Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 3x10 "Tricia Tanaka is Dead"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
44%
 44%  [ 4 ]
8
55%
 55%  [ 5 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 9

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2007 3:16 pm    Teema: Lost - 3x10 "Tricia Tanaka is Dead" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 13. novembril 2007 kell 20:30 Kanal2-s
Episoodi korratakse pühapäeval, 18. novembril kell 10:00


"Tricia Tanaka on surnud"
Kate'i vaevad süümepiinad pärast seda, kui ta otsustas Jacki maha jätta, et koos Sawyeriga laagrisse naasta. Hurley leiab dzhunglist vana auto ja üritab seda tööle saada. Näeme ka Hurley minevikku ja tema kemplemist neetud numbritega.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 14, 2007 8:38 am    Teema: Vasta viitega

Ma muidu ei vaata seda sarja, aga kui telekas juhtus mängima sellel kanalil, siis vahepeal sai ka pilk sellele osale peale visatud. Väga palju oli selles osas keskendutud Hurley minevikule ja tema probleemidele isaga. Mulle meeldis eriti see koht, kui auto leiti ning see siis mäest alla lükati. ...paneb imestama, et see masin käima läks Rolling Eyes
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Kolm Nov 14, 2007 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

Appi, appi, KATE KAPPI !!!
No miks see Michael ometi Libbyt tulistas, selle asemel et... nojah...
Need Kate ja Danielle moodustavad üsna "hea tiimi":
Järgmistes osades saame siis näha, kuidas need kaks (tegelt saaks KATE ka üksi hakkama)
ründavad Teiste laagrit, mille nad ilmeksimatult ühtäkki üles leiavad (kuidas, seda ei selgitata).
Kate virutab viie varba abil viis Teist korraga nokki, ka Danielle pole papist poiss. Ja nii edasi.
Teiste laager hävitatud, võetakse ette Koletis. Kate sasib kolli selle suitsuturja pidi pihku ja virutab koletise nagu Kalevipoeg sarviku teisele saarele, mis hirmsa mürtsatuse peale vee alla vajub. Loomulikult on ka koletisel toss väljas ning ka Teiste lisasaareke hävitatud.
Siis vilistab Kate kahe sõrmega, vile kostub üle ookeani ning viimases osas tuleb Valge Laev, võtab põgenikud peale ning kapten Kate tüürimisel liiguitakse kodusadamasse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Kolm Nov 14, 2007 12:20 pm    Teema: Vasta viitega

Kui Kate lollused maha taandada, siis oli suht normaalne osa. Pinget oli, oli nii negatiivseid kui ka pisut positiivseid emotsioone. Hurley sai viimaks ometi enda pingeid mingil viisil maha laadida, samuti ka teised, keda tal leitud autoga askeldama suutis õhutada. Kahju muidugi sellest mehest, kes kunagi seal surma oli saanud. Uusi küsimusi lisandus ka niigi mahukasse kotti: milleks see auto seal, miks juhtus avarii, ja kes oli roolis...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 14, 2007 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

See oli selline südamlik osa, mis millelegi ei vastanud ja küsimusi ka ei esitanud ning loos erilisi pöördeid ei toimunud, aga siiski oli meeldiv vaadata. Kõik see autoga seonduv kuni lõpuni välja.

Ma pole pikka aega juba viitsinud kommenteerida, sest viimased osad on üpriski igavad ning ka igavate tegelaste lugude nahka läinud, nii et pole motiivi ka lühikese kommentaari kirjutamiseks. Ma nüüd edaspidi üritan parem olla ja teise hooaja teine pool pidigi parem olema ja katki ma vaatamist igatahes niipea ei jäta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 20, 2007 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

See oli minu arust päris hea osa, kuigi teemad olid üldiselt võrdlemisi tõsised (eriti see, mis puudutas Hurleyt ja tema isa), oli neid lõbus vaadata. Hurley flashbackid on alati päris lõbusad ja seda olid nad ka seekord. Ka auto käivitamisega seonduv oli võrreldes eelnevaga palju positiivsem.

Ei oskagi midagi rohkemat öelda, 8 punkti.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 21, 2007 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
Ma muidu ei vaata seda sarja, aga kui telekas juhtus mängima sellel kanalil, siis vahepeal sai ka pilk sellele osale peale visatud. Väga palju oli selles osas keskendutud Hurley minevikule ja tema probleemidele isaga. Mulle meeldis eriti see koht, kui auto leiti ning see siis mäest alla lükati. ...paneb imestama, et see masin käima läks Rolling Eyes

Kui sarja rohkem vaataksid , siis sa ei imestaks. Lost on täis küsimusi ja lahtiseid otsi(millest paljud kardetavasti jäävadki vastuseta), ühe roostes mootori käivitumise üle ei viitsi pea keegi imestada.
Hurley, Sayid ja Desmond on tegelased kes minu jaoks sarja sool on. Kuna Hurley oli palju pildil, siis episoodi võib kordaläinuks lugeda.
8/10.
Ah jaa. Locke hakkab juba tõsiselt närvidele käima.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group