Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 4x09 "Miller's Crossing"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
20%
 20%  [ 2 ]
8
40%
 40%  [ 4 ]
7
10%
 10%  [ 1 ]
6
20%
 20%  [ 2 ]
5
10%
 10%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 01, 2007 10:51 pm    Teema: SGA - 4x09 "Miller's Crossing" Vasta viitega

Rodney õde röövitakse ja Atlantise meeskond asub teda otsima.

Hmm, ma poleks arvanud, et selline lõpp on. Aga muidu oli taaskord kõik juba algusest peale teada. Tore oli näha "Tyr'i" ülikonnas ning Walter Harriman'i.
Tegelikult polegi midagi rohkem õelda selle episoodi kohta... keskmine 6, tugev 6.


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
obukakk
Kadett


Liitunud: 28 Mai 2007
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Laup Dets 01, 2007 11:31 pm    Teema: Vasta viitega

5 punkti. Kõik me oleme surelikud ning ja kõigil läheb kunagi kõht tühjaks. Ei aita siin ussi ega püssirohi ega tige arvutiklahvide klõbin. Kas poleks lihtsam olnud wraithile ette anda mõni elektritooli ootav kurjam?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 03, 2007 12:28 am    Teema: Vasta viitega

Minu poolt 7 punkti.

Episood oli kahtlemata väga omapärane, sest väga vähesed atlantise episoodid on aset leidnud Maal ja peaaegu tervenisti Maal vist polegi veel ükski sarja osa olnud.

Mis puutub loosse endasse, siis oli seda päris huvitav vaadata, sellest hoolimata, et tulemus oli enam-vähem teada. McKay õde on tegelasena väga sümpaatne ning tema seadmine sellisesse olukorda lisas episoodile kõvasti pinget.
Sellest mehest, kes oma tütart päästa tahtis, võis teatud maani aru saada, kuid McKay õe süstimisel nanite'itega läks ta raskelt üle piiri. Sellest hoolimata oli aga tema enesetapule meelitamine veidi küsitav. Ok, ta oli tõesti McKay õe seisundis süüdi ning antud olukorras oli see ainus viis teda päästa...aga vähemalt minu jaoks mõjus see ikkagi natuke liiga külmaverelise teona. Alati ei pea samaga vastama. Kuigi siin võib igat pidi vaielda...äkki tegi ta seda tõesti süütundest, kes teab. Razz

McKayd ja tema õde oli minu arust juba eelmine kord tore koos näha ning ka seekord ei pidanud selles osas pettuma. Meeldiva üllatusena tuli ka muidugi tuttava NID mehe taasnägemine. Smile

Seega eriline osa oli ja andis võimaluse sarja natuke teise nurga alt vaadata, kuid mitte midagi erilist siiski. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 03, 2007 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

boring.... 6 punkti

Kahetsen, et isegi nii palju andsin, a see vist tuli sellest, et tore oli mõnda vana tegelast näha ja paar humoorikat kohta oli kah. Kuigi ka idee oli selline hädisema poolne, oli realiseerig lausa kohutav.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2007 12:48 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Minu poolt 7 punkti.

Episood oli kahtlemata väga omapärane, sest väga vähesed atlantise episoodid on aset leidnud Maal ja peaaegu tervenisti Maal vist polegi veel ükski sarja osa olnud.

Mis puutub loosse endasse, siis oli seda päris huvitav vaadata, sellest hoolimata, et tulemus oli enam-vähem teada. McKay õde on tegelasena väga sümpaatne ning tema seadmine sellisesse olukorda lisas episoodile kõvasti pinget.
Sellest mehest, kes oma tütart päästa tahtis, võis teatud maani aru saada, kuid McKay õe süstimisel nanite'itega läks ta raskelt üle piiri. Sellest hoolimata oli aga tema enesetapule meelitamine veidi küsitav. Ok, ta oli tõesti McKay õe seisundis süüdi ning antud olukorras oli see ainus viis teda päästa...aga vähemalt minu jaoks mõjus see ikkagi natuke liiga külmaverelise teona. Alati ei pea samaga vastama. Kuigi siin võib igat pidi vaielda...äkki tegi ta seda tõesti süütundest, kes teab. Razz

McKayd ja tema õde oli minu arust juba eelmine kord tore koos näha ning ka seekord ei pidanud selles osas pettuma. Meeldiva üllatusena tuli ka muidugi tuttava NID mehe taasnägemine. Smile

Seega eriline osa oli ja andis võimaluse sarja natuke teise nurga alt vaadata, kuid mitte midagi erilist siiski. Razz

Minu poolt läks kirja 8punkti. Mina ei usu, et too tüüp vabatahtlikult surma/söögiks läks... vähemalt nii võis ridade vahelt välja lugeda lõpus!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 9:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea, mulle meeldis. Staatilise osa kohta oli küllalt põnev, mitte kehvem eelmistest. Konkreetset põhjust ei oskagi ütelda. Kui tegelaste peresidemetele keskenduvad episoodid lähevad ameeriklastel tavaliselt läilaks kätte, siis hoolimata mitmtest hullivuudilkest stampvõtetest nägi tulemus seekord hea välja.
9/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group