Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Stargate: The Ark of Truth

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate filmi?
10
37%
 37%  [ 6 ]
9
31%
 31%  [ 5 ]
8
12%
 12%  [ 2 ]
7
6%
 6%  [ 1 ]
6
12%
 12%  [ 2 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 16

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 26, 2007 2:52 pm    Teema: Stargate: The Ark of Truth Vasta viitega

Võitlus Ori vastu leiab lõpu.


Niisiis sain ka selle ära vaadatud. Tegu oli ikkagi enamaga kui ma ootasin, juba algus oli vana hea SG1. Ma igaks juhuks spoilerdama ei hakka, aga mulle tuli üllatusena, et vanad pahalased ka olid sisse kirjutatud Razz

10/10 raudselt.


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Weeb
Lipnik


Liitunud: 11 Apr 2007
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Nelj Dets 27, 2007 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka selle ära.Midagi jäi puudu minu meelest aga kui õige film on väljas kus ka osa efekdid olemas vaatan uuest ära.
praegune hinne on 10/9
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Kolm Jan 02, 2008 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt 9 punkti. Algus oli nagu loodusfilmis, tüütas ära nende mägede vaatamine. Muidu oli film tip-top, rohkelt vedamist ja kokkusattumusi nagu SG1s ikka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 2:21 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ootan ikka täielikult lõpetatud episoodi ära, juba 9 kuud olen oodanud, suudan veel 3 kuud oodata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Samantha
Nooremleitnant


Liitunud: 24 Aug 2006
Postitusi: 43
Asukoht: Teisel pool

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

Te ikka teate, et piraatlusega teete SG-filmidele karuteene?
_________________
The universe is vast and we are so small. There is only one thing we can truly control. -Oma-

Amanda Tapping and her fans support Hearing Dogs
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Samantha kirjutas:
Te ikka teate, et piraatlusega teete SG-filmidele karuteene?


Tegemist on hetkel ainult lõpetamata versiooniga ja karuteene teed SG filmidele siis, kui sa jätad DVD ostmata selle pärast, et vaatasid juba filmi ära ja leiad, et film pole hinda väärt. Kui sul pole nagunii plaanis DVD-d osta, siis mis vahet sel kõigel on? Samas tahaksin küsida, et kui paljud inimesed siit üldse ostavad Stargate'i originaalDVDsid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Samantha kirjutas:
Te ikka teate, et piraatlusega teete SG-filmidele karuteene?


Tegemist on hetkel ainult lõpetamata versiooniga ja karuteene teed SG filmidele siis, kui sa jätad DVD ostmata selle pärast, et vaatasid juba filmi ära ja leiad, et film pole hinda väärt. Kui sul pole nagunii plaanis DVD-d osta, siis mis vahet sel kõigel on? Samas tahaksin küsida, et kui paljud inimesed siit üldse ostavad Stargate'i originaalDVDsid?


Mul on plaanis osta (ka see film)!
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 6:15 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Samantha kirjutas:
Te ikka teate, et piraatlusega teete SG-filmidele karuteene?


Tegemist on hetkel ainult lõpetamata versiooniga ja karuteene teed SG filmidele siis, kui sa jätad DVD ostmata selle pärast, et vaatasid juba filmi ära ja leiad, et film pole hinda väärt. Kui sul pole nagunii plaanis DVD-d osta, siis mis vahet sel kõigel on? Samas tahaksin küsida, et kui paljud inimesed siit üldse ostavad Stargate'i originaalDVDsid?


Minul on kõik hooajad olemas. Smile

Seda filmi vaatan siis kui ta ikka normaalsel kujul ilmunud on.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ise ei oma veel ühtegi SG originaalDVDd. Tulevikus kindlasti parandan selle vea Razz , aga hetkel kogun teisi seriaale. Muidugi võib piraatlus SG-1 filmidele kahjulikuks osutuda, sest uued filmid tehakse ainult, siis kui müüginumbrid on suured.
Mulle käib aga nende filmide juures see närvidele, et nende tegemiseks kulub palju aega. 10. hooaja lõpust on möödas 9 kuud, mis tähendab, et The Ark of Truth tuleb välja täpselt aasta pärast viimast SG-1 episoodi. Ma ei saa lihtsalt aru, miks neil läheb ühe 80-minutilise filmi tegemiseks nii palju aega (Continuum on ju ka vist filmitud, aga see tuleb välja millagi suvel).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2008 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd siis ka see film nähtud.

Peaks ütlema, et päris hea oli ning kindlasti SG1 üheksanda ja kümnenda hooaja vaimus, kuid midagi jäi minu jaoks puudu. Ootasin millegi pärast midagi innovaatilisemat. Suurepärastest eriefektidest hoolimata oli film kuidagi tavaline. Põnev oli küll, kuid samas on leida ka palju selle sarja episoode, mis pakkusid rohkem kui antud film.

Näitlejatöö oli muidugi hea ning sisu võrdlemisi kaasahaarav, kuid see lisa maiuspala, mida ma oleks selliselt filmilt oodanud, jäi minu jaoks tulemata. Kuidagi liiga lihtne lahendus leiti minu arvates Ori tegevusliinile.

Igal juhul jään huviga järgmist filmi ootama (mis peaks vist olema ka SG1 viimane film) ning panen sellele siin 8 punkti. Üle keskmise SG1 episoodi ulatus see film küll, kuid maksimumpunktid jätan välja jagamata. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
duncan
Leitnant


Liitunud: 18 Mai 2006
Postitusi: 79
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

Mul ka lõpuks film nähtud ja panin 8 punkti. Ootasin natuke enamat. Selle asemel et Replikaatoritega jamada, oleks võinud rohkem Oridele keskenduda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 15, 2008 8:03 am    Teema: Vasta viitega

Minu poolt 6 punni.

Minu arvates jäi asi ikkagi lõpp-kokkuvõttes lahjaks... jah, kõik oli SG-1 vaimus, kuid üldises plaanis jäi mulje pikaks venitatud episoodist. Peab ka tunnistama, et Ori'de probleem leidis suhteliselt lihtsa lahenduse ja võib öelda, et peale väikeste takistuste, kulges kogu teema lahendamine toimus üldiselt probleemivabalt - ei jäänud sellist peaaegu võimatu olukorra tunnet. SG-1 päris viimane episood 'Unending' oli sellest filmist ikka kõvasti üle.

Aga peab ka Continuum'i ära vaatama ja loodan, et see on parem, kui The Ark of Truth.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 10:56 am    Teema: Vasta viitega

Toon nüüd SG-1 alamfoorumi ka 2010. aastasse. Laughing

Esimest korda nägin seda filmi küll juba ammu, aga siis ei viitsinud kommenteerida. Nüüd vaatasin DVD pealt jälle üle, nii et järgnevalt mõned kommentaarid.

Üldiselt oli tegu suhteliselt põneva filmiga, milles anti lõpuks lõpplahendus Oride tegevusliinile ning mis oli ka mõistliku tempoga, sest ei tekkinud ühtegi liiga igavalt aeglast kohta, kus sündmused poleks edasi liikunud. Samas nõustun Artzzi kommentaariga, et:
Artzz kirjutas:
Peab ka tunnistama, et Ori'de probleem leidis suhteliselt lihtsa lahenduse ja võib öelda, et peale väikeste takistuste, kulges kogu teema lahendamine toimus üldiselt probleemivabalt - ei jäänud sellist peaaegu võimatu olukorra tunnet.

Mis mind veel häiris, oli see, et suuremalt jaolt oli tegu lihtsalt tüüpilise kahejaolise episoodiga, mida sarjast eristas peamiselt vaid korraliku orkestrimuusika kasutamine ning mõned põnevamad võttekohad. Selles osas ei nõustuks Zorroga, et mäed filmi alguses ära tüütasid - mulle pigem see sequence meeldis. Very Happy Teiseks häirivaks asjaoluks oli sarjast tuttavate ärakulunud elementide kasutamine: esiteks muidugi replikaatorid, kes on küll SG-1 klassikaline vaenlane ja võib-olla tahtsid filmi tegijad sellega filmi sarjaga rohkem siduda ja vaatajatele meelepärase viite ajaloole teha, kuid kõik nende ümber toimuv oli suhteliselt igav, sest oli juba mitu korda nähtud, rääkimata lõpplahendusest, kus replikaatorid jälle tükkideks kokku kokkusid. Siis muidugi jälle tüüpiline planeet Vancouveri kuusemetsades jooksmine, mida õnneks polnud küll palju, kuid arvestades filmi suuremat eelarvet oleks võinud mõne põnevama koha leida.

Aga see ei tähenda sugugi seda, et filmis poleks midagi head olnud. Very Happy Tooks välja, et mulle meeldis väga Teal'ci ja Tomini stseen Odyssey peal, kus Teal'c selgitas murest murtud Tominile, et ta ei andesta endale oma pahategusid ega leia sisemist rahu kunagi, kuid võib sellele vaatamata edaspidi veel head teha. Teal'c on sarnaselt ka teistele varem nõu andnud, kuid siin oli see väga hästi õnnestunud ja meeldejääv. Koomilise poole pealt oli lahe ka Landry ja priori sõnavahetus SGC-s: You go ahead and burst into flames if you like. Laughing
Ka lahendus Ori tegevusliinile oli mõnes mõttes tavapäratu, sest see ei seisnenud mingis suures lahingus, vaid sõna otses mõttes kõigest tõe näitamises. Nii-öelda lõpukaklus Adria ja Morgan Le Fay vahel meenutas mulle kangesti Koshi ja Ulkeshi võitlust Babylon 5-st, aga see selleks. Very Happy

Mina andsin filmile siis 7 punkti ja varsti vaatan ka teise filmi ära, nii et siis võib järgmist kommentaari oodata. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group