Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Wars: The Clone Wars (2008-2013)
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
padawan
Kapten


Liitunud: 3 Jan 2006
Postitusi: 144
Asukoht: Maa, vähetuntud planeet Galaktika spiraalharus

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 13, 2008 11:37 am    Teema: Star Wars: The Clone Wars (2008-2013) Vasta viitega

Tulekul on animafilm "Tähtede sõda: Kloonide sõda"

Põhja-Ameerikas linastub film 15. augustil.
100-minutiline film leiab aset „Kloonide rünnaku” ja „Sithi kättemaksu” vahelisel ajal ning selles teevad kaasa sellised tegelaskujud nagu Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi ja Padmé Amidala, vahendab DigitalSpy.

Pärast kinolinastusi tehakse filmist 30-minutilised lühifilmid, mida hakatakse näitama Cartoon Networkis.

„Ma tundsin, et mul on palju rohkem „Tähesõdade” lugusid jutustada,” teatas George Lucas pressiteates.


_________________
Armasta oma vaenlasi - kas või selleks, et neile närvidele käia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 13, 2008 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

Ja nii see raha tegemine hakkab jälle pihta..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 13, 2008 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Ja nii see raha tegemine hakkab jälle pihta..


Ma arvan, et see polegi vahepeal katkenud Very Happy lihtsalt natukene tuleb nüüd juurde.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 14, 2008 6:32 pm    Teema: Vasta viitega

yay!
saab jälle üle pika aja cartooni vaatama hakata! Cool
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 17, 2008 11:58 am    Teema: Vasta viitega

Pole minu meelest olemas jubedamat asja kui seriaalidele - filmidele juurde joonistatud järjed, olgu tegu siis Beani või tähesõdadega.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Okt 05, 2008 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

On keegi näinud seda juba? Kui 2003. aasta Clone Wars animatsioonid olid minu arust suurepärased, siis selle uue üllitise kohta olen ma küll ainult maapõhjategevaid hinnanguid kuulnud. Oskab keegi kommenteerida - tasub vaadata või mitte?
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2008 2:23 pm    Teema: Vasta viitega

3. oktoober peaks see värk eestis linastuma Rolling Eyes vähemalt kosmose-esine plakat nii väidab
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Spellbound
Nooremleitnant


Liitunud: 6 Okt 2008
Postitusi: 56
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

On keegi siin äkki juba näinud seda? Tasub kinno minna?
Ise arvan, et kui Star Wars siis peaks ikka hea olema või siis vähemalt uut materjali 2 ja 3 osa vahele pakkuma.
_________________
http://jesterheadscolony.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Leib.ja.vein
Nooremleitnant


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Püh Nov 23, 2008 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

Olen juba mõnele osale peale sattunud. Ütleksin, et päris kift! Ta on nagu parema kvaliteediga ja natuke tõsisemalt võetav variant 2003 Clone warsi sarjast.
Mulle igaljuhul meeldib
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 28, 2008 9:43 am    Teema: Vasta viitega

Olen ka ära vaadanud filmi versiooni ning ka 10 Cartoon Networksis näidatud lühiversiooni ning mulle, kui üldiselt ka Star Warsi fännile meeldib väga. Näeb hea välja, suhteliselt tempokas ning õpime veidi lähemalt tundma tegelasi, kes vilksatavad läbi ka III täispikast filmist. Nii et minu arvates, kui kellelgi on võimalus, siis võib ikka vaatada. Täitsa tore on!

P.S. Kõige rohkem meeldivad mulle kloonisõdalased ning CN osades keskendutakse ka nendele rohkem ning saame teada, et tegemist on ikkagi igaühe tegelase juures täiesti iseseisva isiksusega ning erinevate mõttelaadidega.


Viimati muutis seda Artzz (Püh Jan 16, 2011 7:28 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Teis Dets 30, 2008 2:29 pm    Teema: Vasta viitega

See viimane lause kutsus vastama! Oma jutu objektiivsuses ei ole ma üldse 100% kindel, aga meenub, et kõik kloonid peaksid olema isiksuseta ja vaimse vastupanuvõimeta, et neid kergem kontrollida oleks. Seega läheb Kloonide Sõjad sellest üsna elementaarsest reeglist välja?
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Leib.ja.vein
Nooremleitnant


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Teis Dets 30, 2008 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

Yoda kirjutas:
See viimane lause kutsus vastama! Oma jutu objektiivsuses ei ole ma üldse 100% kindel, aga meenub, et kõik kloonid peaksid olema isiksuseta ja vaimse vastupanuvõimeta, et neid kergem kontrollida oleks. Seega läheb Kloonide Sõjad sellest üsna elementaarsest reeglist välja?


Ma arvasin seda sama kloonide puhul. Peale selle Anakin Skywalkeri isiksus on täiesti uus. Filmides oli ta ärritav nolk.. aga siin on ta nagu täisväärtuslik, jõu poolt väljavalitud kangelane kes peaks tasakaalu tooma. Tuleb öelda, et see kohusetundlik, tark ja lugupidav uus Anakin meeldib mulle kõvasti rohkem.!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2009 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

Yoda kirjutas:
See viimane lause kutsus vastama! Oma jutu objektiivsuses ei ole ma üldse 100% kindel, aga meenub, et kõik kloonid peaksid olema isiksuseta ja vaimse vastupanuvõimeta, et neid kergem kontrollida oleks. Seega läheb Kloonide Sõjad sellest üsna elementaarsest reeglist välja?


Smile Eks ta muidugi oleks hea ja lihtne lahendus, kui kõik oleksid põhimõtteliselt "kõlupead" ning täidaksid käske vastuvaidlematult. Eks kloonisõdurite puhul see üldiselt ka nii on - s.t et nad täidavad käsku vastuvaidlematult ning on 200% valmis end ohverdama Vabariigi nimel, kuid see, et neil on nüüd ka välja toodud erinevad iseloomud, muudab asja minu arvates tegelikult reaalsemaks, sest kuidas muidu eristatagi kloonidest liidreid ning spetsiaalüksuseid (nn Republic commandos). Taipu ja loogilist mõtlemist teatud situatsioonides on ikkagi vaja ja kuigi klooniarmee oli loodud just nii massiivne, et jääks võimalus ohverdusteks ja kaotusteks, läbi mille võita lihtsalt massiga, ei ole siiski tegemist ju droidiarmeega.

P.S võibolla hiljem, kui Sith sai täielikult võimu klooniarmee üle, tehti kloonide programmeerimises mingeid muudatusi, mis neid rohkem "lambalikemaks" muutis.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2009 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

Minu mälukese järgi oli tõesti nii, et osad juhid ja auastmetelt kõrgemad kloonid tehti intelligentsemad ja inimlikumad, alamad jällegi vastupanuvõimetumad. A tore ikka mõelda et kõik stormtrooperid on Jango Fetti näoga Razz .
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Leib.ja.vein
Nooremleitnant


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2009 3:54 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
P.S võibolla hiljem, kui Sith sai täielikult võimu klooniarmee üle, tehti kloonide programmeerimises mingeid muudatusi, mis neid rohkem "lambalikemaks" muutis.


Kust Sa seda kuulsid?
Sarja juures on veel nõme kuidas droidid ja muud sellised on kõvasti emotsionaalsemad ja lollimad. Mulle meeldis phantom menace droidid =( See sari ei ole ju niivõrd laste jaoks.. kogu see tapmine ja puha. Milleks oli vaja robotid Jar Jarideks teha?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2009 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

Leib.ja.vein kirjutas:
Kust Sa seda kuulsid?


Ei olegi seda kusagilt kuulnud Smile lihtsalt tekkis selline mõte.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2011 9:06 am    Teema: Vasta viitega

Kõne all olev sari on minust varem kuidagi mööda läinud. Kuna varasemast samanimelisest animatsioonist olid mul erinevalt ühest eelkõnelejast halvad mälestused, siis ei pööranud ma ka sellele üllitisele erilist tähelepanu. Nüüd aga märkasin Artzzi postitust ulmesarjade alamfoorumis ning hakkasin põhjalikumalt uurima ja oma üllatuseks avastasin, et see CGI-sari on jõudnud juba kolmanda hooajani.

Algatuseks vaatasin ära pilootosa ja olin igati positiivselt üllatunud, sest ootasin midagi tunduvalt kehvemat. Muidugi on tegemist nooremale vaatajaskonnale suunatud sarjaga ja sellest tulenevalt ei olnud vähemalt pilootfilmis käsitletud mingeid eriti keerulisi filosoofilisi teemasid, kuid minu jaoks oli tegemist igati lõbusa ajaviitega, mis muuhulgas kustutas janu värske Tähesõdade materjali järele, sest aastaid lubatud live-action sarja ei paista ikka veel lähemal ajal tulemas.
Väga positiivne on minu arvates see, et tegelased on suuremalt jaolt filmidest tuttavad, ehk siis Obi-Wan, Anakin, Palpatine, Padme jt. Kuigi hääle annavad neile teised näitlejad kui filmides, siis on sarnasus siiski piisav ja töö suhteliselt kvaliteetne. Ainsana jäi kuidagi ebakõlana silma Anakini tegelaskuju, kelle iseloom näis võrreldes kahe uusima filmiga üsnagi äratundmatu ning temast oli saanud palju positiivsem kangelane. Padawan Ahsoka, kes määrati Anakini õpilaseks, ei osutunud samuti kaugeltki nii tüütuks tegelaseks kui ma esialgu kartsin.

Tehnilise külje pealt mulle teostus meeldib, sest arvutigraafika sobib minu arvates Tähesõdade universumis toimuva kujutamiseks paremini kui animatsioon, aga eks see ole maitse asi. Kindlasti vaatan sarja tasapisi edasi ja kui esimese hooaja vaadatud saan, siis kommenteerin jälle pikemalt. Smile

Ja kes seda veel jälgib, võiks muidugi siin teemas ka sõna võtta aeg-ajalt. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2011 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Ja kes seda veel jälgib, võiks muidugi siin teemas ka sõna võtta aeg-ajalt. Very Happy


Very Happy Kui sa mõtlesid kellegi all mind, siis tegelikult ju võiks ka midagi öelda, sest viimati sai siin noka lahti tehtud juba kaks aastat tagasi, kuid sari on tõesti juba jõudnud 3. hooajani ning nüüd jaanuarist peale on käima läinud ka selle teine pool.

Kui täpsemalt rääkida, siis kõikidele hooaegadele on antud ka oma nimetused:

1. hooaeg - The Clone Wars - nagu nimetus ütleb, siis esimesel hooajal keskendutakse peamiselt Kloonide sõjale. Lähemalt saame tuttavaks ka Anakini õpilase Ashokaga ning eriti mulle meeldis kloonide elu-olu tutvustamine vaatajale, sest filmidest nendest päris õiget sotti ei õnnestunudki saada. Samuti oli nauditav vaadata kindral Grievous'i, krahv Dooku ja üldiselt separatistide tegemisi. Eriliselt tõstaksin siin esile sellised osad nagu Rookies, Cloak of Darkness, Tresspass, Hostage Crisis.

2. hooaeg - Rise of the Bounty Hunters - selle hooaja nimetus on veidi eksitav, kuna hooaja alguses saab 3 osa vältel suurepärase etteaste uus kurikael Cad Bane, keda tutvustati ka juba esimese hooaja viimases osas Hostage Crisis ning aeg-ajalt näidati ka teisi pearahakütte, kuid sellist üldist järjepidevat teemaarendust selles vallas ei toimunud ning enamuses osadest keskenduti hoopiski millelegi muule. Teisest hooajast tõstaksin ehk esile Cargo of Doom, Grievous Intrigue, Landing at Point Rain, kus olid suurepärased lahingustseenid ja The Imperial March, kus esmakordselt viidati ka Anakini tumedamale poolele, kui ta kasutas vangi piinamiseks Jõudu.

3. hooaeg - Secrets Revealed - hooaja esimese poole kohta võib öelda nii palju, et tegemist on veidi tumedama looga, kus märksõnadeks on korruptsioon, reetmine, kättemaks, mida samas püütakse tasakaalustada püüdlustega rahu poole, au ja vendlusega ning kangelaslikkusega. Praegu võib esile tõsta sellised osad nagu ARC Troopers, Assassin, Heroes on Both Sides ja Monster.

Olen selles suhtes ka Enterprise'ga nõus, et arvutigraafikaga on suudetud luua üsnagi reaalne, detailne ja tõetruu keskkond, mida on nauditav vaadata. Meile avatakse veelgi rohkem Star Warsi universumit läbi uute tegelaste ja tegevuskohtadega, millega ainult filme näinud inimesed tuttavad ei ole. Muidugi on kasutatud ka tegelasi, kes on juba kõigile tuttavad filmidest ja seda sel põhjusel, et vaatajatel oleks võimalik kiiresti sarja sisse elada. Kes on ka lähemalt SW universumi tegevustega kursis, siis leidub ka niiöelda kanoonilisi vihjeid erinevatele tegelastele, kohtadele ja sündmustele.

Kokkuvõtteks on tegemist vaga hea meelelahutusega, mida näidatakse 20 minutiliste episoodidena ja on seetõttu parajalt pikad, et rääkida ära kaasahaarav ja põnev jutt, sest vähemalt minu arvates selliseid igavaid osi nagu polegi väga palju olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2011 2:50 am    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
Enterprise kirjutas:
Ja kes seda veel jälgib, võiks muidugi siin teemas ka sõna võtta aeg-ajalt. Very Happy


Very Happy Kui sa mõtlesid kellegi all mind, siis tegelikult ju võiks ka midagi öelda, sest viimati sai siin noka lahti tehtud juba kaks aastat tagasi, kuid sari on tõesti juba jõudnud 3. hooajani ning nüüd jaanuarist peale on käima läinud ka selle teine pool.


Mõtlesin küll jah. Very Happy Kuigi ma tegelikult arvan, et neid, kes seda vaatavad, on veel, aga kuna tegu on ikkagi nii-öelda multifilmiga, siis ei viitsi ega taha paljud ilmselt kommenteerida. Eks muidugi on tõsi ka see, et iga osa puhul ei olegi selle sarja juures võimalik mingit esseed kirjutada ja mul endal pole ka seda plaanis teha, aga teiste arvamusi on sellegipoolest huvitav lugeda. Smile

Hetkel olen siis lisaks pilootfilmile ära vaadanud ka neli esimest osa ja olen nähtuga igati rahul. Animatsiooni kvaliteet tundub võrreldes filmiga natuke langenud olema ja rohkem multifilmilik, aga see otseselt ei sega, sest episoodid ise on parajad actionipommid, kus tegevus areneb kiiresti ega jätagi aega mingiteks mõtisklusteks. Võib-olla ootaks vahel natuke rohkem karakteriarendust, aga sellelt sarjalt seda suuremas mahus oodata oleks ilmselt kohatu. Nõustun siiski sellega, et kloonsõduritele on kenasti tähelepanu pööratud ning selle eest plusspunktid, kuigi eks seegi ole natuke pinnapealne. Aga nagu ma ütlesin, siis ma olen rahul ja vaatan kindlasti edasi. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Dru
Nooremleitnant


Liitunud: 11 Jan 2011
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2011 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mina vaatan seda. Hetkel on viimane osa nägemata, aga siiani muidu kõik nähtud. ja peab ütlema, et mulle läheb ta väga peale.
See, et droididesse on rohkem Ai-d sisse topitud, kui peaks, ei sega mind enam. Alguses oli see häiriv (eriti filmis), ent nüüdseks on nad mõnusad comic relief-id.

Mulle meeldib eriti see, et Anakin Skywalker on tehtud normaalseks ning üsnagi sümpaatseks inimeseks. Filmis oli ta nagu mingi konstantselt vinguv 15-aastane emo. Sarjas on tegu siiski kõrget potensiaali omava jedi'st kindraliga. Ning mulle meeldib tema õpilane Ashoka (kes tõenäoliselt surma saab, sest filmis teda ju ei ole. Kurb).

Ka on senaator Amidala tunduvalt asjalikum, kui teda filmis kujutati.

Ja Palpatine saab tihti tagasilööke oma plaanidele, mille ta aga taas sujuvalt enda kasuks pöörab. See tüüp on ka palju osavam ja badassim, kui filmis. Külmavärvinad tulevad peale Very Happy

Enterprise kirjutas:
Võib-olla ootaks vahel natuke rohkem karakteriarendust, aga sellelt sarjalt seda suuremas mahus oodata oleks ilmselt kohatu.


Tegelikult mina leian, et karakteriarendust on seal toimunud küll. Päris palju ja mõnusalt. Eks see alguses oli natukene tagaplaanil, aga nüüdseks on arendust päris palju.
Ning mitmed karakterid saavad endale mineviku, ja mõni lausa eraldi episode'i selleks. Smile

Igatahes, minu meelest on tegu vägagi mõnusa vaatamisega ja soovitan soojalt Smile
_________________
It's not enough to simply survive. You have to be worthy of survival.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group