Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Jumper (2008)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Esm Veeb 25, 2008 7:21 pm    Teema: Jumper (2008) Vasta viitega

Huvitav , vaatasin siin foorumis ringi ja keegi pole selle filmi kohta topicut teinud Confused
Paistab hea film olevat, kuna ei viitsi hetkel kirjeldust kirjutama hakata, siis tegin copy-paste Coca-Cola Plaza kodulehelt:
David Rice (Hayden Christensen) on nautinud kogu elu täielikku vabadust. Soovi korral võib ta teleporteeruda ükskõik millisesse paika maailmas, Rooma Colosseumi varemetest Kairo püramiidide juurde, süüa õhtust Pariisis, magustoitu aga juba Tokios. Suur on tema üllatus, kui ta kohtab esmakordselt Griffinit (Jamie Bell), kes omab samasuguseid võimeid. David saab teada, et tänu oma geneetilisele anomaaliale on ta üks nn. Hüppajatest, kes on kõik sattunud surmaohtu tänu salaorganisatsioonile, mille liikmed on andnud vande tappa viimne kui üks neist. Algab tagaajamine, mis viib ümber maailma ning mille käigus saab Davidist võti võitluses, mis on kestnud läbi ajastute.


ahjah, trailerit vaadates tundub Samuel L. Jackson lumivalge peage jõle naljakas Very Happy
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 25, 2008 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Trailerit ma küll näinud ei ole, aga sisu erilist huvi ei paku. Mingi tavaline ääksion-konspiratsioonikas tundub olevat.

Kinno igatahes vaatama ei lähe ja eks näis kas kodustki vaadata viitsin.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 26, 2008 12:23 am    Teema: Vasta viitega

Käisin kinos vaatamas.

Erinevalt samuti hiljaaaegu nähtud Rambost hakkas piletirahast kahju.
Hayden Christenseni näitlemine oli Puine suure algustähega, loodame, et see film ta karjäärile väga halvasti ei mõju. Ka ükski teine tegelane ei paista mingilgi viisil inimlik ega huvitav. Ainult see teine, iiri aktsendiga jumper meeldis mulle. Jacksoni valge pea oli huviäratav, aga rohkem temas midagi põnevat ei peitunud.

Sisu oli segane ja hüplev (viide pealkirjale, jah, aga mitte positiivses tähenduses), lõpp kohmakas ja tahab järge. Järge aga mina ja paljud teised arvatavasti vaatama ei läheks. Vähemalt kinno mitte.

Tegelaste tagamaid ja stiimuleid ei selgitatud. Paladinid pidid vast olema müstilised ja salapärased, aga seda vaid selleks, et keegi sü¾eeaukudele ei viitaks. Neid oli palju muide. Üldse oli kõik liimist lahti. Külastused maailma erinevatesse paikadesse olid nagu turismifirma reklaam, muud midagi.
Actionstseenid olid omapärased, aga liiga segased.

Igatahes: huvitav idee ja koomiksist väljahüpanud tegelased: film peaks käsitlema X-meni Nightcrawleri suguseid teleporteerujaid päris maailmas, realistlikumalt ja inimlikumalt. Aga teostus oli s**t - alla keskmise sü¾ee ning igavad ja emotsioonitud tegelased.

Trailer oli kohati huvitavam kui film. Kinno "hüpata" ei soovita, aga kodus võiks muidu vaadata küll. Korra.

4.5/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 26, 2008 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

Käisin kinos vaatamas ja mul ei hakanud rahast kahju. Tõsi, seal oli kohti mis olid segased ja märkasin päris palju vigu monterimises. Keskendusin aga heale. Nalja sai, m'ärulit kah. Päris paljud stseenid olid omapärased - on siis enne ette tulnud, et pahaga võideldes kaob üks korraga ära ja naaseb suurel kiirusel sõitva double-deckeriga kuhugi kõrbesse Very Happy

Jacksoni valge pea oli jube, tema ise mitte. Tüdruk oli kena ja kunagi mõne aja pärast vaataks seda isegi vb uuesti. See film ei nõua kinos vaatamist aga õrna elamuse suurendamiseks oleks etem. Silme ees oli pidevalt Anakin, mis ei tulnud kasuks. Aga see on juba minu viga...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 21, 2008 12:14 am    Teema: Vasta viitega

Kahjuks ei leidnud hetkel oksendavat emotikoni, see oleks mu tunnet päris hästi kirjeldanud. Minu hinnangul suht pointless film, ei olnud ei liha ei kala, oli püütud segada kokku erinevaid elemente lootuses, et tuleb korralik seljanka, kuid tulemuseks olid leiges vees hulpivad kiirnuudlid.

Igatahes nii halb kogemus ei olnud, et kulutatud ajast kahju oleks hakanud, aga selle filmi vaatamist küll kellegile ei soovitaks.

4/10
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Juul 23, 2008 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ja vangutasin pead. Tegelased nagu pildid, ei mingit ruumi ega sügavust, arengust rääkimata; tegevus sihitu, mõttetu, ebaloogiline.

Idee oli iseenesest korralik ja Griffini tegelaskuju tõepoolest sümpaatne, kuid see oli ka kõik.
Peale vaatamist hindasin seda viiega, kuid nüüd vist paneks pigem nelja.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 10, 2008 6:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tulin, nägin, mõtlesin... ja siis panin teise filmi peale... vaadata kõlbab küll, aga kinno ma seda vaatama ei läheks. Peab nõustuma, et mingit sügavat mõtet või siis ka tegelaskujude tausta lahti seletamist polnud, kuid iseenesest mõte oli tore, kuid selle võime point jäi vähemalt mulle arusaamatuks. Miks peaks olema hea nii ühest kohast teise "hüpata"... panka röövida või erinevate kohtade vaatamisväärsusi vaadata ei ole ka nagu mingit erilist mõtet... ei tea. Ei tea nüüd, kui hästi sel filmil kokkuvõttes läks ja kas planeeritakse ka mingit järge sellele teha, kuid ehk siis teises osas seletatakse ka rohkem lahti, milleks selline võime on olemas ja mis üldse suuremas plaanis toimub.

Tubli 5 punni kümnest.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 14, 2008 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
kuid selle võime point jäi vähemalt mulle arusaamatuks.


Ega seda ei seletatudki lahti. Pigem oli teema selles, et mingitmoodi on teatud inimesed sellise võime saanud ja siis .. see lihtsalt on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group