Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 4x04 "Escape Velocity"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi "Escape Velocity"
10
18%
 18%  [ 2 ]
9
27%
 27%  [ 3 ]
8
54%
 54%  [ 6 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 26, 2008 12:35 pm    Teema: nuBSG - 4x04 "Escape Velocity" Vasta viitega

Religious freedom is debated and defended as the messianic Gaius Baltar promotes his belief in one true God

Annan 8 punkti, sest väga tähtsaid sündmusi eriti palju ei olnudki (kuigi kõik võib hiljem tähtsaks osutuda). Saime näha seda, kuidas Tigh, Tyrol ja Tory endaga toime tulevad ja julgen öelda, et Tigh olukord on hetkel kõige huvitavam. James Callis oli jällegi lihtsalt suurepärane ja Baltari tegevusliin läheb aina huvitavamaks. Jäin väga rahule sellega, et Leel õnnestus Roslini vägivaldsed tegevused Baltari vastu lõpetada (kas ainult mina arvan, et Roslin korraldas selle rünnaku ise ja siis õigustas Baltari järgijate laialisaatmist inimeste kaitsmisega). Oleks tahtnud teada, mis mässulistest cylonitest sai, aga eks selleni ka millagi jõutakse. Kvaliteetne episood, midagi halba ei ole öelda.

P.S. See foorum on ikka väga tühjaks jäänud. Tundub, et siin postiavadki veel ainult mingi 4 inimest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 26, 2008 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

Neljas hooaeg on olnud hämmastav - niigi hea sari on kuidagi saanud veel paremaks. Iga uus osa täidab mind kuidagi nii paljude emotsioonidega, et seda ei oskagi kirjeldada ja eks seetõttu on raske vist ka adekvaatselt hinnata. Ühesõnaga panin 10 punkti. Midagi asjaliku polegi nagu öelda tegelikult Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 26, 2008 1:13 pm    Teema: Vasta viitega

VV kirjutas:
Neljas hooaeg on olnud hämmastav - niigi hea sari on kuidagi saanud veel paremaks. Iga uus osa täidab mind kuidagi nii paljude emotsioonidega, et seda ei oskagi kirjeldada ja eks seetõttu on raske vist ka adekvaatselt hinnata. Ühesõnaga panin 10 punkti. Midagi asjaliku polegi nagu öelda tegelikult Smile


Ma ei suuda uskuda, kui palju negatiivseid kommentaare on näiteks SciFi ametlikus BSG foorumis. BSGl on väga kriitilised fännid hoolimata sellest, et tegemist on ühe kõige parema seriaaliga, mis kunagi üldse tehtud on. See hooaeg on siiamaani olnud hämmastav, ei saa aru, kuidas mõned üldse rahul ei ole. Võibolla ei ole me lihtsalt nii nõudlikud, aga ma ei taha seda hästi uskuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Laup Apr 26, 2008 1:38 pm    Teema: Vasta viitega

ise olen kah suht negatiivne seni 4-nda hooaja suhtes. okey tegevust on päris palju ja edasiminekut vaat et rohkem kui eelmiste hooaegade peale kokku aga ma ei tea minu arust on see miski ära kadunud BSG-st.

Tegemist kindlasti väga hea sarjaga aga enam ei tekita sellist tunnet et voh täna BSG tuleb et saaks seda juba näha. erinevalt mõnest teisest sarjast aga noh eks ma olen imelik siis selles mõttes Laughing
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 26, 2008 1:46 pm    Teema: Vasta viitega

Hyperion Endymion kirjutas:
ise olen kah suht negatiivne seni 4-nda hooaja suhtes. okey tegevust on päris palju ja edasiminekut vaat et rohkem kui eelmiste hooaegade peale kokku aga ma ei tea minu arust on see miski ära kadunud BSG-st.

Tegemist kindlasti väga hea sarjaga aga enam ei tekita sellist tunnet et voh täna BSG tuleb et saaks seda juba näha. erinevalt mõnest teisest sarjast aga noh eks ma olen imelik siis selles mõttes Laughing


Ma arvan, et ära on kadunud ainult see uue asja tunne. Alguses tundus kõik nii uus ja erinev kõigist teistest ulmeseriaalidest, nüüd olen juba ära harjunud. Smile See ei võta aga minu arvates seriaalilt midagi ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Püh Apr 27, 2008 11:44 am    Teema: Vasta viitega

üks on nüüd kyll õige, antud osa oli kindlasti erinev teistest selles hooajas olnutest, 9pts minupoolt igatahes Wink

kahjus aint, et see osa ei tulnud mingid paremaid vastuseid cylonide väikese "kodusõja", ega kara maa otsingu kohta - aga eks seda kuuleme lähitulevikus

mis on bsg foorumi link? tahaks ka vaadata mille üle nad nii nii halavad seal!

irw, ma suutsin ka juba natuke viriseda, sest iga osa niipalju saanud, et tahaks aga rohkem ja rohkem, tegelt oli ju osa ikkagi väga supper Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 27, 2008 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

skycat kirjutas:
üks on nüüd kyll õige, antud osa oli kindlasti erinev teistest selles hooajas olnutest, 9pts minupoolt igatahes Wink

kahjus aint, et see osa ei tulnud mingid paremaid vastuseid cylonide väikese "kodusõja", ega kara maa otsingu kohta - aga eks seda kuuleme lähitulevikus

mis on bsg foorumi link? tahaks ka vaadata mille üle nad nii nii halavad seal!

irw, ma suutsin ka juba natuke viriseda, sest iga osa niipalju saanud, et tahaks aga rohkem ja rohkem, tegelt oli ju osa ikkagi väga supper Wink


http://forums.scifi.com/index.php?s=acfe85348f762ee16a8e362da9d196d2&showforum=24

"4x06 Escape Velocity Rate and Discuss!" näiteks. Teisi topicuid ka kus vingutakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 27, 2008 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

9 puntki, kõik on ära õeldud, ei hakka kordama... Hämmastavalt hea hooaeg, tegevust on, põnevust on ja sisu on kah.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 29, 2008 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

Annan taaskord 8 punkti.

Väga sarnane episood eelmisele selles suhtes, et väga palju tõsiselt pöördelisi sündmusi polnud, kuid samas tegelaste arendus oli hea ning samuti näitlejatöö.

Hetkel tundub, et laevastikus olevad cylonid hakkavad vaikselt hulluks minema, vähemalt Tigh ja Tyrol käitvuad järjest ebastabiilsemalt. Isiklikult arvan, et nad teiste cylonitega ei liitugi, kuid eks tulevik näitab, mis neist saab.

Kuigi praegused arengud on huvitavad, ootaks ma järgnevatelt episoodidelt veidi rohkem actionit, et tegevustik edasi liiguks ja praegune stabiilne olukord laguneks.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Ades
Lipnik


Liitunud: 21 Nov 2006
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2008 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tundub, et Maa on juba kusagil "lähedal", sest Baltari korraldatud missa hakkas meenutama Piibli tekste. Aga hea osa oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group