Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 4x16 "Trio"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
40%
 40%  [ 4 ]
8
30%
 30%  [ 3 ]
7
10%
 10%  [ 1 ]
6
10%
 10%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
10%
 10%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 2:56 pm    Teema: SGA - 4x16 "Trio" Vasta viitega

McKay, Carter ja Kelelr jäävad maaalusesse kambrisse lõksu

Väga huvitav episood, kuigi ma ei saa mitte aru, miks selle ruumi lagi nii õhuke oli ja mitte metallist. Ma saaks aru kui seal oleks olnud mingi õhutuslöör, millest McKay alla lendas, aga midagi sellist polnud küll näha. Samas lõpus tundus jälle, et ruumi lagi oli metallist, sest muidu oleks nad uuesti proovida saanud.
Õlle teema oli küll suht huvitav, peaks seda järgi tegema hakkama Very Happy

8/10 Mulle täitsa meeldis Razz


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 14, 2008 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti, minu arust oli väga hea osa. Very Happy

Kirjutasin siia ka pika kommentaari, aga kuna ma klikkasin valet nuppu, siis kõik kustus ära ja uuesti ma seda kirjutama ei hakka.

Ütleks siis lühidalt, et nalja sai palju, see mulle meeldis ning polnudki oluline, et episoodiga mitte kusagile ei jõutud.
Ka pingelisi hetki oli tegelikult palju, kuna tegelased võitlesid ju ikkagi oma elude eest. Mis sest, et õnnelik lõpp oli ette teada.

Mainiks ära siia siis lihtsalt oma väikese rahulolematuse Carteriga. Temas pole nagu enam seda sära, mis temas SG1 ajal oli. Ilmselt on tegu asjaoluga, et ta sobis vana team'iga lihtsalt väga hästi kokku ja suutis oma ande just selles koosluses välja tuua. Viimasel ajal mõjub ta aga kuidagi igavana. Razz
See on aga lihtsalt tähelepanek, mis minu arvamust episoodist ei mõjuta.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 19, 2008 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

Väga lahe osa minu kolme lemmiktegelasega peaosas.Kui "Quarantinis" oli Rodneyl probleeme ühe naisega, siis nüüd pidi ta hakkama saama kahega.
Sam on igavamaks muutunud, kuna enam pole tema see viimane õlekõrs,(nüüd Rodney ja ka Zelenka), vaid kõige eest vastutaja, kelle ülesandeks on tulipäid maha jahutada.
Osa oleks saanud täispunktid, kui oleks leidunud mingi üllatus. Iseeneset oli ju muidugi veidi üllatav pääsemine mitte läbi lae( @FLT mis olevat roostes olnud ühest kohast, nii sain oma nadi ing;ise keelega aru), vaid läbi põranda.
9/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group