Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 4x10 "Revelations"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi "Revelations"
10
100%
 100%  [ 11 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 9:40 am    Teema: nuBSG - 4x10 "Revelations" Vasta viitega

A band of rebel Cylons holds President Roslin hostage while attempting to lure the Final Five out of hiding inside the Galactica and the human fleet.


10 punkti. Ma ei oska enam isegi oletada, mis nüüd edasi saab, pool hooaega on ju veel ees. Cavili ja teiste cylonitega on sõda endiselt tulemas. Pole õrna aimugi mida Adama ja teised nüüd edasi teevad, arvestades Maa olukorda (paistab et meie ,Maa inimesed, ei saa ikka rahus koos elada).
Segaseks jäi veel see et, mida D'Anna selle all mõtles, et viimane cylon ei ole laevastikus. Kas D'Annal on mingi põhjus viimase varjamiseks? Ei saanud ka seda teada, kui vanad viimased viis tegelikult on ning millal nad täpsemalt Maal käisid. Kara ellujäämine ja Maal käimine (orbiidil) on endiselt müsteerium. Olen aga kindel, et kõigile nendele küsimustele saame vastuse.


P.S. SciFi käest sai lõpuks ametliku kinnituse, et seriaali viimased 11 osa (viimane 20. episood sai 1 tunni pikendust) algavad 2009. aasta 1. veerandil. See võib tähendada sama hästi jaanuarit kui ka näiteks märtsi viimast nädalat. Confused Igastahes ootab meid ees 7-10 kuune ootamine.


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 12:42 pm    Teema: Vasta viitega

10 puntki...

Arvasin alati, et viimases osas nad jõuavad Maale, aga et juba hooaja poole peal... Poleks ka arvanud, et Tigh ennast üles annab nii kergelt.
Huvitav ikkagi, et mis juhtus Maaga? Kas Cylonid hävitas Maa? Kas tõesti pole kedagi elusat?
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ma kujutan ette, et Maa on laastatud inimeste omavaheliste sõdade tulemusel. Kuus rääkis ju Baltarile sellest, kuidas inimesed ei olnud ka Kobolil võimelised rahus ja harmoonias koos elama. Maal on käinud kõige rohkem Viimased Viis. Ülejäänud cylonitel pole ju Maa asukohast aimugi.
Seega kahtlen, et see cylonite kätetöö on.
Kõigepealt lõid inimesed algsed centurionid, kes lõid omakorda 12 inimudelit. Viimased Viis on tegelikult esimesed inimmudelid ja mingi konflikti tõttu lahkusid teiste juurest (enne kui ülejäänud 7 inimmudelit valmisid). Siis tuleb sisse lünk, aga võib oletada et selle aja jooksul käisid Viimased Viis Maal ja suundusid seejärel Kolooniatesse. See on igastahes minu teooria.
Peale selle jäi mulle küll igastahes tunne, et Maa oli juba ammu sellises laostunud seisukorras olnud. Maapind oli ju radioaktiivne, mis viitab sellele, et oli toimunud tuumasõda. Kui see oleks hiljuti toimunud, siis ei oleks Adama ja teised saanud kiirituse tõttu planeedile üldse minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

Mnjaaa...Päris huvitav lõpp oli seerial.Huvitav, kuhu nad maandusid? Mulle tundus, et Tšernobili... Very Happy Kuna orbiidilt ei paistnud Maa ühegi mandri tuttavaid kontuure tundub mulle,et nad siiski ei jõudnud meie planeedi lähistele, vaid kusagile mujale. Eriti kuna see juhtus poole hooaja pealt.
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
duncan
Leitnant


Liitunud: 18 Mai 2006
Postitusi: 79
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

Kindel 10 punkti.
Väga hea osa. Huvitav kas nad nüüd jäävad maale, või liiguvad edasi? Ilmselt nüüd hakkab edasine tegevus toimuma viimase tundmatu cyloni ümber. Igatahes ei jõua järgmist osa ära oodata.

PS! Minu arust nad maandusid New Yorki, aga päris kinnel ei ole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
Mnjaaa...Päris huvitav lõpp oli seerial.Huvitav, kuhu nad maandusid? Mulle tundus, et Tšernobili... Very Happy Kuna orbiidilt ei paistnud Maa ühegi mandri tuttavaid kontuure tundub mulle,et nad siiski ei jõudnud meie planeedi lähistele, vaid kusagile mujale. Eriti kuna see juhtus poole hooaja pealt.


Nad said ju täpse taevakaardi Kobolilt ja Gaeta kinnitas koordinaadid. Kardan, et tegemist on siiski Maaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

D'Anna ütles, et 4 on laevastikus, mulle jäi sellest mulje, et 5s on cylonite laeval...

Ootame aga järgmise poole ära, mis muud üle jääb Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 15, 2008 12:25 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti.

Nojah, ülimalt huvitav lõpp hooajale, enam pingelisemat episoodi poleks osanud oodata. Algusest peale oli nägu ekraanis kinni. Very Happy

Lõpuks ometi liikus siis tegevusliin sinna, mida ma olen oodanud juba pikka aega, lõpp oli muidugi ootamatu.
Neli viimast cylonit on siis kõigile teada, viies on ikka veel teadmata, nii et selles osas on veel ka antud teemal asi, mida oodata.

Kui järele mõelda, siis episoodi vältel ju peale nelja cyloni esile tuleku midagi väga olulist ei juhtunud, kuid sellest hoolimata suudeti asi äärmiselt põnevaks teha.

Ka cylonite ja inimeste liit oli asi, mida ma ammu ootasin, loodan nüüd, et see ruttu koost ei lagune.

Lõpp oli tõepoolest väga sarnane Ahvide Planeedi omaga. Isiklikult ma ei tahtnud uskuda, et Maa inimesed on ennast hävitada suutnud, kuid paistab, et nii see siiski on. Kui nüüd just järgmise hooaja poole vältel ei selgu, et nad said siiski minema ja elavad mingil teisel planeedil edasi või siis äkki samasuguses laevastikus nagu kolooniate inimesed?
Ise hoidsin lootust üleval, et Maa inimesed on samuti kolooniate tasemel ning ootavad laevastikku oma Battlestaridega, kuid jah, see tunduski liiga ilus selle sarja kontekstis. Very Happy

Selles osas on nüüd sari eriti huvitavaks läinud, et kriitiline punkt on ületatud, ehk siis Maa leidmine ja peaaegu kõigi viimaste cylonite avastamine laevastiku sees. Tegijad peavad nüüd täiesti uusi väljakutseid laevastikule looma hakkama ning peab säilima mingisugune eesmärk, mille poole püüelda ja mida praegu enam eriti näha pole.
Loodan, et lugu läheb siiski sama põnevalt edasi. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Püh Juun 15, 2008 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

10 pts, mis edasi saab: KÕIK ON VOIMALIK!!!.....

ainus mis närvi ajab on, et seda mis edasi saab tuleb nii kaua oodata
'

kuigi jh, järgmise osa kohta olev info on ka omamoodi:
http://en.battlestarwiki.org/wiki/Sometimes_a_Great_Notion
Starbuck learns that the dire predictions of the Cylon Hybrid might be true, and a devastating discovery plunges the fleet into chaos and despair.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 1:29 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Selles osas on nüüd sari eriti huvitavaks läinud, et kriitiline punkt on ületatud, ehk siis Maa leidmine ja peaaegu kõigi viimaste cylonite avastamine laevastiku sees. Tegijad peavad nüüd täiesti uusi väljakutseid laevastikule looma hakkama ning peab säilima mingisugune eesmärk, mille poole püüelda ja mida praegu enam eriti näha pole.
Loodan, et lugu läheb siiski sama põnevalt edasi. Smile


Nojah, kõik osad on juba peaaegu filmitud (viimase episoodi filmimine on käsil parajasti) nii et tegijad teavad juba pikemat aega, mis edasi saab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 21, 2008 12:29 am    Teema: Vasta viitega

Minu poolt kah 10 punkti, rohkem nagu miskit kommida polegi, 10 punkti ütleb ju kõik Wink
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group