Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 3x17 "Maelstrom"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
22%
 22%  [ 2 ]
9
11%
 11%  [ 1 ]
8
11%
 11%  [ 1 ]
7
22%
 22%  [ 2 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
33%
 33%  [ 3 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 9

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 07, 2007 8:35 am    Teema: nuBSG - 3x17 "Maelstrom" Vasta viitega

Starbucki minevik tuleb teda kummitama, Adama kahtleb tema võimes tööga hakkama saada

Hmm... Arvasingi, et nii lõpeb, aga suht uskumatu oli, et ta nii oma otsa leidis. RIP. Arvasin, et Kara sureb lahingus "üllalt" nagu enamus kangelasi, aga selline lõpp tuli täitsa üllatusena. Kahju, et tubli Viperi piloot surma sai...

9/10
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 07, 2007 9:55 am    Teema: Vasta viitega

Starbuck saigi surma, äkki on ta Cylon Confused
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 07, 2007 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

4 punkti.

Täiesti mõttetu episood minu arust, seda enam, et Kara surma sai. Kogu sellel lool polnud ju tegelikult tema surma järel enam üldse erilist mõtet. Ainus lootus on see, et kui Kara tõesti cylon on, siis saab ka see episood mingisuguse tähenduse. Mulle meeldivad hea mõttega episoodid, kuid see minu jaoks nende hulka ei kuulu.
Halb idee, igav teostus. Jälle üks venitamise episood. Eelmine kord oli hea, aga nüüd langes sari jälle tagasi sellesse madalseisu.
Kara surm aga mind eriti ei liigutanud, ta on alati olnud selline ebameeldiv tegelane. Razz

Tõesti loodaks, et varsti asutakse asja juurde, sellised episoodid panevad haigutama.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 07, 2007 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

Kara ei ole surnud Very Happy . Tal on saatus, ma mõistsin asja nii, et temaga juhtus sama, mis Daniel Jacksoniga SG-1es (Ascension jne). Ma ise küll ei ole vaadanud vana BSG-d, aga kas ka seal ei jäänud Starbuck kaduma, mingi teema oli seal "Ship of Lights"-iga? Ja siis BSG 1980-s Starbuck tuli tagasi. Olen täiesit kindel, et Starbuck naaseb 4. hooajas. Ei muretseks eriti. Episoodile annan 7 punkti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 07, 2007 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Kara ei ole surnud Very Happy . Tal on saatus, ma mõistsin asja nii, et temaga juhtus sama, mis Daniel Jacksoniga SG-1es (Ascension jne)..


Võibolla tõesti jah, aga see oleks kogu selle loo juures minu arust veel hullem. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 07, 2007 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:
Kara ei ole surnud Very Happy . Tal on saatus, ma mõistsin asja nii, et temaga juhtus sama, mis Daniel Jacksoniga SG-1es (Ascension jne)..


Võibolla tõesti jah, aga see oleks kogu selle loo juures minu arust veel hullem. Very Happy


Aga see on enam-vähem ainuke võimalus, kuidas Starbuck saab tagasi tulla. Ma pole kunagi aru saanud sellest, et inimesed pakuvad et ta on Cylon, üldse mulle käib see Viimase Viie Cyloni teema närvidele. Isegi kui keegi inimtegelastest on Cylon, kuidas nad uuestisündida saavad? Ülejäänud Cylonid ei tea isegi, kes Viimased Viis Cylonit on, neil ei ole ju sobivaid kehasid kuhu saaks downloadida. Confused
Kuigi, kui keegi märkas, siis enne kui Kara Viper plahvatas näitas kuidas ta seda 'eject' kangi hoidis. Samas, Lee ei nöinud, et Kara oleks Viperist pääsenud. Eks näeb. Kahju, et 4. hooaega peab 9 kuud ootama. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 07, 2007 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

Mõttetu osa... Isegi kommenteerida pole eriti midagi.

4 punkti minu poolt
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2007 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

Hmh... nojah, seda osa oleks saanud kindlasti ka huvitavamalt teha ja ega seal midagi põnevat tõesti ei olnud. Kara jah, vaevalt et surnud on - küll kuidagi tagasi tuuakse. Vähemalt mingil kujul.
Võrdlus vana BSG-ga ei ole küll päris täpne:
http://en.wikipedia.org/wiki/Lieutenant_Starbuck

Njah, ei ole nagu midagi öelda selle osa kohta eriti, sest keskendus see ju vaid Starbuckile ja tema ebameeldivale emale. Loodetavasti oli see kõigest ühe huvitama loo esimene vaatus.
4 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

mulle meeldis Razz 10pts (lootusel, et kara on cylon, muidu 1pts oleks paras selle osa eest) sest minujaoks on kara lemmik tegelane selles sarjas

aga järgmine osa tõotab väga huvitav tulla, kohus baltasari üle...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 03, 2008 8:46 am    Teema: Vasta viitega

Et jah. Natuke segaseks jäi minu jaoks see lugu. Arvatavasti tuleb Kara mingil kujul siiski tagasi. Kahjuks.
7/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group