Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Heroes' arutlusteema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Kolm Sept 24, 2008 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Niisiis, Season 3 kaks esimest osa on vaadatud.
Võiks öelda et nii mõndagi on muutund ja palju põnevaid asju on juhtunud.

Need kes ei ole veel näinud ja ei taha ära spoilida ärgu edasi loegu.




Algab siis sellega et Future Peter tuleb ajast tagasiet muuta tuleviku mis käivitab Liblika Efekti (Astud minevikus liblikale ja see hävitab kogu inimkonna).Syler saab lõpuks oma soovitud paranemis võime ja võtab järgmiseks sihtmärgis Elle elektrivõime. Hiro ajab taga superkiirusega naist ja heidab pilgu tuleviku. Lindermani kummitus ravis terveks Nathani kes hakkas usklikuks. Matt teleporditakse aafrikasse kus ta kohtub mingi prohvetiga. Future Peter "paneb" oleviku Peteri ühe Company vangi kehasse.
Mohinder Surehs avastab et ta saab teiste võimetega inimeste *mingi vere-plasma aine nende kehast* abil endale võime süstida mis paistab talle andvat lõpmatu energia,kiiruse,tasakaalu ja super jõu.
Viis väga tugevat Company vangi põgenevad , Noah kaasa arvatud, kui Sylar proovib saada Elle võimet. Teise episoodi lõpus tuleb Meredith(Clairi ema) Noah pere kaitsjaks. Ning lõpuks tuleb välja et Syler on Angela poeg ja Nathani,Peteri poolvend.
Ahhjah , ANgelal on võime rännata oma unenägudes tulevikus.

Võiks öelda et kena algus Season 3 aga kõik algas kuidagi liiga kiirelt.

5/5 Smile
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Kolm Sept 24, 2008 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

väga hea et kiiresti hakkas Very Happy

peaasi et kogu ülejäänud hooaja tempot üleval suudetaks hoida...
aga jah tuleviku peter küll mingi suuremat sorti ajukääbik kui aus olla Shocked

kahe esimese osa üldhindeks paneks siis 10/10 kuigi natuke võibolla tahaks 9 panna.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.


Viimati muutis seda Hyperion Endymion (Nelj Sept 25, 2008 12:33 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Leib.ja.vein
Nooremleitnant


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Kolm Sept 24, 2008 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

spoiler -

wtf Mohinderil nahk maha koorus selja pealt? Ma omaette mõtlesin, et see nägi veits välja nagu "the fly"
äkki ta lõpuks muutubki friigiks? diip!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 25, 2008 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

Oli põnev küll, aga mulle ei meeldi, et neid tegelasi nii palju juurde tuli ja samas Sylaril läheb ikka veel kõik hästi... kui see Adam ka tagasi tuuakse, siis on pettumus ruudus. Ma siiski loodan, et seda ei juhtu. Peale selle tundub, et varsti on kõik tegelased surematud ja pooled suudavad aega peatada ja ülejäänud pooled mingeid energiapauke lasta. Kõik on segane. Seriaal on muidugi tore, aga tahaks vähem uusi küsimusi ja lahtisi otsi ning rohkem lineaarsust. Eelmine hooaeg oli nö üleüldise sü¾eearengu poolest üpriski mõttetu. Käesolev hooaeg võib samasuguseks kujuneda, aga vähemalt põnev on ja sellega suudan ma vältida küsimusi ja mõttekäike stiilis: "Vaprate ja ilusate nimel, no mis kuradi pärast Petrellide ema seda Sylarit torkima läheb?"

Ning Mohinder on nõme nüüd. Tuleviku-Peter ka. Isegi Hiro pisut (no mis ta lehvitab selle valemiga), aga ta on selline totuke, ma andestan talle.

9/10 - miks tehakse Hollywoodis seeriale nii pikalt, ning mitte osagi lühemalt või pikemalt, kui sellele vaatajaid jätkub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Nelj Sept 25, 2008 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
Oli põnev küll, aga mulle ei meeldi, et neid tegelasi nii palju juurde tuli ja samas Sylaril läheb ikka veel kõik hästi... kui see Adam ka tagasi tuuakse, siis on pettumus ruudus. Ma siiski loodan, et seda ei juhtu. Peale selle tundub, et varsti on kõik tegelased surematud ja pooled suudavad aega peatada ja ülejäänud pooled mingeid energiapauke lasta. Kõik on segane. Seriaal on muidugi tore, aga tahaks vähem uusi küsimusi ja lahtisi otsi ning rohkem lineaarsust. Eelmine hooaeg oli nö üleüldise sü¾eearengu poolest üpriski mõttetu. Käesolev hooaeg võib samasuguseks kujuneda, aga vähemalt põnev on ja sellega suudan ma vältida küsimusi ja mõttekäike stiilis: "Vaprate ja ilusate nimel, no mis kuradi pärast Petrellide ema seda Sylarit torkima läheb?"

Ning Mohinder on nõme nüüd. Tuleviku-Peter ka. Isegi Hiro pisut (no mis ta lehvitab selle valemiga), aga ta on selline totuke, ma andestan talle.

9/10 - miks tehakse Hollywoodis seeriale nii pikalt, ning mitte osagi lühemalt või pikemalt, kui sellele vaatajaid jätkub.



Läks torkima selle pärast et Sylar on Angela poeg. Aga jah , Mohinder on nüüd wannabe hero oma hüper-super energiaga. Seal Heroes Wikis on olnud mõned spoilerid et Mohinder võib lõpetada nagu The Fly. Ühesõnaga Mohinder on nüüd tuulepea.
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 8:54 am    Teema: Vasta viitega

nih, kolmas osa ka ära vaadatud - ning mul on vähemalt teoorija.
nagu me sarja jooksul oleme näinud, et paljud on avastanud oma võimetel uusi külgi aja jooksul (a-la mõtete lugemisest sai nende kontrollimine jms)

äkki Sylari pole avastanud veel kõige oma algses võimes: ta teab kuidas asjad töötavad ning suudab seega kopeerida teiste võimeid kui saab neid uurida ning mõista nende olemust ja siis suudab ta teha endas mingid muudatusi. aga mis kui ta suuks tegelikult kohandad ennast, et omandad võimeid mida tal vaja on - lihtsalt mõistes mida on vaja selleks muuta

noh, et nagu ta suudab hetkel võtta omale võimeid (neid kopeerides), aga ehk ta suudab ka luua - midagi seal on mida Angela Petrelli varjab - see ema jutt ei sa olla kõik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

Nii neljas siis vaadatud Smile , asi läheb põnevaks, head muutuvad halbadeks ja halvad headeks Very Happy ....

Peter sai siis Syleri võime ja nottis juba tulevikus oma venna maha. Syler suutis tulevikus oma "nälga" kontrollida ja oli hoolitsev isa. Ning lõpus kaevati Adam välja kes esimese asjana ütles "Hiro? You son of a b****"

Asi läheb järjest põnevamaks Smile 5/5
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 7:10 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen nüüd küll täielikult alla andnud. Confused Sad
3. hooaeg on siiamaani olnud üks kõige idiootsemaid asju, mida ma vaadanud olen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Kolm Okt 08, 2008 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

nõustun kanguriga pigem.
tundub täitsa põnev olevat see hooaeg kuigi kuidagi korduvaks muutuvad mõned asjad nagu see pidevalt tulevikku minek jne.

aga muidu väga hea ja põnevust vähemalt on.
ja eks muidugi huvitav näha kui hästi siis peter oma nälga taltsutada suudab Very Happy
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Okt 08, 2008 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Parajasti vaatasin ka mina neljanda osa kolmandast hooajast ära. No mis ma ikka oskan öelda, kui et ebanormaalselt lõbus seriaal. Ma enam ei püüagi midagi ette ennustada ja kõiki fakte meeles pidada, sest siis muutuks see juba omaette tööks, kuid õnneks suudab sari kõik korralikult ära seletada ning on samas väga põnev ja meelelahutuslik ka. Huvitav, kuidas need stsenaristid tööd teevad? On ka nemad koostanud miskise ajaliini, et kõike meeles pidada?

Ma ise pole nii põhjalikult süvenenud ega plaani ka, kuid ma oletan, et parajasti on nii mõnigi "sisuauk" sarja sattunud.

Hämmastavalt lõbus kompott tõesti. Samas huvitab, kui kaua sel sarjal veel elujõudu on ja kui kaua suudetakse neid apokalüptilisi stsenaariumeid sulest pressida.

Rolling Eyes
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 08, 2008 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ole väga rahul kolmanda hooajaga. Tüütult hüplev ja segane ja mõnesmõttes nagu puudub ka kandev põhistory. Kuidagi avatakse nagu liiga palju liine, millega eriti kuhugi ei jõuta, see juba kajastus ka 2. hooajas. Ja veel ei meeldi mulle see, et asi kipub liiga 4400-jaks ära minema... Ei mul ei ole antud sarja vastu midagi, aga koopiat küll ei tahaks.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Weeb
Lipnik


Liitunud: 11 Apr 2007
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Nelj Okt 09, 2008 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

Minu meelest sarja tegijad hakkavad sead sisu liiga keerukaks ajama selle ajas ränndamisega!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2008 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Episood 5 vaadatud ja hakkab vaikselt üle viskama...
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2008 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

kangur1000 kirjutas:
Episood 5 vaadatud ja hakkab vaikselt üle viskama...


Eelmisele osale andsid max punktid ja nüüd hakkab üle viskama? Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Kolm Okt 15, 2008 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
kangur1000 kirjutas:
Episood 5 vaadatud ja hakkab vaikselt üle viskama...


Eelmisele osale andsid max punktid ja nüüd hakkab üle viskama? Razz


Eelmine osa oli normaalne aga nüüd möksiti selle viienda osaga sisu ära ....
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 9:48 am    Teema: Vasta viitega

Episood 6:

huhuuuuu... huvitav kuidas nad sellest uuest supper kurjamist nüüd jagu saavad, kõik pilgud sylarile... sest peteri järel oli ta vast top2 teada olevate võimetega... aga kõik ta võitlused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2008 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

Kuigi asjad hakkavad käest ära minema ja ajas rändamine on natuke segadusseajav, siis on tegu ikkagi parema hooajaga, kui teine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Leib.ja.vein
Nooremleitnant


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Kuigi asjad hakkavad käest ära minema ja ajas rändamine on natuke segadusseajav, siis on tegu ikkagi parema hooajaga, kui teine.


see kui Hiro minuti tagasi rändas ajas juhtme krussi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2008 10:15 am    Teema: Vasta viitega

uh osa 7 vaadatud ning peab tunnistama, et see sari hakkab tõesti käest ära minema, hullem juba kui mõni seep Idea kes on kelle ema-isa ning kes proovis oma last ära tappa Exclamation mis tegelikult tõde ja kes kellel töötab, seda me ikka ei tea Question

uh, see asi paneb pea valutama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Leib.ja.vein
Nooremleitnant


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2008 11:59 am    Teema: Vasta viitega

Järgmine kord saame jälle vaadata kuidas keegi (Hiro) peyotei tripib või midagi. Vaadates seda hooaega tuleb mul tihti esimene hooaeg meelde.. ja kui hea see oli.

deem, tahaks uuesti näha ja ülejäänu lihtsalt ära unustada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group