Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Starship Troopers 3: Marauder

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 17, 2008 12:21 am    Teema: Starship Troopers 3: Marauder Vasta viitega

Sai siis täna selline film ära vaadatud... Kuigi selle filmi kohta on vastakaid arvamusi ja mõni neist on äärmiselt negatiivne, olen mina selle filmiga täiesti rahul. Tegemist on päris korraliku meelelahutusega. Selle filmi üheks suurimaks miinuseks peetakse halba näitlejatööd, kuid minu arvates on Trooperite filmide puhul teatav ülemängimine taotuslik ning seetõttu ei häirinud see mind sugugi. Uudiste klipid olid järjekordselt äärmiselt meeleolukad ja ka mõtlemapanevad.

7/10 minu poolt, omas katekoorias kindlasti arvestatav tegija, erinevalt eelmisest filmist. Antud juhul oli juurte juurde tagasi pöördutud.

http://www.imdb.com/title/tt0844760/

Lõpetuseks ka veidi ühe filmis kõlanud laulu sõnu...

Its a good day to dye
when you know the reasons why
Citizens we fight for what is right

A noble sacrifice
When duty calls you pay the price
For federation i will give my life...
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reino
Kadett


Liitunud: 24 Nov 2008
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Esm Nov 24, 2008 11:19 am    Teema: Vasta viitega

Ei meeldinud, (PS. ma olen üsna skeptiline filmivaataja) kuid osalt kindlasti seeõttu, et esimene osa on minujaoks klassika.
Johnny Rico oleks siiski võinud jäädagi peategelaseks, Blalocki tegelaskuju polnud eriti hea. Keegi kusagil ütles, et ta leidis siit põhjuse, miks too naisterahvas pandi Enterprisesse just emotsioonitut Vulcanit mängima. Efektid ei töötanud, mulle meeldivad rohkem B-kategooria filmid ja efekte on võimalik mõjusamalt ära kasutada ka napi eelarvega. Ja see kristlik vs. muu, koos tolle lauluga ajas mul südame läikima, kuigi jah, tänapäeva filmides leidub vähe häid allegooriaid (mis siin filmis võib isegi heaks tembeldada). See toob mind finaali juurde, mis oli nii halb ja hea üheaegselt. Kaks naist palvetasid ja samal ajal hävitasid Rico & co oma toredate armoritega putukaid - kontrast, kontrast, asi mis mulle meeldib filmikunsti puhul. Relvadisainer oli natuke puusse pannud ja rohkem ma selle filmi kohta eriti ei mäleta. Kui siis, ehk see, et ma ennem laitsin effekte, ma mõtlesin putukaid ja maapinna pealseid lahingu stseene aga kosmoses oli vist suht tipp-topp.

Midagi nagu 4/10 ehk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group