Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 4x17 "Someone to Watch Over Me"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi "Someone to Watch Over Me"
10
30%
 30%  [ 3 ]
9
40%
 40%  [ 4 ]
8
30%
 30%  [ 3 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 4:01 pm    Teema: nuBSG - 4x17 "Someone to Watch Over Me" Vasta viitega



10/10
Minu arust 4. hooaja üks parimaid osasid. Klaverimuusika andis atmosfäärile meeletult juurde. Me ei tea kindlalt, mis asi Kara on, aga mina oletan, et tema isa oli Number 7 ehk Daniel. Kuidas muidu oleks ta saanud Karale seda lugu õpetada? Täielik OMG moment, kui klaverimängija (Kara isa? ) haihtus. Pole muidugi esimene kord, kui Kara nägemusi näeb.
See episood kinnitas ka seda, et Hera on tõesti mingil moel tähtis, sest ta ta suutis põhimõtteliselt selle loo kirjutada.
Boomeri plaan oli minu jaoks tõeline ¹okk ja mul oli Tyrolist äärmiselt kahju. Ei tea kas Tyroli roll Boomeri põgenemises tuleb peagi välja?
Galactica sai ka järjekordse matsu ja ma olen kindel, et Galactica ei ela tulevat lahingut Cavili vägedega üle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 03, 2009 8:32 am    Teema: Vasta viitega

See stseen, kus Starbuck hakkas mängima "All Along The Watchtowerit" koos isaga (?), on nüüd vist üks mu lemmikumaid BSG ajaloos. Külmavärinad jooksid lausa üle selja. Ja Tigh üllatunud nägu sel hetkel oli suurepärane.
10p.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 20, 2009 10:03 pm    Teema: Vasta viitega

Lugu oli nii hea, et otsisin selle endale ka üles ja kuulan seda aegajalt. 10 punkti, vaatame mis edasi saab Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group