Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Resident Evil: Extinction

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 5:02 pm    Teema: Resident Evil: Extinction Vasta viitega

Resident Evil'i fännidel on põhjust jälle rõõmus olla, kuna 21. septembril 2007 esilinastub järjekorras kolmas ja ka viimane film nimega Resident Evil: Extinction.



Põhinedes suurt populaarsust leidnud videomängu seerial, jätkub uus film sealt, kus viimane pooleli jäi. Alice (Milla Jovovich), olles peidus Nevada kõrbes, ühendab oma jõud veelkord Carlos Olivera'ga (Oded Fehr) ja L.J.'ga (Mike Epps), et koos uute ellujäänutega - Claire'iga (Ali Larter), K-Mart'iga (Spencer Locke) ja Õde Betty'ga (Ashanti) üritada hävitada surmav viirus, mis ähvardab muuta kõik juba surnud inimesed mittesurnuteks... ja samas otsida taga ka õiglust. Olles vangistuses Vihmavarju Korporatsioonis, viidi Alice'iga läbi biogeneetilist eksperimenti, mis muutes tema geneetilist struktuuri, andis Alice'ile üliinimliku jõu, taju ja väleduse. Ta vajab neid oskuseid ja rohkemgi veel, et päästa veel ellujäänute elud.

http://www.apple.com/trailers/sony_pictures/residentevilextinction/teaser1/

http://www.sonypictures.com/movies/residentevilextinction/

Jääme Ootama! Cool
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."


Viimati muutis seda Artzz (Kolm Märts 14, 2007 5:53 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, see film polnud eriline kvaliteet, eriti veel teine osa, aga ma ei suuda peaaegu kunagi pooleli jätta raamatuid ja filmiseeriaid. Sellepärast usun, et olen seda kinos vaatamas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 5:50 pm    Teema: Vasta viitega

Pole tõesti teab mis suurem asi need eelnevad filmid, aga kinno lähen ikkagi.

Aga mänge soovitan kindlasti, eriti Resident Evil 2, kui just aegunud graafika probleemiks ei ole.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Isegi vaatan tõenäoliselt selle asja ära, aga kinopiletit ei raatsi vist küll antud filmi puhul osta, jään DVD-d ootama Smile
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
EsToNiA1
Kadett


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 4
Asukoht: Paide

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

No see film tabab nüüd küll minu naela pead! Eelnevad osad on mul DVD peal olemas, kuid seda kolmandat jään küll netist ootama.

PS2 peal on mul ka mäng läbi tehtud. Ülikõva asi see Resident Evil, nii filmi, kui ka mängu poolest.
_________________
http://www.killzoneps2.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DarthAnubis
Leitnant


Liitunud: 1 Apr 2007
Postitusi: 62
Asukoht: Galaktika tumedaimad kohad

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

nuuh ma arvan, et I osa oli täitsa talutav - natuke sellist "creepy" effekti oli kah... aga II osa see juba juraks kätte ära kiskus ja III osa paistab olevat kallim versioon filmist "28 päeva hiljem" Sad
_________________
Feel the power of the dark side!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Spellbound
Nooremleitnant


Liitunud: 6 Okt 2008
Postitusi: 56
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 18, 2008 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

Esimene osa meeeldis. 2 oli kuidagi odav ja pentsik. Mis kuradi pärast peab Nemesis olema mingisugune liikumatu kumminui ning miks zomibidega stseenid olid kiirendatud? Ei näidata zombiefilmis zombiesid. Ikka kaval küll. 3 -s aga suutis olla minu silmis seerias parim. Näitlejad olid kuidagi paremad ja üleüldine atmosfäär oli ka parem. Efektid võrreldes 2-sega olid paremaks muudetud. Jovovich on hea näitleja aga temast ainult ei piisa et neid filme paremaks muuta. Ei meeldinud seeria puhul ka see et mängu sisu ei jälgitud va. siis see viiruse puhang aga mingid kloonid ja kes see Alice üldse on. Mängu peategelane tapeti 2-ses filmis maha Very Happy
Aga eraldiseisvate filmidena kõlbavad vaadata küll
_________________
http://jesterheadscolony.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reino
Kadett


Liitunud: 24 Nov 2008
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Esm Nov 24, 2008 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea, mis mürk nende filmide vastu inimestel on. Mulle meeldivad kõik kolm osa. Olen suur zombie filmide fänn ning parimate hulka ma neid küll ei pistaks, kuid keskpärasuse piirilt on nad täitsa eemal. (ülevalpool siis) Nendes ei peitu Romero suur sõnum ja allegooria ning õhustik, ega saagi peituda sest too härrasmees on selle zhanrilooja, pioneer ja vanaisa. (Kusjuures, Romero pidigi naasema zombiefilmide juurde Resident Evil esimese filmiga, kuid tekkisid "kunstimeelsed eriarvamused"). Esimeses osas oli mõnusalt "Tulnukad" pistetud zombiede nahka ning teine planeet (LV...?) vahetatud maaaluse labotooriumiga, igati efektne ja tore ebasurnuflick. Teises viidi asukoht linna, loogiline järg, kus oli kõik olemas, mis vaja - karantiin, kadunud laps ja sõdurid materdamas zombiesi. Kolmas, vot kolmandas astuti suur samm ette ja pandi tegevus post-apokalüptilisse tühermaadesse. See oli küll hästi välja töödeldud jms kuid oleks võinud siiski neljandasse ossa jääda. Ma pole kindel, kas superpowerite andmine Jovovichile oli just kõige säravam idee kuid ülejäänud oli väga lahe. Palju huvitavam ja efektsem post-zombie-apokalüptiline maailm kui Romero Land of the Dead, ent see poleks tolle vanema meesterahva teema kui panna zombied tühermaadele, eiei.
RE1 - 6.5/10
RE2 - 6.354/10
RE3 - 7/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka selle filmi ära. Võrreldes eelmiste osadega meeldis mulle kuidagi rohkem, kuigi samas väga heade filmide hulka ma seda siiski ei liigitaks. Tegelased, näitlemine, eriefektid ja kogu üldine kooslus oli kuidagi paremini õnnestunud. Mänge pole ma mänginud, nii et nende sisu järgimise osas ei oska seetõttu kaasa rääkida, kuid siin juba väljatoodud paralleelidest Alieni-saagaga võiks välja tuua otsese sarnasuse filmiga Alien Resurrection, kus samuti peategelast klooniti. Et minu arvamus Alieni neljandast filmist ei ole kuigi kõrge, siis mõjus selline "plagieerimine" natuke negatiivselt, aga võib-olla on selleks mingid mängude tegevusliinidest tulenevad põhjused. Actionit oli aga küll ja pooleteiseks tunniks täiesti hea meelelahutus. 6,5/10.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group