Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

5s hooaeg on Atlantisel viimane

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 21, 2008 8:31 am    Teema: 5s hooaeg on Atlantisel viimane Vasta viitega

http://www.gateworld.net/news/2008/08/istargate_atlantisi_will_end_thi.shtml

Täna tuleb MGMi käest ametlik teadaanne.

Kurb, aga pole midagi parata, sari käiski alla juba mõnda aega... Loodame, et filmid on head.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 21, 2008 9:25 am    Teema: Vasta viitega

No seda oligi arvata, 5 hooaeg on sein nähtu põhjal olnud kõige kehvem hooaeg. "Eureka" edu, millest siin kirjtatakse tugineb krt teab millel... Peredraama? Kuigi ma pole eriti suur Atlantise fänn on ikka kahju, et üks korralik kosmose ulme manalasse läheb. Kui BSG ka oma lõpu leiab, siis polegi nagu enam midagi vaadata. Ma loodan, et midagi korralikku tuleb asemele järjekordset Eurekat ma küll välja ei kannataks.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

Hea, et SG1 filmid edukad olid. Loodetavasti saab tuttavaid tegelasi aeg-ajalt edaspidigi näha.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Mina pole jõudnud isegi Atlantise neljandast hooajast hetkel edasi (olen viimaste episoodide juures), kuid pean tõdema, et kvaliteet on kohutavalt langenud.

Kahju, sest minu arvates on esimene ja teine hooaeg suurepärased, kolmas aga lihtsalt hea.

Kadunud on see värskus lihtsalt ning ka tegelased, kes on ajapikku üksluiseks muutunud.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hurmet
Kadett


Liitunud: 1 Dets 2008
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Esm Dets 01, 2008 2:12 am    Teema: Vasta viitega

Ei teagi, osas mõttes on täitsa hea, et Stargate'i seeriad lõpuks läbi saavad, samas kaob pikaaegne rutiin. Kui eelmisel aastal veel SG1 viimaste hooaegadega tegelesin ja nad Atlantise avastasid, siis vaatasin ikka SG1 ära ning pärast seda läksin Atlantise kallale, kuigi ei tundunud nii ahvatlev. Siiski üllatas see positiivses mõttes.

Minu arvates jäävad Atlantise paremad episoodid siiski esimesse ja teisse hooaega, kus särati originaalsusega, kuni leitnant Ford "transformeerus". Sellest punktist alates võis teatud episoodide puhul selgeid paralleele tõmmata SG1 osadega, kus mõtteline sisu oli kahtlaselt hästi klappimas.

Samas, tuleb tõdeda, et nagu eelnevalt ollakse pidevalt propageeritud, et viies hooaeg on Atlantise parim, siis tuleb ka seda tõdeda. Efektide ja tegevuse poolest on tõesti tegu üsna hea hooajaga, aga oleks oodanud rohkem sellist pikemaplaanist võitlust Wraithidega, ka SG1 puhul pani mõni episood magama, kuna nii pikalt poldud Goau'ldidega võideldud.

Väheke spekuleerides (ei hakka vaatama, kas kusagil on täpsem info üleval), siis minu arvates saab hooaja lõpp olema masendav. Hetkel on kolm osa lõpuni jäänud ja ehk kõik on omavahel seotud, kuid oleks oodanud vähemalt nelja 'to be continued' versiooni. SG1 oskas iga hooaja lõpus pullitada oma 'to be continued' värgiga. Mis siis nii dramaatiline on? Vaadates viienda hooaja viimase episoodi pealkirja 'Enemy at the Gate', siis võiks oletada, et tegu on Wraithi rünnakuga Maale vähemal määral Atlantisele. Igatahes, minu kartus on selles, et lihtsalt seal jäetakse asi veel lõplikult lahendamata ja me kõik peame ootama, kuni SciFi tuleb välja SGA esimese ja loodetavasti mitte viimase filmiga.

Näiteks mulle tekitab küsimusi veel see, et kui siin vahepeal jooksis läbi mingi planeetidevaheline liit, mis proovis Atlantist hukka mõista, siis milles peitub selle sisuline seos? Kolm osa on lõpuni ja vaevalt neile mingit erilist rolli enam siia topitakse.

Kahju on veel, et SG1 filme vist juurde ei tooda, aga samas, minu arvates Ori ajast alates muutus kogu seeriakäik vähemal või kohati rohkemal määral igavamaks. Küsimus on nüüd selles, et mitu filmi ollakse valmis SGA poolt tootma ning äkki nende müügiedu poolelt võime aasta-paari pärast näha sarja taaselustumist mingis teises vormis...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Esm Dets 01, 2008 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

Hurmet kirjutas:
Ei teagi, osas mõttes on täitsa hea, et Stargate'i seeriad lõpuks läbi saavad, samas kaob pikaaegne rutiin.

ei mina siin küll midagi lillelist ei näe, sest olgugi, et erinevalt sg-1 on minumeelest sga olnud ikka alati see spin-off, aga teda niisama väga hea vaadata (ainus sari Heroes kõrval hetkel mis tasub jälgimist) - aga samas sg1 ja sga on suht nagu buffy ja angel - ükstest täiendavad Wink
tasub loota et universe toob siia hea jätku lihtsalt hetkel, kuigi samas oleks võinud mingi aastaks jätta sga ka talle kõrvale toeks


Hurmet kirjutas:
Vaadates viienda hooaja viimase episoodi pealkirja 'Enemy at the Gate', siis võiks oletada, et tegu on Wraithi rünnakuga Maale vähemal määral Atlantisele. Igatahes, minu kartus on selles, et lihtsalt seal jäetakse asi veel lõplikult lahendamata ja me kõik peame ootama, kuni SciFi tuleb välja SGA esimese ja loodetavasti mitte viimase filmiga.

ma nagu kusagil lugesin, et sari lubati mitte ära lõppetada pooleli jääva koha pealt.
ning kui vaadata kui õnnetulult wraitid ennast üleval on pidanud, siis ma tunnen neile kaasa kui nad maad vähem kui paarikümne hive-ga ründama lähevad Very Happy

Hurmet kirjutas:
Näiteks mulle tekitab küsimusi veel see, et kui siin vahepeal jooksis läbi mingi planeetidevaheline liit, mis proovis Atlantist hukka mõista, siis milles peitub selle sisuline seos? Kolm osa on lõpuni ja vaevalt neile mingit erilist rolli enam siia topitakse.

see liit on huumor, see seltskond ei oma mingit võimet wraitidele midagi teha! see on umbes sama kui lambad teevad huntide vastu liidu (parim mida nad saavad teha on enesetapp ja nii vaenlased nälga jätta)

Hurmet kirjutas:
Kahju on veel, et SG1 filme vist juurde ei tooda, aga samas, minu arvates Ori ajast alates muutus kogu seeriakäik vähemal või kohati rohkemal määral igavamaks. Küsimus on nüüd selles, et mitu filmi ollakse valmis SGA poolt tootma ning äkki nende müügiedu poolelt võime aasta-paari pärast näha sarja taaselustumist mingis teises vormis...

njah ori puhul prooviti teha liiga võimsaid kurjameid ning kogu üldine sisu oli ka nõrk(loe ****), hea näide sellest vast oleks THE QUEST, PART 1/2 - see pidevalt ringi sidistav Baal oli kaugelt lahedam kui kõik need Ori armeed kokku. kogu selle Ori teema parim koht on kindlasti Ori invasioon ja see kosmoselahing seal Ori-hiidstargate juures
ning SG1 film on juba planeerimisel: SGA esimene ja SG1 kolmas film pidid minema see suvi tegemisse vms

---------------------
sg1 9 ja 10 hooaja koha pealt ajab mind aga kõige rohkem närvi see, et igalpool kus on juttu sg1 pannakse välja 9 ja 10 hooaja postrid kus pole O'neili ega Hammondit peal - traa :S
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Kolm Dets 03, 2008 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

good riddance kui aus olla 5-s hooaeg suht pettumus olnud nii et tõesti nutma taga ei jää.
Iga viimanegi natukenegi ulmet viskav seriaal viimasel ajal paremate episoodidega välja tulnud.

nii et loodetavasti kui selle 3-nda sarja teemaga välja tulevad hangitakse paremad stenaristid jne jne jne Laughing
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2008 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

Hyperion Endymion kirjutas:
good riddance kui aus olla 5-s hooaeg suht pettumus olnud nii et tõesti nutma taga ei jää.
Iga viimanegi natukenegi ulmet viskav seriaal viimasel ajal paremate episoodidega välja tulnud.

nii et loodetavasti kui selle 3-nda sarja teemaga välja tulevad hangitakse paremad stenaristid jne jne jne Laughing


Jah, ka mina olen endiselt seda meelt.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Dets 28, 2008 12:05 am    Teema: Vasta viitega

noo on see 5-s hooaeg nüüd ära nähtud ja godamn nii kiirustatud lõppu pole tükk aega ühes sarjas näinud tbh... kuigi eelvimane osa Vegas oli täitsa hea mulle meeldis selline normilt mingi CSI stiilis asi alguses Laughing

et egas midag, nüüd ootama kuni sga film tuleb ja uus stargate teemaline sari...
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
duncan
Leitnant


Liitunud: 18 Mai 2006
Postitusi: 79
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 28, 2008 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
noo on see 5-s hooaeg nüüd ära nähtud ja godamn nii kiirustatud lõppu pole tükk aega ühes sarjas näinud tbh... kuigi eelvimane osa Vegas oli täitsa hea mulle meeldis selline normilt mingi CSI stiilis asi alguses Laughing

et egas midag, nüüd ootama kuni sga film tuleb ja uus stargate teemaline sari...


Kus sa viimast 2 osa nägid? Minuteada pidid need alles jaanuaris linastuma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 28, 2008 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Minu teada pidid netis viimasest kahest episoodist liikvel olema pre-air variandid. MIda nad endast kujutavad pole viitsinud uurida.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
LillPearu
Kadett


Liitunud: 6 Nov 2008
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Püh Dets 28, 2008 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

rincewind kirjutas:
Minu teada pidid netis viimasest kahest episoodist liikvel olema pre-air variandid. MIda nad endast kujutavad pole viitsinud uurida.



Põhimõtteliselt samad nagu need mis hiljem tulevad, lihtsalt neil hiljematel, võib olla mõni väike muudatus, või mõne efekti vahetamine.
_________________
For Distant Worlds We Pledge To Respect.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shep
Kadett


Liitunud: 29 Juul 2009
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Kolm Juul 29, 2009 12:58 pm    Teema: Vasta viitega

Kahju on küll et ainult 5 hooaega, aga ma nõustun teie kõigiga, mida edasi seda kuivemaks see läks. Mõni episood oli väga hea aga enamus oli lihtsalt üks suur hall ebahuvitav mass.
Ju alguses oli see ka huvitav et neil polnud mingit kontakti Maaga ning olid Pegasuses täiesti omaette. Ning samuti ka see iidsete tehnoloogia millest väga vähe teati. Nüüd nad lendavad Atlantisega kosmoses ringi ja võivad iga hetk luua ussiaugu Maale vms. - bah. Oleks võinud kauem venitada selle 'tundega' mis esimestes hooaegades oli.
_________________
"Any man may easily do harm, but not every man can do good to another."
"As the builders say, the larger stones do not lie well without the lesser. "
-Plato
"All civilizations become either spacefaring or extinct." -Sagan
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Thor
Lipnik


Liitunud: 19 Aug 2009
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 19, 2009 5:42 pm    Teema: Vasta viitega

Ei jõua seda filmi ära oodata. Loodan et ikka saavad 2009 aasta sees selle valmis teha, arvestades et nüüd neil on juba nikuinii piisavalt tööd Universe-iga. Kahju küll et seal Weiri ei näe, lootsin et äkki nad toovad mu lemmiku ikka kuidagi tagasi Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group