Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Armageddon

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2005 6:36 pm    Teema: Armageddon Vasta viitega

Nii. See film on üks mu personaalseid lemmikuid. Alguses parajalt humoorikas, kuid lõpus võtab silma märjaks. Sinna on mõnusasti ära koondatud mõned mu lemmiknäitlejad, nagu Liv Tyler ja vana hea Bruce Willis. Ma ootan siis huviga teie kommentaare ja arvamusi.
Kes midagi ei tea, siis filmi kohta saab lugeda siit:
http://www.movies.ee/film.php?id=15
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2005 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

No vaadata võis, aga erilist elamust ei pakkunud(esimest korda vist pole me ühel arvamusel). Mis Bruce Willisesse puutub, siis on tegemist ühe minu lemmik näitlejaga.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2005 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

Ausaltöreldes polegi ma filmi täielikult ära näinud, alati olen mingil hetkel magama jäänud vms. See komeedil puurimine on kuidagit pikaleveninud ja ebaloogiline, samas toimub muu areng väga kiiresti, sellel komeedil puurimisel pole ju mingi naftaplatvormiga eriti palju pistmist. Viimane on vist ainuke asi mis meelde jäi.
Need sõidukid olid ka väga ebaloomulikud ja mahtusid veel nendesse süstikutesse ära, paraku ei mäleta ma, kui suur oli rakett mis need üles viis (vajas vist väga palju jõudu).
Muidu on film väga sarnanae "The Core"-ga, ent viimane meeldis mulle tunduvalt rohkem ja see oli ka natukene loogilisem, pealegi, ei jäänud ma magama vms.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult peaks süstik olema ikka piisavalt suur et üles vedada puur ja sõidukid. Oli ju 2 süstikut(sellel mis alla kukkus oli sõiduk, teisel oli puur). Aga nad said ju ka mingi eelneva väljaõppe kuidas puurida peaaegu kaalutus olekus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
No vaadata võis, aga erilist elamust ei pakkunud(esimest korda vist pole me ühel arvamusel). Mis Bruce Willisesse puutub, siis on tegemist ühe minu lemmik näitlejaga.


Aga Bruce Willise koha pealt jälle oleme Wink

Nojah, sisu võis tõesti mingil määral ebareaalne olla. Kõik see seal komeedi peal puurimine ja... No see selleks. Muljet avaldas mulle aga see, kuidas järjekordne lovestory mul südant pahaks ei ajanud. Tavaliselt rikuvad kõik need imalad armulood terve filmi ära, kuid mitte see kord. Ja loomulikult meeldib mulle see film ka Willise ja Tyleri pärast. Viimane oli LotR-is päris muljetavaldav. Wink
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

No minule see film eriti ebaloogiline ei tundunud. Film oli siiski ülesehitatud selle aja teadmistel ja arvamustel asteroidide kohta. Ega niikaua kuni seda pole järgi proovitud (loomulikult nii, et ohvreid ei oleks) ei saa öelda, et oleks just ebaloogiline.
Need süstikud olid ikkagi suuremad kui need mis tänapäeval kasutusel. Kuid need puurmasinad... Kui mu mälu ei peta, siis oli ju mõlemal süstikul üks puur masin. Ühe masinaga alustati puurimist, aga teine oli all kukkunud ja proovis kuidagi teiste juurde pääseda. See oli see puurja mis tegi seal väikse lannu ka Very Happy Esimene, mis juba puuris, oli puurimise käigus asteroidi tõmmatud. Siis ilmus teine puur ja asi läks edasi kuni Willis ennast ohverdas Sad
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

No kellele see film meeldis, võiks vaadaya ka sarnast filmi, nimega "The Core", ainult selle puhul on tegu Maakera sisse ronimisega. Minule suht vinge film isegi oli, ainult lõpp oleks võinud olemata olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Minule väga meeldis, hoolimata teatavatest häirivatest kohtadest äärmiselt nauditav film...

Esiteks näitlejad: väga tugev seltskond, eriti Bruce Willis, kes on üks mu lemmiknäitlejatest. Miskipärast seostub ta mulle rohkem "Die Hardi" filmidega ja seetõttu tundus ta kohati nagu vales kohas olevat, aga teda oli siiski igati nauditav vaadata. Kogu "astronautide" kamp oli samuti hästi valitud, igaüks oli väga selgelt eristuv ja meeldejääv isiksus. Vene kosmonaut oli muidu filmi seisukohalt väga lahe tegelane, aga siiski häiris selline stereotüpiseerimine. Confused Liv Tyler on kah kena naine muidugi... Cool

Teiseks ehk eriefektid, mis olid suurepäraselt tehtud, ja kusjuures Exclamation , ei mõjunud minu jaoks ülepingutatult, vaid pigem olid loo teenistuses. Asteroidipilves lendamine oli väga meisterlikult tehtud, ka süstikud tundusid reaalsed (kahju, et neid maapinnal eriti ei näidatud, aga küllap oleks selleks realistlik CGI liialt keeruline olnud), kuid teine asi oli nende liikumine. Kas tõesti lastaks neil avakosmoses üksteisele nii lähedal lennata? Mängus on ju ikkagi tohutud kiirused ja lisaks on maailmaruum inimesele suhteliselt vaenulik paik; minu arvates on sellised manöövrid väga ohtlikud ja ohustaksid missiooni edukust. Aga samas ma pole teadlane, niiet.... Teine asi, mis natuke häiris, oli asterodile maandumine, see jättis kuidagi võltsi mulje....ei tea, kas asi ikka tegelikult nii toimuks.

Kolmandaks kindlasti filmi muusikaline pool. Theme oli igati võimas ja emotsiooniderikas ning Aerosmithi "I Don't Want to Miss a Thing" on minu arvates üks kõigi aegade ilusamaid laule üldse. Siiski mainiks, et kohati tundus, nagu üritati pinget ülal hoida vaid muusikaga, sest mõnes kohas mõjus see liialt domineerivalt. Razz

Mis veel ei meeldinud: Harry suhtumine kohati. Naftaplatvormil A.J. püssiga taga ajamine jättis küll närvihaige inimese mulje (mis sest, et ta ise väitis, et on ajutiselt hullunud) ja sellist tegelast ei tohiks kosmosesüstikule isegi ligi lasta. Teiseks tema käitumine asteoidil, kui ta üht astronauti piinas ja nõudis, et see tummapommi kella peataks. Olgu, plahvatus pinnal poleks ehk tõesti suurt aidanud, kuid meeskond oli graafikust juba selgelt üle ja lihtsalt heale õnnele loota, et ehk ikka õnnestub õigeks ajaks valmis saada... Rolling Eyes Kangelaslik küll, aga natuke rumal. Aga noh, nagu filmides ikka, lõpeb ju kõik hästi. Kahju ainult, et päris elu pole film.

Kokkuvõttes siis igati suurepärane meelelahutus, kuigi natuke häiriva liigse patriootlikkusega ja põhimõtteliselt üritati lõpus pisaraid välja pressida, ja see mõjus ka natuke pealetükkivalt.
Hoolimata vigadest väga hea film siiski, 9/10. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Soobel
Nooremleitnant


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2005 12:04 am    Teema: Vasta viitega

Ainult ei saanud aru, miks olid nende "Armadillode" küljes gatlingi kuulipritsid... Kartsid, et venelased jõuavad enne asteroidile vä?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2005 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

Soobel kirjutas:
Ainult ei saanud aru, miks olid nende "Armadillode" küljes gatlingi kuulipritsid... Kartsid, et venelased jõuavad enne asteroidile vä?

Arvaavasti oleksid laserid kallimad olnud Wink
Aga minu teooria siis Very Happy
Arvestades seda, et mida lähemale asterodi päiksele tuleb seda soojemaks ta läheb. Jää, mis on asteroidi pinnnal, hakkab sulama või jääb ainult nõrgaks oma püsivuses/tugevuses. Kui need armad jääksid mõne takstuse ette nagu jääsein, siis lased paar auku sisse ja sõidad läbi Very Happy Laughing

Pole just mingit preemiat väärt see teooria kuid ei tea kunagi Very Happy
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2005 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:

Olgu, plahvatus pinnal poleks ehk tõesti suurt aidanud, kuid meeskond oli graafikust juba selgelt üle ja lihtsalt heale õnnele loota, et ehk ikka õnnestub õigeks ajaks valmis saada... Rolling Eyes Kangelaslik küll, aga natuke rumal.


Alati peab ju proovima ning alati on ju võimalus. Nagu näha, siin see ikka õnnestus. Aga mis oleks saanud siis kui nad oleks minema lennanud ja asteroid oleks maad tabanud. Kuhu nad siis oleks läinud? Galaktika äärealadele teisi planeete otsima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2005 1:00 am    Teema: Vasta viitega

ja-jah, ega mul selle vastu polegi midagi, et inimesed üritavad midagi teha.
Aga ma tahtsin seda öelda, et reaalses olukorras oleks selline käitumine olnud (minu arvates) vastutustundetu, sest meestega oleks võinud asteroidil kes teab mis juhtuda, ja sel juhul poleks ehk olnud enam kedagi, kes pommi plahvatama oleks pannud. Lõppude lõpuks me ei tea, kuidas sellisele asteroidile tegelikult oleks plahvatus pinnal või näiteks plaanitust väiksemal sügavusel plahvatamine mõjunud, võimalik, et see oleks vähemalt pooleldi edukas olnud, samas võib-olla poleks olnud.
On üks tore vanasõna: "Parem varblane pihus, kui tuvi katusel."

Aga lõppude lõpuks oli see kõigest film ja filmid elavadki omas maailmas, kus kõik on ilusad ja vaprad superkangelased ning kõik lõpeb hästi. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2005 7:19 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tahtsin ka juba enne muusikat mainida, nagu seda tegi Enterprise. Mulle see mõjus väga hästi, andis asjale sügavust. Üldse väga õnnestunud laulude valik, peaks mainima Wink .
Tegelased jällegi, jah, olid tõesti stereotüüpsed. Hiiglaslik totu lihamägi, kellel on aga suur süda ja funny-guy - need on igas filmis olemas.
Aga sellegipoolest jäi üldmulje filmist väga hea. Üks lemmikuid, nagu enne mainisin Smile .
Julgeksin isegi anda 9,5/10 Razz
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group