Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Prisoner (2009)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 19, 2009 3:04 am    Teema: The Prisoner (2009) Vasta viitega

Tegu siis kuuekümnendate sarja uusversiooniga. Ei teadnud sellest enne midagi ning näinud olen hetkel küll ainult ühte osa. Juba on põnev ning tahtmine järgmisi näha ja kui kuuldused, et järgmised osad on veelgi paremad, siis ei oskagi ette kujutada, mis sealt tulla võib.

http://www.imdb.com/title/tt1043714/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 22, 2009 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin kõik kuus osa nüüd lõpuni. Tunne on muutunud. Inimesed, kellele originaal meeldis, loomulikult kritiseerisid uusversiooni, minul võrdlusmoment aga puudub. Siiski ei ole ma sellest enam nii vaimustuses. Idee oli super, ühel hetkel lasti see aga käest. (spoilerite oht) Kuidas lõpuks 6 päriselus teadis, mis Külas toimus? Kuidas ta teadis 313-e "nime" päriselus? Saan aru, kui Külas olev 6 ("six", seal on kõigil numbrid "nimedeks") reaalselt toimuvaid asju unes näinud on või mingitmoodi mäletab. Samuti lasti 2-ga toimuv lõpus väga käest. Granaadiga lõpetamine oli muidugi ilus vaatepilt Razz Nagu ka need saladuslikud augud.

Viimase paari osaga tekkis palju rohkem küsimusi, kui oleks tohtinud. Ei usu, et tahaks kunagi uuesti vaadata. Pigem vaataks originaali ära. Ian McKellen ei suutnud ka olukorda päästa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Teis Dets 01, 2009 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

Originaal ma u aasta tagasi lõpuni vaadata ei suutnud, uusversioon oli vaadatavam, tekkis pinge mis haaras kaasa. Väga segane sari minu jaoks, ei saanudki lõpuks aru kas inimesed elasid NY ja nende nö mõtted külas või kuidas... tuleb end käsile võtta ja vanem versioon ikkagi ära vaadata, äkki sealt saab targemaks, kui sarjad liiga palju teineteisest ei erine. Näitlejate valik oli väga hea siin minuarust
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

Ilmselt on kusagil ikka kokkuvõttev tekst, mis seletab siis seda, millest me vaadates ise aru saama pidime. Wikis näiteks on selliseid asju. Kuigi ei suuda end kätte võtta, et uurida Very Happy Ju siis ei pakkunud ikka nii suurt huvi, kui tagantjärgi ise ka otsida ei viitsi. Kui keegi selle minu eest ära teeks, saaks hakkama küll Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 11, 2010 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

ETV2 toob sügisel ekraanile sarja The Prisoner originaali aastast 1967. Täpsemalt lugege siit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group