Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGU - 1x12 "Divided"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
18%
 18%  [ 3 ]
9
6%
 6%  [ 1 ]
8
18%
 18%  [ 3 ]
7
37%
 37%  [ 6 ]
6
6%
 6%  [ 1 ]
5
12%
 12%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 16

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 10, 2010 11:25 am    Teema: SGU - 1x12 "Divided" Vasta viitega

1x12 "Divided"

Kui kolonel Young ja leitnant Scott otsivad Destiny pealt tulnukate poolt paigaldatud jälitusseadmeid, ohustab meeskonnaliikmete vaheliste eriarvamuste suurenemine praeguse alluvussuhte püsimist.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 10, 2010 3:11 pm    Teema: Vasta viitega

7 punkti.

Päris hea osa oli. Oodatud võimuvõitluse kulminatsioon ei olnud päris nii huvitavalt tehtud kui ma lootsin, kuid samas lisas põnevust eelmises osas nähtud tulnukate järjekordne rünnak.

Iseenesest polnud sellise võitluse esile toomine halb idee, kuid kuna selle tulemusel sisuliselt mitte midagi ei muutunud, siis on selle mõte küsitav. Isiklikult ootaksin rohkem universumi avastamist, mida on sarjas siiani ikka väga vähe olnud.

Siiski põnevust jagus ning kui sari isegi samas vaimus edasi läheb, siis vaadatav on ta kindlasti. Kahtlemata jäi aga seekordne episood eelnevale märgatavalt alla.
Rushi sisse paigaldatud jälitusseadmega seonduv oli antud osas vahest üks põnevamaid seiku.

Igal juhul on uus hooaja pool paremini alanud kui eelmine lõppes. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 10, 2010 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

7 punkti ka minu poolt.

Ei oskagi midagi tarka TrekRangeri kommentaaridele juurde lisada, sest olen sellega 100% nõus. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Apr 12, 2010 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Minugi poolt tuleb seekord 7 punkti. Üle tüki aja olen seekord TrekRangeriga suures osas nõus, kuigi viimase lause oleksin ma ikkagi täpselt vastupidiselt kirjutanud Smile

Põhilise puuduse antud episoodis tõi TrekRanger juba välja: lõpuks ei muutnud see sisuliselt mitte midagi. Palju parema meelega oleksin ma näinud seda, et Wray mingiks ajaks juhtohjad enda kätte saab või laev kasvõi veidi pikemaks perioodiks kahte ossa jagatuks jääb.

Lisaks olen ma üsna kindel, et nende tulnukate jälitusseadmete lõhkumine midagi erilist kaasa ei too - võin mürki võtta, et sellest hoolimata näeme me neid siniseid tegelasi üsna varsti uuesti.

Küll aga ei olnud tegu halva episoodiga ja kindlasti mitte kehvemaga kui eelmine, nii et eelmisega sama skoori on ta igati välja teeninud.

7/10
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ades
Lipnik


Liitunud: 21 Nov 2006
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 9:57 am    Teema: Vasta viitega

Mind pani mõtlema kirurgi pooleli jäänud lause, kui ta Rushi rinnas seadet nägi: Selle kättesaamine võib pisut keeruline olla, aga...
Kas midagi jäi märkamatta?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group