Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Chronicles of Riddick

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 27, 2005 5:42 am    Teema: The Chronicles of Riddick Vasta viitega

Pitch Black2:the chronickles of Riddick

Niisiis. Kes vaatas? Mida arvate?

Esimest osa nägin poole pealt ja sedagi natuke lõiguti. Aga see oli selline film millest sai aru ka siis kui pole algusest vaadanud. Vin Diesel mängis hästi. Mõned teised ka.
Lõpp oli ka lahe. Ahastuses(?) Riddick vajub troonile just pärast endise ...(pealiku) tapmist ja Kyra suremist. Ning siis silmanurgast märkab, et terve tuba vaenlasi põlvitab ta ees. Very Happy

filmile 7/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 27, 2005 7:18 am    Teema: Vasta viitega

Suht hea film oli, ootasin seda pikisilmi tv'sse Razz

Lõpp oli hea, eriefektid olid head, Vin Diesel mängis väga hästi Razz 8/10
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Laup Aug 27, 2005 11:37 am    Teema: Vasta viitega

Eeem, eiole Pitch Black 2. Vaid kõik teised kuuluvad The Chronicles of Riddicku alla. (The Chronicles of Riddick: Pitch Black, The Chronicles of Riddick: Dark Fury, The Chronicles of Riddick ja lõpuks isegi The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay)

Aga film oli hea. Lõpp oli esimest korda vaadates ootamatu. Efektid olid tasemel. Vin Diesel oli muidugi super!
Riddicku tegelast oli edukalt edasi arendatud. Huvitav mis edasi juhtub? Kas Riddick jätkab Lord Marshali tööd? Või saadab lihtsalt armaada laiali?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 27, 2005 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

Imelik. lehes oli pitch black 2. Confused

Aga otsisin imdb.com ist ja avstus:

1.The Chronicles of Riddick (2004)
aka "Riddick" - USA (working title)
aka "The Chronicles of Riddick: The Director's Cut" - USA (director's cut)
aka "Pitch Black 2: Chronicles of Riddick" - USA (working title)


2.Pitch Black (2000)
aka "The Chronicles of Riddick: Pitch Black" - USA (DVD box title)


Jedi Riddick kirjutas:
The Chronicles of Riddick: Dark Fury, The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay)


Escape from Butcher Bay n ju mäng. Ja Dark Fury st pole ma ka midagi kuulnud.

EDIT:Otsisin uuesti ja leidsin. Escape from Butcers Bay ja Dark Fury on joonisfilmid, kus Vin Diesel teeb häält.
Nende ette on pandud The chronicles of Riddick.

Otsige ise- http://www.imdb.com/find?q=riddick;s=all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Aug 27, 2005 1:53 pm    Teema: Vasta viitega

Nautisin iga hetke. Riddick jääb Riddickuks. Eriti meeldis lõpp kui Kyra suri ja Riddick ei nutnud. Ta oli küll sellise näoga, et kohe võib pisara poetada, kuid ei teinud seda. Jällegi, suurepärane.

Algul kahtlesin veel nekromangerite osas. Inimesed orjastavad inimesi; kuid kui selgus, et nekromangerid muudavad ise inimesi endasugusteks, seletas see kõik. Elementaallased (antud juhul ainsuses), või kuidas nad olidki, olid ka äärmiselt huvitav lisand. Üldse oli film väga hea - huvitav, sisutihe. Kuna ma nägin seda eile esimest korda ei olnud ma kindel, kas kõik näitlejad on peale Riddicku uued või mitte ja peab märkima, et suur rõõm oli näha seda nö pühameest ja kuulda veel endisest Jackist. Ei hakka tillukeste asjade kallal norima, Riddick tegi kõik heaks.

9/10 filmile, Riddickule ikka ja alati kümme punkti.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Aug 27, 2005 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

Eks ta üks suur eriefektide sadu oli. Razz
Pole nagu millegi üle väga kurta, nagu Wendelh mainis, oli film vägagi sisutihe ja sündmustik piisavalt paeluv, aga no mulle lihtsalt ei meeldi Vin Diesel. Samas oleks raske ka mõnda teist tüüpi seda osa mängimas ette kujutada, kellelgi pole sellist parandamatu kaagi nägu.
8/10
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 28, 2005 12:54 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, endalgi positiivsed emotsioone kuhjaga 8/10
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 1:55 am    Teema: Vasta viitega

Ma vist nägin seda arvutis vahepeal. Lasin kiirelt kerides silmadega üle ja jättis mingi lurri mulje. Mingid imelikud deemonilaadsed kusilased ja inimesed kuskil imelikus lossis koos kirveste ja relvadega, oli vist nii?

Miks ma seda vaatama peaksin?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 2:58 am    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Ma vist nägin seda arvutis vahepeal. Lasin kiirelt kerides silmadega üle ja jättis mingi lurri mulje. Mingid imelikud deemonilaadsed kusilased ja inimesed kuskil imelikus lossis koos kirveste ja relvadega, oli vist nii?

Miks ma seda vaatama peaksin?


Ei peagi vaatama, aga kui midagi öelda pole, siis miks üldse sõna võtta? Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 11:08 am    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Ma vist nägin seda arvutis vahepeal. Lasin kiirelt kerides silmadega üle ja jättis mingi lurri mulje. Mingid imelikud deemonilaadsed kusilased ja inimesed kuskil imelikus lossis koos kirveste ja relvadega, oli vist nii?

Miks ma seda vaatama peaksin?


Niimoodi saab tõesti filmist väga hea ettekujutuse. Ma ei saa sellistest ....(siin kohal peaks asuma räme solvang) aru, kes filmid enda jaoks niimoodi ära solgivad, see ütlus ei käi ainult antud filmi kohta. Kas tõesti on siis filmi elamus hea, kui oled juba lõppu piilunud?
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.


Viimati muutis seda velz83 (Teis Aug 30, 2005 12:01 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

Öelda mul oli, nagu näha. See post nõudis pigem kinnitust sellele, et seal tõesti mingid kummalised olendid ringi tõmblevad.


Ja ma ei rääkinud siiski filmi lühikesest vaatamisest vaid silmadega üle käimisest, see tähendab siis minule seda, et ma vaatan eelkõige õhustikku ja tegevusele eriti üldse tähelepanu ei pööra, ainult sellised üldisemad asjad. Ja siiamaani pole see filmi elamust ära rikkunud. Kuid antud filmi puhul ma kahtlen, kas on üldse midagi rikkuda? On seal üldse mingit elamust?

Teie jutu järgi ei tohi ma raamatu tagakaanel olevat tutvustust ka lugeda?

Kui ma midagi lugema või vaatama hakkan, tahan ma ikka kindel olla, et ma neid tunde oma elust lihtsalt niisama ära ei raiska, sest raisatud elu enam tagasi ei saa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 8:32 pm    Teema: Vasta viitega

täpselt õige...ei loe mingit tutvustust...k..nali naljaks aga tegelikult kui sa filmi legaalselt said siis on tavaliselt karbi peal ka tutvustus Rolling Eyes muidu tõesti kui midagi öelda pole siis ära ütle...
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 30, 2005 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

Milleks on filmi trailerid?

Ja ma juba ütlesin mis vaja, st mõneti küsisin mis vaja.



Ja ma ütlesin ka seda, et ma leidsin selle oma arvutist, seega ma tõepoolest ei tea mismoodi see sinna sattunud oli. Võin ainult oletada, kuid oletustest ei piisa teadmise saavutamiseks. Ning mingit CD või DVD plaati ma tõepoolest kapist ei leidnud, karpi ka mitte.


Ja üldse, teema kisub ära, viimased postid on juba paras offtopic.

Aga nagu ma aru saan, mõtlete te selle "Kui öelda pole, siis ära ütle" all rohkem seda, et "Kui midagi meeldivat öelda pole, siis ära ütle", vähemalt mulle tundub nii.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Teis Aug 30, 2005 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

ei ma mõtlen päris kindlalt et kui midagi öelda pole siis ära ütle...
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 27, 2010 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatan, et siin teemas on mingi iidne sõnelus ülesse jäänud, aga kuna tegelikult on nime järgi tegu teise Riddicku linateose teemaga, siis lisan enda kommentaari siia.

Sarnaselt esimesele filmile, oli taaskord tegu igati korraliku sci-fi thrilleriga, kuid tuleb tõdeda, et esimese filmi põhjal tekkinud ettekujutus antud universumist muutus küll seekord oluliselt.
Pitch Blacki põhjal võinuks arvata, et tegemist on igati tavalise tulevikuga, mida inimesed ette kujutavad - inimesed koloniseerimas teisi planeete, inimloomuse muutumatus, probleemid kuritegevusega jne.
Antud film aga tõi esile väga palju fantaasia elemente ja eepilist ning suurejoonelist seiklust, mida esimese filmi põhjal poleks osanud oodata.

The Chronicles of Riddick oli selgelt suurema eelarvega kui eelmine, mida näitas nii oluliselt suurem näitlejate arv kui ka eriefektie rohkus, kuid sellest hoolimata sobisid kaks filmi tagantjärele mõeldes suhteliselt hästi kokku. Veidi tagasihoidlikum sissejuhatus Riddicku tegelaskujule aitas ka antud filmis toimunut hulga paremini mõista.

Tore oli näha ka eelmisest filmist tuttavaid tegelasi. Kahju ainult, et mõlemale filmi jooksul kriips peale tõmmati ja tulevikus me neid enam ei näe. Razz

Teine film oli esimesega võrreldes väga erinev, kuid sellest hoolimata jäin mõlemaga igati rahule.
Eriti just teise filmiga on loodud väga omapärane universum, mida tahaks kindlasti veel näha ning ka esmapilgul tavalise kurjategija Riddicku saatus hakkas sündmusi jälgides üha enam korda minema.

Igal juhul lõppes Chronicles of Riddick väga põnevalt ning loodetavasti pakub kolmas film huvitavale olukorrale väärilise lahenduse. Smile

Suurt Riddicku fänni ilmselt minust ei saa, kuid kahtlemata on mõlema filmi vaatamine igale ulmefännile mõttekas. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group