Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mass Effect 2
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 01, 2010 9:43 pm    Teema: Mass Effect 2 Vasta viitega



Paar trailerit (youtube):
Trailer #1
Trailer #2

Ma ei ole esimest ME-d mänginud, aga võtan ka tolle käsile, sest ME2 on lihtsalt ääretult nauditav. Soovitan actioni, RPG ja ulme fännidele.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Nelj Juul 22, 2010 6:32 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 02, 2010 2:09 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pole veel ME2-te näppinud, aga 1 meeldis küll, RPG elementitelt küll ei anna võrrelda näiteks Fallout 1 või 2-ga, isegi 3 on veidi parem, aga samas ikka oluliselt nauditavam kui tavaline FPS. Story oli kah esimisel osal hea, kindlasti proovin ME 2-e kah lähiajal ära.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 22, 2010 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

Praegu on käsil ME1 (mille lõpetamisel kasutan salvestust et ka 2. mäng uuesti läbi mängida) ja mitte ei jää alla järjele.
Suurepärane kosmoseooper. Ehk on tegu hüperbooliga, aga ütleskin et Mass Effect on uus Star Wars (ja tunduvalt parem kui Prequel Trilogy). Kui te seda loete ja ei ole ise mänginud, siis võib teil sellest olla raske aru saada, aga ME sü¾ee, tegelased ja grandioossus on tõeliselt kiiduväärt. Muidugi on eriliseks tõmbenumbriks see, et igal mängijal on meeletu valikuvabadus ja kogemus on lihtsalt võrratu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 22, 2010 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

Minu hinnangul on ME2 arvutimängude maailmas suurepärane samm edasi. Esimest korda on tunne, et tegu on millegi enamaga kui lihtsalt meelelahutusliku kõmmutamisega.

Nii story kui valikuvabadus selles mängus on ennenägematud ja loodaks väga, et saame lähiaastatel näha üha enam selliseid interaktiivseid mänge.
Võiks isegi öelda, et ME2 puhul on tegemist esimese katsega ühendada mäng ja film ning kaasata vaataja tegelasena sündmuste kulgu.

Ka graafika poolest jäin mänguga igati rahule ja suurejooneline taustalugu teeb kindlasti võimalikuks ka selle universumi toomise kinolinale.

ME1 kahjuks proovinud pole, kuid nagu näha, jäin teise osaga küll väga rahule. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 22, 2010 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, tegelikult on ka ME1 sama edukas, aga minulgi oli esmakordne kokkupuude ME universumiga teist mängu mängides ja nõustun kõigega, mis sa kirjutasid. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2010 2:46 am    Teema: Vasta viitega

Üldiselt sigavinge mäng... Very Happy Ainuke asi, mis mulle pinda käis, oli see, et ME2 alguses ei ole võimalust valida ME1 lõpu järgi algust. Minul lõppes mäng sellega, et presiidiumi liikmed said päästetud ja Anderssonist sai Maa esindaja. ME2 kaks hakkas aga nii nagu ta hakkas. See oli küll pettumus... Confused
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2010 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

Sa ikka tead et selleks peab sul oma esimese mängu save alles olema ja see tuleb õigesse ME2 kataloogi nihutada (ma ei ole kindel kuidas see täpselt xboxi puhul käib, aga põhimõte on sama)?
Sest esimeses mängus teed sa tegelikult nii palju valikuid, et isegi kui oleks võimalus neid kõiki üksipulgi valida, ei tuleks nad kõik sul endal ka enam tõenäoliselt meelde. Muidugi kui oled PC kasutaja, siis on võimalik seda teha aadressil http://www.masseffectsaves.com/
Otsid üles save'i mis vastab täpselt sinu spetsifikatsioonidele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 14, 2010 11:47 pm    Teema: Vasta viitega

Teadsin küll, aga ei osanud siiani seda õigesse kohta paigutada... Rolling Eyes Tänud vihje eest, sain nüüd õigesti tööle... Cool
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 01, 2010 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=GnH0p6p03hU

Uue DLC missiooni trailer.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 03, 2010 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

Võtsin eespool rääkijaid kuulda ning võtsin ka ME universumi ette Cool Tegin läbi mõlemad ME'd ning rahulikult läks mul selleks aega poolteist kuud ning pean ütlema, et hammas on korralikult verele aetud - ei jõua ära oodata, millal lastakse välja ME3, mis peaks siis kogu selle mega-eepose kokku võtma, sest ME2 lõpetati ikkagi väga korraliku cliffhanger'iga ja oleks patt see ilma korraliku Grande Finale'ta pooleli jätta.

Tegemist on tõsiselt hea ja originaalse looga, kus on kõike, mida hing ihaldab - actionit, müstikat, armastust, filosoofiat, draamat.... kõike-kõike, mida võiks oodata ühest korralikust Sci-fi teosest. On juba ka välja käidud veksel, et filmikompanii Legendary Pictures on omandanud õigused ME'st filmiversiooni tegemiseks ning loodetavasti tuleb sellest midagi sellist, mis jääb Sci-fi armastajate raudvaramusse kauaks ajaks püsima.

Kui seda võrrelda Fallout 3'ga, siis tõesti, liikumisvabadus on ME's piiratum ning rada, mida mööda tegelane peaks käima, on ette määratud, kuid mulle isiklikult meeldib selline variant ka rohkem, kuna siis on eksimisvõimalus väiksem, mida omakorda kompenseerib tegelaste omavahelistes vestluses olev lai valik, mida vastata, sest sellest oleneb, kui palju infot on sul võimalik teiselt kätte saada ning kuidas üldse sinusse suhtutakse. Kui ma peaksin valima kas Fallout 3'e või ME vahel, siis valiksin kindlasti viimase. Ma ei ütle, et Fallout 3 oleks kuidagi halvem, kuid ME suutis mind endasse haarata kiiremini ning hetkel on küll selline tunne, et nii kiiresti seda nahaalt välja ei saa Smile

Otsisin välja ka 3 üllitatud ME novelli ning kavatsen ka need läbi lugeda, et ME universumit veelgi paremini tundma õppida.

Kes veel ei ole ME'd proovinud, siis tegelikult vahet ei ole, kas teha esimesena läbi 2. või 1. osa, kuid loo arengu mõttes võiks ikkagi alustada 1. osast, eksportida oma tegelane hiljem 2. ossa nagu SinkaVonka eespool rääkis ning ütlen, et ME'ga teil igav ei hakka, kui olete action RPG austaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2010 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

Filmiuudis on ikka ülilahe... Very Happy Seda jään ma huviga ootama ja lootma, et ikka midagi korralikku valmis tehakse, mitte nii nagu Doomiga läks.
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2010 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arust ei vaja Mass Effect filmi, vähemalt mitte Shepardist. Igaüks meist on ju ME-d erimoodi läbi mänginud, samuti on Shepardil erinevad taustalood ja ka sugu ei ole määratud (minu kanooniline Shepard on näiteks naine ehk FemShep).

Kusjuures küsiksingi, et milline teie Shepard on? Mees/naine?
Taust (spacer/Earth-born/colonist; sole survivor/war hero/ruthless)? Millised tegelased ellu jäid, millised mitte?
Kas olete pigem renagade või paragon? Tähtsamad otsustused? Love interest? Smile

Minu isiklikud andmed Smile
Shepard = Earth-born & war hero (Adept)
ME1
Rachni Queeni jätsin ellu
Virmire'il sai Kaiden surma (Wrex ja Ashley elus)
Saren sooritas enesetapu
Päästsin originaalse councili ja Anderson inimkonna esindaja
LI = Liara
ME2:
Spectre'i staatus taaskehtestatud (kuigi oli kiusatus council sinnasamusesse saata Smile )
SR2 meeskond elus ja 12 kaaslast elus (ning lojaalsed)
Kui tuli valida Samara ja Morinthi vahel, siis jätkasin Samaraga
Kirjutasin ketserlikud Gethid ümber
Hävitasin Collectorite baasi
Säilitasin Genophage'i (ravi) uurimistöö ja Kasumi grayboxi.
Liara endiselt LI (kuigi vahepeal hakkas midagi minu Femshepi ja Garruse vahel peaaegu arenema haha).

Nagu näha olen rohkem Paragon. Mis teha, mulle ei meeldi evil olla. Razz

Minu Shepard (1. ja 2. mängus)



Viimati muutis seda SinkaVonka (Nelj Okt 07, 2010 12:58 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2010 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult sain selle mängu juba mitu kuud tagasi ja olen ammu mõelnud, et peaks midagi kirja panema, aga siiani pole nagu viitsimist olnud. Et aga teema paistab foorumis populaarne olema, siis ei saa jätta sõna sekka ütlemata. Laughing


Kindlasti olen nõus nendega, kes on nimetanud ME2-e üheks parimaks arvutimänguks läbi aegade. Isegi arvestades seda, et ME1 on mul läbi mängimata. Samuti nõustun eelkõnelejatega, et ME2 näol on tõesti tegu pigem interaktiivse filmi kui ainult arvutimänguga. Mis nagu iseenesest viitaks sellele, et eraldi filmi tegemine mängu ainetel oleks ehk üleliigne, aga samas tuleb häid ulmefilme niigi piisavalt harva, nii et mina ootan seda linateost huviga.

Kui vahepeal ära mainida tehniline pool, siis graafiliselt hindaks ma mängu heaks ning minu juba mitme aasta vanusel kastil jooksis see 1920x1080 resolutsiooni ja sisuliselt maksimumini keeratud sätetel täiesti puhtalt. Loomulikult ei ole pilt nii realistlik kui näiteks Crysises, aga selle mängu juures, kus tegevus toimub ebamaistes kohtades, see sugugi ei sega ja film grain valik andis samuti mängule mõnusa atmosfääri juurde.

Sisuliselt oli tegu väga läbimõeldud ja huvitava looga ning asjade käigu mõjutamine mängija erinevate otsusevõimaluste teel oli põnev. Tundus küll, et lõpptulemust see ehk tihtipeale väga tugevalt ei mõjutanud, aga eks see, kuidas asju teha, on ju ka oluline. Artzz on mängu juba eespool sobivate väljenditega iseloomustanud, seega tema juttu ei korda, aga ütlen, et ka mind ei seganud see, et tee oli võrreldes mõne muu mänguga võib-olla kitsamalt piiritletud. Liiga palju valikuvabadust oleks asjade käigu ülearu segaseks muutnud. Igatahes mängu loojate ja hääled peale lugenud näitlejate poolt suurepärane töö nii väljapaistvate ja meeldejäävate tegelaste loomisel ning ellu äratamisel.

Olen juurde ostnud ka kõik lisa DLC pakid, kuid viimane neist on veel pooleli, sest pole olnud hetkel aega seda mängu mängida. Very Happy

Kui vastata SinkaVonka esitatud küsimustele, siis:
Tihtipeale kipuvad minu tegelased arvutimängudes erinevalt minust endast naissoost olema ja seda peamiselt esteetilistel kaalutlustel. Kuna ma ei näe ekraanil olevat tegelast iseenda virtuaalse pikendusena, siis mingeid identiteediprobleeme seni tekkinud pole. Mass Effect 2-s oli minu Sheppard aga meessoost:




Lõpptulemusena oli paragon/renegade suhe enamvähem võrdne. Üritasin enamasti viisakaks jääda, aga kui seda ei tahetud mõista või olukord nõudis, siis käitusin ka äkilisemalt. Viimasel missioonil kaotasin Legioni, Zaeedi ja Miranda, kes vihastas mu peale pärast seda kui love interestiks Tali sai. Very Happy Gethid kirjutasin samuti ümber ning baasi jätsin alles, sest tundus see mõistlikuma valikuna, samas keegi meeskonnaliikmetest seda heaks ei kiitnud


Et siis jah, suurepärane mäng, soovitan soojalt kõigile.
Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2010 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

Haha, väga mõnus, et nii paljud on mängu(d) käsile võtnud. Kommenteeriksin veel seda, et ME tegijad on juba maininud, et ME2 pidi olema kindla(ma) rajaga, sest muidu oleks ME3e ääretult raske kirjutada, juba praegu peavad nad arvestama rohkem kui 1000 valikuga esimesest kahest mängust.

Viimast DLC'd (mis keskendub Liarale) soovitan kohe kindlasti mängida, siiani parim ja esimene DLC, mis rajab silla ME2 ja 3e vahele.

Ja mis puudutab minu Femshepi valikut... Olen mänginud ka läbi meessoost tegelasega ja Femshep tundub minule mitmedimensionaalsem. Lisaks on Jennifer Hale, kes on tegelasele oma hääle laenanud, üks parimaid häälenäitlejaid arvutimängudes ja animeeritud seriaalides/filmides.

Praeguste andmete põhjal võib ME3e oodata järgmise aasta lõpus või 2012 alguses (1. ja 2. mängu vahel oli 26 kuud ja väidetavalt läheb Bioware'il kolmanda mänguga vähem aega).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 17, 2010 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Nii. Üritan siis ka enda tegelase kohta midagi kirja panna. Proovin meelde tuletada, mis toimus Smile

Shepard on mees.
Colonist/War Hero
Täis Paragon ja veidi ka Renegade'i - üdini hea ei saa ikka olla, kuid headus on siiski soontes Cool

ME1:
Jätsin ka Rachni Queeni ellu
Skännisin kõik Keepersid
Kaidan sai ka pisikeses plahvatuses surma, teised jäid ellu
Saren sooritas ka enesetapu
Nõukogu saatsin kukele ning Andersonist sai inimkonna esindaja
Romantiline suhe oli Liara'ga.

ME2:
Spectre'i staatus taaskehtestatud
SR2 meeskond ja kaaslased elus ning lojaalsed
Valisin ka Samara
Kirjutasin Geth'id ümber
Hävitasin Collectori'te baasi
Säilitasin Genophage'i andmed; Kasumi graybox'i kustutasin ära
Liaraga läks asi napilt untsu (usun, et põhjus oli ühes Paragoni tegevuse hiireklõpsus, mille maha magasin Wink ), seetõttu arendasin LI'd edasi Miranda, Tali ja Jack'iga, kuid lõpuks sai valitud siiski Miranda.

ME2-st olen kõik DLC-d hankinud ja ME1-st ainult selle, mis oli tasuta saada - seda Pinnacle Station'it siiski hankinud ei ole.

Üritasin tegelasest teha print screen'i, kuid millegipärast sain ainult musta kaadri, seetõttu võtsin kasutusele tradisioonilisema meetodi ja tegin pilti Laughing

[/i]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 17, 2010 11:01 pm    Teema: Vasta viitega

Heh, väga sarnased valikud tegime.
Kui aga küsida tohib, siis kuidas sa Liaraga pange panid? Isegi kui sa magad paragon interrupti pärast Shadow Brokeriga võitlemist maha, siis on hiljem võimalik Liaraga rääkida ja ta SR2 pardale kutsuda (järgneb järjekorde interaktiivne vestlus, mis võib lõppeda vägagi...romantiliselt Smile ). Samas ei ole Mirandal ka midagi viga. Cool Alguses oli ta selline eemaletõrjuv, aga ta muutub mängu käigus aina sümpaatsemaks...õigemini õpid sa teda üha paremini tundma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 18, 2010 5:42 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Heh, väga sarnased valikud tegime.
Kui aga küsida tohib, siis kuidas sa Liaraga pange panid? Isegi kui sa magad paragon interrupti pärast Shadow Brokeriga võitlemist maha, siis on hiljem võimalik Liaraga rääkida ja ta SR2 pardale kutsuda (järgneb järjekorde interaktiivne vestlus, mis võib lõppeda vägagi...romantiliselt Smile ). Samas ei ole Mirandal ka midagi viga. Cool Alguses oli ta selline eemaletõrjuv, aga ta muutub mängu käigus aina sümpaatsemaks...õigemini õpid sa teda üha paremini tundma.


Irw... ma ei tea, ju siis ei kutsunud teda õigel ajal enda juurde Smile kuigi lõunale ma ta siiski sain... ei teagi, kuidas ma selle maha magasin. Muidugi pole iseenesest ühelgi naistegelasel ME's midagi viga - kõik oleks nagu kaane pealt maha astunud, aga Miranda oli teine valik, kui Liaraga ei õnnestu. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 18, 2010 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Sinu Shepard meenutab mulle miskipärast Michael Cerat (kõlab absurdselt, ma tean). Smile

Oijah, praegu ei jäägi midagi muud üle kui oodata järgmist DLCd sest 3. mäng veel kaugel. Loodetavasti pööratakse mõned siiani tehtud otsused viimases mängus pea peale nii et näiteks paragon valikud maksavad hoopis valusalt kätte ja vastupidi. Siis oleks tulevikus huvitav eelnevaid mänge jälle ja jälle läbi mängida ja igat pidi kombineerida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 18, 2010 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Sinu Shepard meenutab mulle miskipärast Michael Cerat (kõlab absurdselt, ma tean). Smile


Smile Kui veidi teise nurga alt vaadata ja ette kujutada, siis ta võiks veidi meenutada ka SGU kolonel Telfordi mängivat Lou Diamond Phillips'it, aga samahästi võiks ta olla nende kahe kombinatsioon... Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2010 5:04 am    Teema: Vasta viitega



Selline siis minu tont... Cool

Shepard = Earth-born & sole survivor
ME1
Rachni Queeni jätsin ellu
Virmire'il sai Kaiden surma
Saren sooritas enesetapu
Päästsin originaalse councili ja Anderson inimkonna esindaja
LI = ???? Kas seal oli kah mingi lovestoori või...
ME2:
Spectre'i staatus taaskehtestatud
SR2 meeskond elus ja 9 kaaslast elus (ning lojaalsed), surma said Legion, Jack ja see teadlane(nimi ei tule meelde...)
Kui tuli valida Samara ja Morinthi vahel, siis jätkasin Samaraga
Kirjutasin ketserlikud Gethid ümber
Hävitasin Collectorite baasi
Säilitasin Genophage'i (ravi) uurimistöö ja Kasumi grayboxi.
LI esimesel korral Taliga, teisel korrala Mirandaga (milline vaatepilt, kui ta oma jaki avas...mmmmm Laughing Laughing Laughing )
Hetkel teen kolmandat ringi ja avaneb aina uusi võimalusi... Wink
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy


Viimati muutis seda SoulHunter (Püh Jan 09, 2011 11:17 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group