Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Pan's Labyrinth

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 08, 2007 11:53 pm    Teema: Pan's Labyrinth Vasta viitega



Pan's Labyrinth - Guillermo del Toro 2006

Pan's Labyrinth oli üllatavalt igav. Re¾issöör oleks nagu lihtsalt püüdnud oma varasemalt lavastatud The Devil's Backbone´i ümber tehtuna pakkuda. Värvitoonid, ruumid, ajastu ja ka sisu otseselt olid jäänud sarnaseks, poisist peategelase asemel oli ainult tüdruk. Kannatasin ja kannatasin vaadates, ootasin niheledes lõppu mis pidanuks midagi pakkuma. Midagi sellist mille pärast pool Tallinnat seda PÖFF´ile vaatama jooksis, midagi mille pärast film nii palju kõneainet on pakkunud. Aga ei, isegi lõpus ei müristanud, ei sähvinud välk ega helisenud kellad. Nii mannetult nagu alustati veeti ka lõpuni, parim koht, ehk tõeliselt põnevad 5 minutit jäid filmi keskpaika. Tasemel oli vaid "pimeda" deemoni välimus omapärase creepy disainiga, paan ise jättis puisema puppe mulje. Ei saa just öelda, et teema fantaasiavaene oleks, kuid ka mitte originaalne. Sedalaadi fantaasialugusid on varemgi pakutud aga mõttetult haipimata jäetud. Ütleme nii, et Labyrinth ilma Paanita oli kolm korda parem. 3/10
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
videvik
Kadett


Liitunud: 18 Veeb 2009
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Püh Mai 24, 2009 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

Ka nähtud ja peaks mainima, et midagi erilist polnud.

6/10
_________________
www.kirjandus.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 25, 2009 12:19 am    Teema: Vasta viitega

Samad sõnad, igav ja mannetu crap oli mu meelest.

2/10
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Mai 25, 2009 6:46 am    Teema: Vasta viitega

Et see teema siin ainult negatiivsetes toonides ei jätkuks, siis ühman vahelduseks, et mulle see film täitsa meeldis.

Sattusin seda filmi vaatama ilma mingisuguste eriliste ootusteta (just another gotta-see fantasy) ja olin väga positiivselt üllatunud, kui sellist meistriteost pakuti. Eelmised kirjutajad siin laidavad igavat sisu, samas mind see kuigi palju ei häirinud - jah, möönan, et kui pelgalt plotti vaadata, siis ei ole tõesti võibolla kõige originaalsema tükiga tegu (samas tuleb lisada, et mulle oli see fantasy ja sõjakoleduste sellisel kujul ühendamine siiski mõnevõrra uudne) ning otsest põnevust ja ootamatusi pakutakse vähe, aga ma ei saa kohe mitte öelda, et mul seda filmi vaadates igav oleks hakanud. Mis selle filmi nauditavaks tegi, oli äärmiselt omapärane, sünge ja fantaasiarikas atmosfäär ja siinkohal oli minu jaoks küll originaalsust piisavalt. Parajalt endassehaarav, nagu üks hea fantasy olema peab. Lisaks kiidaks veel head karakteriseeringut.

9/10
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chained Lady
Kaptenleitnant


Liitunud: 15 Jan 2007
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 25, 2009 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle see film samuti meeldis. Olen seda 2 korda vaadanud ja kummalgi korral ei olnud see minu jaoks igav. Vahelduse mõttes on hea, kui pole kramplikult üritatud filmi iga minutit täita põnevuse, kiire tegevuse ja üllatustega. Mõnus vaatamine!
_________________
Kõige paremini on Kuu seletatav vaatlusveaga: tegelikult pole Kuud olemas!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 07, 2009 11:06 am    Teema: Vasta viitega

Vaadata täitsa kõlbas, kuid teist korda vaatama ei kutsu. Kogu aeg ootasin, et nüüd saab film õige hoo sissse, kuid... ei midagi. Samas erineb selline "unine õudukas" meeeldivalt enamikust selles zhanris vorbitavatest.
Kokkuvõtteks: küllaltki hea film, kuid mitte minu maitse.
7/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Nov 05, 2010 12:40 am    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et minu jaoks rikkus filmi ära reklaamikampaania, mis keskendus rohkem fantastilistele elementidele, mida filmis aga kokkuvõttes vähe oli.
Minu jaoks oli film ka natuke liiga morn ja masendav. Selliste filmide puhul jääb alati mulje, et re¾issöör proovib meelehetlikult Oscareid võita. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kalaa01
Lipnik


Liitunud: 25 Aug 2010
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2012 10:20 am    Teema: Vasta viitega

Tundub et siin lähevad arvamused väga lahku. Mulle ka see film väga meeldis. Tavaliselt ma filme ei vaata mis pole inglisekeeles, aga see kuidagi kohe tõmbas vaatama. Annaks 9/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group