Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Stargate: Continuum

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate filmi?
10
10%
 10%  [ 2 ]
9
68%
 68%  [ 13 ]
8
21%
 21%  [ 4 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 19

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 03, 2008 10:13 am    Teema: Stargate: Continuum Vasta viitega

Viimane Baali kloon on kättesaadud ja sümbiooti hakatakse temast välja võtma, kohale kutsutakse ka SG1.

Mis muud õelda kui tegu on hea filmiga, ainus asi mis häirib on see SGlik ajasreisimine, samas ilma selleta seda episoodi polekski saanud teha...

Ei hakka spoilima veel, ma annan 9 punkti.

Üks parimaid kohti, lisaks teistele oli kui Daniel ütles: "I told you so"


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 04, 2008 1:51 am    Teema: Vasta viitega

Minu poolt ka 9

Üks asi pani mind mõtlema... Nüüd vedeleb kuskil originaal time lines see ajamasin tühjalt ja keegi võib selle avastada ja time line uuesti pekki keerata.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 05, 2008 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mina sain selle filmi nähtud ja ei hakka tagasi hoidma, panen samuti 9 punkti. Smile
Päris kümmet nagu panna ei taha, sest selle hinde jätaks millegi tõeliselt erilise peale. Loodan, et saame tulevikus näha veelgi paremat stargate'i filmi.

Ajas rändamine oli väga SG-lik ning seda võiks tegelikult öelda terve filmi kohta. Eelmine film "The Ark of Truth" oli veidi modernsem ning minu arust ei olnud päris vanas SG1 stiilis, see film sobib seega sarja vana iseloomuga minu arust paremini kokku.
Peaks mainima, et teine film oligi õnnestunum. Kuigi lõpptulemus oli kõigile enam-vähem teada oli teemaarendus palju põnevam kui eelmisel filmil ning pakkus ka päris omapäraseid pöördeid, mida esimese hooga ette poleks näinud.

Mainiks ära ka näitlejatöö, mis oli minu arust seekord tunduvalt parem kui eelmises filmis, mis tundus kohati natuke pealiskaudne. Razz

velz83 kirjutas:

Üks asi pani mind mõtlema... Nüüd vedeleb kuskil originaal time lines see ajamasin tühjalt ja keegi võib selle avastada ja time line uuesti pekki keerata.


Mis puutub velzi poolt mainitusse, siis eks selle sarja puhul tulebki sellega leppida, et kohati on asju, mis ei pruugigi kunagi seletust saada, aga mind see üldiselt ei häiri, naudin lihtsalt sarja sellisena nagu ta on. Stargate on alati jätnud midagi vaatajale edasi mõtlemiseks. Very Happy

Igal juhul väga nauditav elamus oli ning isiklikult loodaks, et SG1 sari ja filmid said sellega lõpplahenduse ning järgnevalt luuakse mingi uus film või sari, mis enam vanaga nii tihedalt seotud pole.
Kui kuulujutte tõsiselt võtta, siis uus sari ei pruugigi väga kaugel olla. Smile

P.S. Väga tore oli näha ka veel viimast korda Don S. Davist uues filmis.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2008 9:06 am    Teema: Vasta viitega

10 punkti!
superlahe, mis sest et meenutas vahepeal BSG-d.
Sisu oli natukene igav, aga no vähemalt oli midagi vaadata, mitte nagu Ark of truth'i puhul Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Aug 17, 2008 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti ja "sisu oli vahel igav"?

Nõustun eelkõnelejatega, suurepärane film, mis tabab perfektselt ära Stargate olemuse. Muidugi oli kohati juustuseid momente, nagu see aegluubis langemine ajamasina juures, kuid üldiselt olid näitlejatööd igati tasemel. Näitlejatöö puhul kiidaks just Claudia Blacki, kes vähemalt minu jaoks mõjus Qeteshina päris hirmuäratavalt, eriti kui kõrvutada teda filmi alguses vana hea lõbusa Valaga.

Lugu ise oli klassikaline Stargate täis seiklust, viimase minuti pääsemisi, draamat ja natuke ka huumorit. Sü¾ee on kahtlemata pisut lihtsakoeline, eriti kui vaadata ajas rändamist teadusliku külje pealt, kuid kuna tegu on Stargate'ga, ei ole selle kallal mõtet noppida (ja ega see filmi poleks paremaks teinud)

Antud filmi puhul ei olegi midagi palju öelda, lihtsalt vana hea Stargate, mis "Children of the Gods", "Lost City" ja sarnaste episoodide jälgedes käib. Nojah, tegelikult on mul palju mõtteid veel filmiga seoses, kuid hetkel ei oska midagi endast välja pigistada.

PS. Tegelikult ei olnud mina O'Neili rolliga üldsegi rahul, vähemalt tema "originaalne" versioon. Ma ei tea kas olen imelik, aga mind need killud üldse enam ei tõmba. Ehk seetõttu, et O'Neilist ongi saanud paras kloun, mitte midagi enamat.

9/10.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 01, 2008 12:54 pm    Teema: Vasta viitega

panin 9 punni.

Palju parem, kui The Ark of Truth. Ma küll ei arva, et filmis oli selliseid passimise kohti. Võibolla lihsalt võeti mingiks hetkest tempot vähemaks ja üldisele teemale see halvasti ei mõjunud. Mõned läilad kohtad ehk olid, kui Mitchell käis oma kunagist kodu vaatamas, aga see oleks ka ju loogiline, et kui oled terve aasta elanud alternatiivses ajas, siis otsiksid ikka üles oma kodu ja vaatad, mis sellest saanud on.

Märksõnadeks ütleks veel stargat'ilik, põnev, kergelt muhe, mõnus ajaviide. Ta oli isegi nii hea, et vaatasin seda samal päeval 2x. Ega sellist asja just iga päev ei juhtu... Wink
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2008 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

Meeldis üle ootuste hästi. Kuigi mulle tavalislt ajarände teema ei meeldi (liiga palju segadust), siis Contiinum oli väga lahe ajaviide. Meeldis, et ei hakatud väga üksikasjaliselt kirjeldama seda teist, alyternatiivset ajaliini. Ka oli meeldiv näha vanu tuttavaid vanematest SG hooaegadest. Arusaamtuks jäi kuidas Cam seal laevalt nii kõbusana 21. sajandisse sai.
Paremini saab alati, sellepärast ka
9/10.

Ah jaa . kui filmil on emakeelsed supakad all, siis miks neid ei ole DVDl olevatel lisadel (making of etc.). Minu inglise keel on nagu ta on, null koma null lahja, ja vajan mingitegi supakate tuge. Contiinumil ajas asja ära vene keel, aga Ark of Truthil sai mäletamist mööda valida kreeke, portugali, türgi ja tai keele vahel.

P.S. Tai keelsed supakad näevad head välja!
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
suzlik
Leitnant


Liitunud: 11 Okt 2005
Postitusi: 61

PostitusPostitatud: Püh Veeb 01, 2009 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

hindaks samuti seda filmi 9/10
väga huvitav oli ja mingit tuleviku muutuste pläma suurt polnud
meeldis ka väga Baal-i tegelane ning tema suhtumus Maasse ("Ah ma helistan neile oma satelliittelefoniga" Razz)

Ning siis teda omati (killiti) Smile

Väga mõnus ajaviide selle filmi vaatamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Nov 20, 2010 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin selle filmi nüüd jälle üle ja pean tunnistama, et esimesel korral jäi sellest mulle parem mulje kui nüüd teist korda nähes. Seekord hakkasid kli¹eed kuidagi rohkem segama, aga üldiselt oli siiski tegemist minu arvates parema filmiga kui seda oli The Ark of Truth, mida ma hindasin seitsme punktiga, nii et sellele teosele läks siis kaheksa punkti kirja. Nagu näha, kuulub see meie foorumis madalamate hinnangute sekka, sest enamus on seda filmi hinnanud üheksa punktiga ja paar inimest isegi kümne punktiga.

Et kohe alguses negatiivsed küljed jalust ära saada, siis ütlen, et minu arvates on igasuguseid ajas reisimise episoode tehtud juba niigi liiga palju ja seetõttu ei suutnud Continuum kuigi originaalset muljet jätta, sest järjekordselt oli tiimi ülesandeks ajaliini õigeks seadmine. Kõige rohkem tulid muidugi meelde esimese hooaja lõpuosad, kus Daniel alternatiivsesse ajaliini sattus, aga neid episoode on veel olnud. Positiivsena tooksin siin siiski välja asjaolu, et kindral Landry kaudu toodi siin välja selle temaatika teine pool, et nii-öelda muudetud ajaliinis elavad inimesed võib-olla ei taha, et keegi nende elusid muudaks ja seda nõuda on tõepoolest ülbe. Ehk siis see paneb huvitavasse perspektiivi ka varasemad sellised juhtumid.

Positiivsena võiks kindlasti mainida ka seda, et filmis oli väga palju vanu tuttavaid nägusid, alates muidugi kindral O'Neillist, aga ka Peter Williamsit Apophise rollis oli tore taas näha, kuigi talle erilist ekraaniaega ei jätkunud. Kõik näitlejad tegid oma rollides samuti hea töö, kuigi O'Neilli puhul häiris mind jälle tema ülearu sarkastiline toon ja muidu diplomaatiliselt kohatu käitumine tseremoonial, kuhu tema ja SG-1 kutsutud olid.
Tehnilise poole pealt oli film samuti tugev, eriefekte oli palju ja need olid üsnagi kvaliteetselt tehtud. Goa'uldide laevad tundusid kohati natuke plastikust, aga üldmulje jäi hea. Ka võttekohad Arktikas andsid palju juurde, sest üks asi on filmida külma laeva trümmi kuskil stuudios, aga hoopis teine asi laiu jäävälju, mis päriselt olemas on.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group