Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG-1 parim osa?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
DarthAnubis
Leitnant


Liitunud: 1 Apr 2007
Postitusi: 62
Asukoht: Galaktika tumedaimad kohad

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 7:10 pm    Teema: SG-1 parim osa? Vasta viitega

et siis milline?
Mulle üldiselt meeldis "III hooaeg VI osa - Point of View"
_________________
Feel the power of the dark side!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Ja polegi sellist teema tõesti???
Tundus kuidagi tuttav...

Sama episood, "Point of View", see on kõige parem. Häid on veel (9x22, 7x22 jne)
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Nov 20, 2010 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

Sari juba ammu lõppenud, aga huvitav, et selles teemas pole eriti sõna võetud, sest nüüdseks peaks ju olema võimalik kõiki tehtud osi võrrelda. Smile

Ise vastaks sellele küsimusele nii, et tegelikult on raske nimetada konkreetselt ühte parimat episoodi, sest see hinnang ei ole mitte ainult subjektiivne, vaid sõltub ka hetkeolukorrast ja sellest, et mille alusel seda headust siis parasjagu hinnata. Aga ma võtaks oma arvamuse kokku siis järgnevalt:

Kuigi ma üldiselt pean kaheksandat hooaega SG-1 üheks nõrgemaks (kümnes kõige nõrgem minu arvates), siis on selles kaks väga silmapaistvat episoodi, mis võiksidki minu jaoks olla terve sarja parimad episoodid. Need on siis Reckoning (mõlemad jaod) ja Threads. Eriti just viimane episood avaldas mulle sügavat muljet ja on siiani meelde jäänud. Ka seitsmenda hooaja viimane osa Lost City oli väga meeldejääv. Veel tooks ühe lemmikuna välja üheksanda hooaja episoodi Ethon, mida ma Ulmefoorumis tookord hindasin esialgu küll ühe punktiga, kuid hiljem selle ümber hindasin. Very Happy Täpsemalt ma kommenteerima ei hakka, sest olen seda juba vastava episoodi teemas teinud.

Need neli episoodi olid nüüd muidugi pärit viimastest hooaegadest, nii et kui valida midagi klassikalisema SG-1 seast, siis ilmselt oleks minu väljavalituks Window of Oppotunity neljandast hooajast ning Cold Lazarus esimesest hooajast. Esimene neist oma huumori ja teine Richard Dean Andersoni suurepärase näitlejatöö eest selles episoodis.

Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group