Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Milline Star Treki film on teie arvates parim?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Filmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Milline Star Treki film on teie arvates parim?
Star Trek I (The Motion Picture)
0%
 0%  [ 0 ]
Star Trek II (The Wrath of Khan)
0%
 0%  [ 0 ]
Star Trek III (The Search for Spock)
5%
 5%  [ 1 ]
Star Trek IV (The Voyage Home)
22%
 22%  [ 4 ]
Star Trek V (The Final Frontier)
0%
 0%  [ 0 ]
Star Trek VI (The Undiscovered Country)
11%
 11%  [ 2 ]
Star Trek VII (Generations)
0%
 0%  [ 0 ]
Star Trek VIII (First Contact)
38%
 38%  [ 7 ]
Star Trek IX (Insurrection)
5%
 5%  [ 1 ]
Star Trek X (Nemesis)
16%
 16%  [ 3 ]
Kokku Hääli : 18

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 8:40 pm    Teema: Milline Star Treki film on teie arvates parim? Vasta viitega

Minu lemmik Star Treki film on "Star Trek IV" (The Voyage Home), ilmselt tänu oma klassikalisele Treki hingele ja vanadele headele naljadele, mis jälle sarnaselt TOS'ile selles filmis esile toodi.

Väga lahe oli ka minu arust see, et ta pani mõtlema ka faktile...kas inimene on ikka kõige tähtsam elusolend siin Maa peal?

Teisele kohale jääb ilmselt "Star Trek VIII" (The First Contact), mis näitas inimeste esimest kohtumist Vulcan'itega. Samuti oli terve film üles ehitatud pingeliselt ning hoidis vaataja istme äärel viimase minutini.

Borgi sõja ja esimese kontakti teemad olid lausa meisterlikult ühendatud. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

Suhteliselt raske on valida, sest kõigil kümnel filmil on oma teatav võlu.

Lõpuks otsustasin siiski hääletada ST6 poolt, sest süda kuidagi tõrkus nende TNG filmide poolt hääletamast Razz . See oli põnev ja samas tõsine film, ikkagi TOS'i meeskonna viimane reis. Cool

Honorable mention to: Star Trek II, Star Trek III, Star Trek IV, Generations, First Contact.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 6:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Krt..ega otsest lemmikut polegi..mulle lihtsalt meeldivad nad kõik Wink Aga ST3 on siiski võibolla rohkem silma jäänd..kuna selline nukker film oli minu jaoks. Spock on vanast crew-st nö minu lemmik ja tema surm oli mulle tollal suht suur löök..sest ma ei suutnud uskuda, et nad Spocki ära koristavad filmist..aga näe järgmises oli juba tagasi..hehe Smile

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Kolm Dets 01, 2004 12:25 pm    Teema: Vasta viitega

Jube raske küsimus. Hääletasin "The Voyage Home" poolt, kuna midagi tuli ju välja valida, aga muidu mulle meeldivad TOS-i filmid, nii et siis esimesest kuuendani on kõik tore ja ilus. Tjah, TFF, oli küll minu meelest nõrgem kui teised.
"Generations" on mul veel vist üldse vaatamata ja neid järgmiseid ma kah näinud ei ole.
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen oma puhku kõiki kümmet filmi näinud ja siis on nagu kergem otsustada milline parim oli.

Minu hääl läks Star Trek: The First Contact´ile Very Happy Applause
Juba varem olin sellest kuulnud, et esimese Wap kiirust saavutava laevaga pöörati Vulkaanlaste tähelepanu ja nii sai asi alguse. Aga kuidas see täpselt oli selgus selles meisterilikus filmis. Selles filmis oli väga huvitav tegelane Zefram Cochrane. Mees oli küll joodik, aga samas ka kuradima geenius Very Happy Aga ma ikkagi ei saanud ühest asjast aru. Miks talle ei meeldinud see ausamba jutt mida Geordi La Forge talle rääkis? Kui keegi teab, siis palun andke teada Smile
Praegu mõtlen, et film oleks olnud päris igav kui ei oleks tegu olnud Borg´idega. Nemad on selles filmis see nn "i" täpp Very Happy, sest kelle vastu oleks pidanud Enterprise siis küll võitlema. Ainult mingi abistamis misioon oleks kuidagi lahjana tundunud.

Aga samas mitte unustada minu teist lemmik Star Trek filmi. Selle nimeks on Star Trek: The Voyage Home.
Iseenesest on juba ammu teada, et inimene oma ahnusega kunagi tõmbab meie planeedi oksa (otseses mõttes). See film näitab ühte varjanti mitmest. Väga huvitav oli vaadata kuidas Kirk ja eriti Spokk proovivad täna eval hakkama saada. Supper linastus selle koha pealt Very Happy Applause

Kolmandat kohta jagavad 2 filmi. Nendeks oleks Star Trek: Generations ja Star Trek: Insurrection.
Minu jaosk on mõlemad võrd väärsed filmid. Generations´is on väga huvitavalt seotud Kirk´i ja Picard´i koostöö ja kokku saamine. Insurrection´is oli mind väga huvitanud uus Enterprise ja selle jutt. Tänu planeedile pikeneb elu iga ja sa saad jälle terveks Smile

Loomulikult pole teistel filmidel ka midagi viga. Nad on ka minu lemmikud kui mitte just suurimad võrreldes ülal toodud filmidega.
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Valisin First Contact-i. Seda kahel põhjusel... esiteks on see ikkagi minu ajastust s.t. ma nägin seda, siis kui film värske oli. Muidugi on see ka väga kaasahaarav film ning ka ülimalt hästi kõigile osatäitjatele kirjutatud (kõigil oli oma osa).

ST4 on parima naljanumber... talle suudab vastast pakkuda vast ainult Voyager-i parimad koomika lood..
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Twilighter
Kadett


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 10
Asukoht: Kärdla.

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

Hääletasin samuti First Contact.
See oli hämmastav tasakaal action-i ja heade eriefektide vahel, kusjuures näitlemistöö oli väga hea. Stewart-i monoloog oli hämmastav.
_________________
I'm right behind you...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

Nii. Astusin ka lõpuks inimeste klubisse, kes on näinud kõiki Star Treki filme. Ehk natuke halenaljakas, kuna minu ST kogemus sai alguse juba ligi 13 aastat tagasi. Nüüd muretsesin siis kõikide filmide DVD ja vaatasin need nädalavahetusel ära, mis veel vaatamata oli, koos boonustega filmide valmistamisest ja muust heast staffist.

Aga minu arvates on nendest kümnest parimad kaks - ST 6 - The Undiscovered Country ja Järgmise Põlvkonna First Contact. Siiski andsin oma hääle esimesele austusest vanema põlvkonna vastu ja see oli selline tore, vürtsitatud actioni, väikest viisi detektiivi teemaga, poliitilise "musta" mänguga ja muu sellisega.

Aga eks iga film ole omamoodi huvitav ja parim, ainult ehk nendest nõrgimaks jäi viies film - The Final Frontier, mis ei saavutanud ka suurel ekraanil sellist menu, kui filmikompanii oleks oodanud.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Dets 17, 2010 4:25 am    Teema: Vasta viitega

Vaatasin just kõik kümme originaalset Star Treki filmi uuesti üle ja et viimane kommentaar on juba üle kuue aasta vana, siis panen oma praeguse järjestuse kirja. Viimast, J.J. Abramsi filmi ma siin mainima ei hakka, sest esiteks pole seda küsitluses ja teiseks minu arvates ei kuulu enam samasse seeriasse, aga see selleks.

1. Star Trek VI: The Undiscovered Country
Minu jaoks konkurentsitult parim Star Treki film, kus vigu ja puudusi on peaaegu võimatu leida.

2. Star Trek II: The Wrath of Khan
Väga võimas ja meeldejääv film, kuid mitte päris sama hea kui eelmine.

3. Star Trek IV: The Voyage Home
II-IV triloogia viimane osa; suurepärane huumor ja elurõõmus tegevustik

4. Star Trek III: The Search for Spock
II-IV triloogia teises osas on ehk vähem meeldejäävaid stseene kui triloogia esimeses ja kolmandas osas, kuid ühtlaselt kõrge on tase otsast lõpuni.

5. Star Trek: First Contact
Parim TNG film, aga et ma üldiselt pean filme II-IV ühena käsitletavaks, siis pigem on see paremusjärjestuses kolmas film. Smile

6. Star Trek: Insurrection
Tegelikult suurepärane film, mis edastab edukalt Treki põhimõtteid, kuid jäi natuke liiga televisioonilikuks.

7. Star Trek: Generations
Kahe põlvkonna kohtumine; jäi kahjuks natuke lahjaks, kuid üldiselt meeldejääv.

8. Star Trek V: The Final Frontier
Nagu filmi teemas ütlesin, siis mitmekordsel vaatamisel muutub see film paremaks. Ilmselt oma olemuselt kõige TOS-ilikum Treki film.

9. Star Trek I: The Motion Picture
See film üritab olla suur, aga ei saa sellega hakkama, sest peale võimsate visuaalefektide mahub sisu pabertaskurätikule. Lihtsalt igav.

10. Star Trek: Nemesis
Ainuke Star Treki film, mida ma julgeksin otseselt halvaks nimetada, kuigi ka sellel on oma positiivsed küljed.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Filmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group