Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

V (2009-2011)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
LiveForThis
Leitnant


Liitunud: 27 Sept 2008
Postitusi: 71

PostitusPostitatud: Laup Apr 10, 2010 1:19 am    Teema: Vasta viitega

6. osa oli minu jaoks pettumus ja vist jätan sarja vaatamise mõneks ajaks katki. Eks hiljem, kui juba rohkem osi on ilmunud, vaatan edasi.
Väga kli¹eeline, pingevaba ja selgemast selgema sisuarendusega.
1. osa meeldis mulle, aga praeguseks on iga osa veidi allapoole läinud..
_________________
http://liveforthis90.blogspot.com/

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2010 1:36 pm    Teema: Vasta viitega

1x07

Eelmisele väga sarnane osa. Sündmused väga oluliselt edasi arenenud, kuid sellest hoolimata saime teada natuke uut informatsiooni John May ja vastupanuliikumise kohta ning lõpuks viidi ka Ryani naise lugu otsustava etapini.

Vähemalt praeguste arengute järgi jääb mulje, et varsti ootab ees paar väga tempokat ja huvitavat episoodi, kuid eks aeg näitab. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 22, 2010 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

1x08

Väga hea osa, siiani raudselt minu lemmik episood. Eelnevate osade jooksul tõstatatud küsimused hakkavad vaikselt vastuseid leidma ning olen väga rahul, et seda teostatakse sündmuste tempo kiirendamisega.

Lisa tundlikkus inimeste emotsioonidele oli tegelikult juba päris mitu episoodi kahtluse all ja nüüd siis lõpuks selgus, et kahtlused osutusid tõeks. Kuigi ilmselt päris kindel veel olla ei saa, et ta ei mängi topeltmängu.

Episoodi kõige põnevamateks seikadeks olid Anna poolt esile toodud blue energy pakkumine inimkonnale ning Ryani naise lugu. Loodan, et mõlemad küsimused leiavad järnevates osades rohkem käsitlemiset, sest isiklikult pean neid isegi huvitavamateks kui vastupanuliikumise igapäevaste tegemiste jälgimist.

Igal juhul paistab, et sari hakkab järjest suuremat hoogu sisse võtma ning seekordsete arengute järel tekkis tahtmine kohe kiiresti järgmist osa vaadata. Seda polegi mul ausalt öeldes veel selle sarja vaatamise jooksul juhtunud. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2010 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

1x09

Taaskord väga tempokas ja põnev osa ning täitis enam vähem minu eelmisest korrast tekkinud ootused.

Mis kõige olulisem, saime taaskord teada uut informatsiooni V-dest. Järjest enam tundub, et nende ühiskond on üles ehitatud nagu mesilastel - on emad, töölised ja sõdurid, kes on kõik loodud vaid oma ülesande täitmiseks. Sõduritest jäi selline mulje, et neil on ainult üks mõte ja eesmärk ehk oma sihtmärgi tapmine ning nad on samuti peaaegu tapmatud, kirve löök keresse ei paistnud üldse mõjuvat. Very Happy
Sõdurite esile kerkimine muudab muidugi vastupanuliikumise töö veelgi lootusetumaks ning kui terve see armee tõesti valmis saab, muutub võit küll väga kahtlaseks. Ilmselt leitakse viis kuidas sõdurid enne täielikku "valmimist" hävitada.

Mis puudutab teisi teemasid, siis on kahtlemata huvitav selliste inimeste üles kerkimine kes on erinevatel põhjustel nõus tingimusteta V-sid toetama ning selleks ka teisi inimesi tapma.
Isegi Tyler tundub nende hulka tüürimas olema, kuid võibolla aitab teda päästa Lisa, kes hakkab vaikselt inimeste emotsioone tundma.
Igal juhul on selge, et just V-sid toetavad inimesed kujutavad vastupanuliikumisele kõige suuremat ohtu ning kindlasti ei aita sellele kaasa ka Deckeri suurenev lojaalsus Annale.

Asi on jätkuvalt põnev ning hetkel kuulub küll V selliste sarjade hulka, mida võimalusel vaataks mitu episoodi järjest. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2010 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Sari jätkub endiselt väga huvitavalt.

Tegevusliinid pole küll märgavalt edasi arenenud, kuid piisavalt, et pinget üleval hoida.

Nii sõdurite valmimine kui ka Lisa jätkuv muutumisprotsess tõotavad tuua sarja väga huvitavaid pöördeid.

Hobbsi käitumine 1x11 lõpus oli küll suhteliselt ootamatu, kuigi oli selge, et ta seisab vajadusel vaid enda huvide eest, poleks oodanud sellisel tasemel vastupanuliikumise reetmist. Siiski olen kindel, et potentsiaalselt V-de vastu kasutatavast viirusest kuuleme veel tulevikuski.

Kas keegi teine ei jälgigi enam seda sarja? Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2010 2:10 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:

Kas keegi teine ei jälgigi enam seda sarja? Smile


Ma ei tahtnud vaatama hakata võimaliku katkestamisohu pärast. Nüüd on aga V uuendatud (vähemalt 13-osaline 2. hooaeg) ning lähiajal on seega kindel plaan ka esimene hooaeg ära vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

olen siiamaani möödaminnes ikka kiiruga lugenud, kuid kirjutanud ei ole midagi Smile 11 osa oli minu arvates siiamaani kõige nõrgem, mul oli tükk tegemist et järjest ära vaadata. kuigi tegevust nagu oli ja suht tähtsat siis üleüldiselt ei haaranud see osa endasse!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

1x12

Tegemist oli lausa suurepärase episoodiga, lõpuks ometi hakkasid asjad väga kiirelt edasi liikuma ning antud osaga said tõsiseid lööke nii V-d kui ka vastupanuliikumine.
Ei taha eriti spekuleerida mis edasi juhtuma hakkab, kuid selle episoodi põhjal võib kindel olla, et sari köidab ka lähitulevikus ulmesõprade tähelepanu. Minu esialgne hirm, et sari tiksub ennast lõpuks EFC kombel mõttetuks enesekordamiseks, paistab olevat vähemalt esialgu kallutatud.

Mis puudutab Anna "kättemaksu" hävitatud sõdurite eest, siis ei oska küll hetkel ennustada mida need punased pilved tähendama peaksid. Mingi protsessi Anna käima pani, kuid iseasi kas ka inimesed tema kurjadest kavatsustest lähiajal teada saavad ja kas need pilved alguses üldse midagi halba teevad?

Kahtlemata tuleb seekord kiita tegijate julgust sellisi muutusi sarjas ellu viia ning pidevalt kahtluse alla seada tegelaste lojaalsust ühele või teisele poolele.

Igal juhul üha põnevamaks muutub järgmiste episoodide ootamine. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hubi
Kadett


Liitunud: 24 Aug 2006
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2010 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

arvatavasti on punased pilved päikese kiirguse ja valguse vähendamiseks, et uued tulijad ennast mugavamalt tunneks, sest neil vist pole inimeste nahka kaitseks peale kloonitud - nii ma arvan. ei tea millal sari jätkub?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2010 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

Hubi kirjutas:
arvatavasti on punased pilved päikese kiirguse ja valguse vähendamiseks, et uued tulijad ennast mugavamalt tunneks, sest neil vist pole inimeste nahka kaitseks peale kloonitud - nii ma arvan. ei tea millal sari jätkub?


2011 kevadel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Okt 16, 2010 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Kui varem liikus info, et teise hooaja näitamist alustatakse novembri alguses, siis nüüd paistab, et esimene uus osa jõuab ekraanile alles 4. jaanuaril:
http://www.thefutoncritic.com/news/2010/10/15/season-two-of-v-will-premiere-january-4-2011-on-abc-207215/20101015abc04/

Kahju, aga ega see paar kuud ka ei tapa. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2010 7:18 am    Teema: Vasta viitega

Veel halbu kuuldusi: V teise hooaja episoodide arvu on vähendatud kolmeteistkümnelt kümnele.
http://www.deadline.com/2010/10/abc-trims-v-order-to-10-episodes/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2010 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

Aitab küll nendest halbadest uudistest! Confused Nägin ka mingit IGN'i intervjuud, kus sarja produtsent rääkis, et esimese paari osaga seletatakse täpselt ära, mis selle punase taevaga on, aga kui asja nii venitatakse, siis on ikka tore küll...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2010 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.spoilertv.com/2010/11/v-season-2-90-second-promo.html

Teise hooaja 1,5-minutiline promoklipp. Alguses sisaldab ka kaadreid esimesest hooajast, nii et ärge kinni pange kohe, vaid vaadake lõpuni. Very Happy Klipp sisaldab muidugi mõningaid spoilereid.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2010 12:30 am    Teema: Vasta viitega

Veel üks tore uudis: lisaks Jane Badlerile osaleb uue V teises hooajas ka vana sarja peaosalist Mike Donovani kehastanud Marc Singer. Kahjuks tuleb tema etteastet oodata siiski hooaja viimase episoodini:
http://tv.ign.com/articles/113/1137261p1.html
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2011 2:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tuletan kõigile meelde, et täna õhtul läheb USA-s eetrisse teise hooaja esimene osa. Omalt poolt niipalju, et kui eelmisel hooajal jätsin episoodide kommenteerimise unarusse, siis seekord katsun osavõtlikum olla. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2011 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

2x01

Igati lennukas algus teisele hooajal, mulle meeldis. Smile

Red Sky probleemile leiti minu jaoks natuke liiga lihtne lahendus, kuid samas on selle pikaajalised eesmärgid kahtlemata huvitavad. Kindlasti poleks osanud arvata, et Anna vajab inimesi uue rassi loomiseks, pigem eeldasin, et inimesi on vaja vaid väga lühikeseks perioodiks. Vähemalt esialgu tundub, et V-de eesmärgiks on midagi muud kui originaalses sarjas. Very Happy

Deckeri liitumine vastupanuliikumisega oli eelmise hooaja viimase episoodi jooksul küll vägagi etteaimatav, aga arvan, et edaspidise põnevuse tarbeks oli see vajalik käik.

Huvitavaks edasiminekuks oli ka noore teadlase leidmine, kes oli avastanud ühe iidse V luustiku ning ühtlasi anti meile sellega infot, et V-d on meie planeedil varemgi käinud. Loodetavasti selgub ka kunagi nende varajasema külastuse eesmärk.

Ega midagi muud polegi lisada. Esimest osa oli oodatult põnev vaadata ja loodan, et hooaeg jätkub vähese episoodide arvu tõttu sama hoogsalt. Smile

Tore, et juba esimese episoodi lõpus toodi mängu ka uus tegelane. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2011 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

2x01 - "Red Rain"

Esimese märkusena ütleksin ära, et hooaegadele nii pika vahe jätmine ei ole minu arvates hea mõte, sest paljud seigad eelmisest hooajast kippusid ununema ning seetõttu tuli tähelepanelikult kõike jälgida, et paremini järje peale saada. Üldiselt jäi teise hooaja esimene episood minu arvates siiski suhteliselt keskpäraseks katseks; aga eks eelnenud materjal seadis loo edasisele käigule ja lahendustele mõningad piirangud.

Esimese asjana häiris see unega alustamine. Seal toimunu oleks jätnud palju parema mulje, kui see kõik oleks päriselt juhtunud. Ma olen nõus nendega, kes ütlevad, et Tyler on tüütu tegelane ja temast vabanemisest mul eriti kahju poleks. Very Happy Kuigi selles episoodis saime kindlamaid viiteid selle kohta, et Tyler on mingite varasemate V eksperimentide tulemus. Nii et loodetavasti on talle mingi huvitavam tegevusliin välja mõeldud.
Teiseks häiris oluliselt see, et vastupanuliikumine nii avalikult tegutseb. Näiteks kuidas julgeb Erica päise päeva ajal selliste tegelastega nagu Ryan ja Kyle koos avalikus kohas ringi käia - vahelejäämise risk on ju tohutu.

Uue tegelase lisamine teadlase Sidney näol oli minu arvates igati hea käik, sest sellega anti võimalus V-sid natuke lähemalt tutvustada, eriti just nende bioloogilise külje pealt ning samuti aitab täita esimest hooaega selles osas ilmestanud lünka. Ning see, kuidas Anna oma sabaga ühe alluva kapteni tappis, kuulus küll musta huumori ja koomiksivägivalla valdkonda, aga oli oma sürreaalsuses pigem üks selle episoodi väljapaistvamaid hetki. Very Happy Mis puutub Külaliste plaanidesse tuleviku osas, siis ma ei tea kas see läheb spoileri alla või mitte, aga väidetavalt olevat eesmärgiks inimeste "abil" sõdurite loomine mingi V-de suure vaenlasega võitlemiseks. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Kolm Jan 05, 2011 5:19 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2011 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Teiseks häiris oluliselt see, et vastupanuliikumine nii avalikult tegutseb. Näiteks kuidas julgeb Erica päise päeva ajal selliste tegelastega nagu Ryan ja Kyle koos avalikus kohas ringi käia - vahelejäämise risk on ju tohutu.


Nõustun. Samas eks enamus seda tüüpi sarjadel tekib täpselt sama probleem. Vastupanuliikumise liikmed ei jälgi üldiselt kunagi hoolikalt oma ümbrust ning selles osas tuleb loogika täiesti ära unustada. Esimese asjana tuleb meelde EFC, kus lausa tulnukatest järgmise nurga taga vastupanuliikumisega ühendust võeti ning kusjuures tulnukate enda hoones, mis võis olla täis pealtkuulamisseadmeid jms. Very Happy

Anna poolne alluva tapmine oli ka minu arvates parajalt sürrealistlik käik ja sellest hoolimata, et esimese hooga hakkasin muigama, jättis sündmus suhteliselt efektse mulje. Mr. Green
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Jan 06, 2011 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

EFC-d olen ma kahjuks seni ainult ühe hooaja näinud, aga selle põhjal võib tõesti nõustuda, et kohati muutus asi seal selles osas naeruväärseks. Very Happy

Natuke infot ja linke V osas:

Esiteks hea uudis on see, et võrreldes esimese hooaja lõpuga ei ole V vaatajaid kaotanud (kuid siiski on vaatajaid 60% vähem kui pilootosal oli):
http://tvbythenumbers.zap2it.com/2011/01/05/tv-ratings-tuesday-v-returns-low-biggest-loser-premiere-down-sharply-parenthood-up/77327

V peaosaline Elizabeth Mitchell leiab, et sarja esimene hooaeg frustreeris teda ning teises hooajas peaks olema tunduvalt rohkem actionile orienteeritud ning seksikam. Smile Samuti öeldakse, et hooaja viimane osa ei ole planeeritud sarja viimase osana, vaid peaks panema vaatajad tahtma näha kolmandat hooaega:
http://www.digitalspy.co.uk/cult/s82/v-the-series/news/a296074/v-star-frustrated-by-first-season.html
http://www.usatoday.com/life/television/news/2011-01-04-vinside04_ST_N.htm

Morena Baccarin räägib intervjuus oma rollist Annana ja natuke sellest, kuidas ta Ameerikasse elama sattus:
http://www.usatoday.com/life/people/2010-12-30-morena-baccarin_N.htm

Nüüd spoilerihoiatus! Järgmises artiklis on pilt sellest, missugused Külalised tegelikult välja näevad:
http://www.usatoday.com/life/television/news/2011-01-04-vstrip04_ST_N.htm
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group