Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ettepanekud foorumi arendamiseks
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd peaks kokkuleppima, et mis teemasid Facebookis reklaamima hakkame?
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

Kellel puudub Facebookis konto, siis Ulmefoorumi lehekülg näeb välja selline:

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Väga kena! Cool Sisututvustus on väga hea ja selle alusel peaks iga vaataja saama aru, kas Ulmefoorum on midagi tema jaoks või mitte. Igatahes suured tänud teile selle projekti vedamise eest! Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

Suured tänud ka minu poolt, super töö! Applause

Minu arust on UF-i tutvustav lehekülg väga hea ja olen päris kindel, et see aitab meieni vähemalt mõne uue ulmehuvilise tuua. Cool

P.S. Kuna ma pole siin teemas enne sõna võtnud, siis lisan omalt poolt, et mul puudub Facebook-i konto. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

Arvan endiselt, et Facebook on nuhtlus inimkonnale, aga antud juhul on see necessary evil. Tänud kõigile, kes idee välja käisid ja teostasid. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 1:37 am    Teema: Vasta viitega

Mu meelest ei ole nuhtlus. Mulle täitsa meeldib.
PS! Ma ei mängi seal ühtegi mängu! Very Happy Sõpradega suhtlemiseks ja minu puhul ka töö tegemiseks on ta aegajalt asendamatu.
Pisike reklaamimine juba käib, loodetavasti on selle tulu ka varsti näha Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 8:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Väga tore ettevõtmine. Andke aga tuld takka kuigi minu arusaam on muutumatu - mulle meeldib jätkuvalt lahe väiksem seltskond, suurema kogukonna vastu Smile

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
mulle meeldib jätkuvalt lahe väiksem seltskond, suurema kogukonna vastu Smile


Ma ei vaidle sellele vastu, aga vahel lihtsalt oleks vaja natuke värsket verd juurde saada, et uusi arutelusid ja vaatenurki tekitada. Vanadel olijatel tekib ühel hetkel lihtsalt olukord, kus kõik on juba läbi arutatud ja nii polegi enam millestki rääkida. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 22, 2010 3:19 pm    Teema: Vasta viitega

Kuigi väikse seltskonna arutelud foorumis on üldiselt väga huvitavad, oleks uut verd just selleks juurde vaja, et säiliks teatav aktiivsuse tase, mida suhteliselt pisikese aktiivsete liikmete arvuga paraku pidevalt üleval hoida ei suuda.

Alati polegi vaja kümneid uusi postitusi päevas, kuid samas oleks tore kui näeks vahel ka värskeid liikmeid ning nende arvamusi, sest mine tea, võibolla algataksid nad uusi ja huvitavaid teemasid, mis praeguste liikmete poolt veel täiesti tõstatamata on. Think
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 22, 2010 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

Arvan ka, et uut verd võiks vast tõesti rohkem olla - mitte et mulle praegune seltskond ei meeldi, te kõik olete lahedad ja nii on täitsa mõnus vaikselt juttu puhuda, kuid muidugi on ka teemasid, kus meil vajalik potentsiaal on väga alakomplekteeritud ning uut juttu ajada on lihtsalt raske, kuna me võime üksteist ka mõnes teemas lihtsalt ära ammendada ja siis oleks selline tunne kui üritaks laadimata relvast pauku teha.

Kui anda väike ülevaade sellest, kuidas meil Facebookis läheb, siis praeguseks oleme kokku saanud 10 inimest, kellele see leht meeldib ning vähemalt poolte kohta võin kindlalt öelda, et tegemist on juba foorumlastega, teiste osas nii kindel ei ole, kuna ei ole veel suutnud nägu ja nime kokku viia. Smile Aga me vaikselt FLT'ga asjatame ja anname teada ka huvitavamatest teemadest.



Samas ma olen tähele pannud, et viimasel ajal on Ulmefoorumis ka suhteliselt palju külaliskasutajaid. Ma muidugi ei tea üldist lehe külastatavuse statistikat, kuid silma on see igatahes jäänud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 22, 2010 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

Taaskord kiidan teie tubli tööd Facebooki lehel, tore, et ka selle abil saab nüüd foorumis toimuvaga kursis olla. Cool

Mis puudutab foorumi suuremat külastatavust, siis selles osas on Artzzil täiesti õigus. Antud kuu jooksul on juba praeguseks mitmeid kordi rohkem aktiivsust kui kõikidel eelnevatel sel aastal. Samas aitab osaliselt sellele kaasa ka suur google-i botide arv, kes pärast tulemüüri mahavõtmist jällegi kenasti foorumile ligi pääsevad. Smile

Siinkohal meeldetuletuseks link ulmefoorumi statistika lehele, mis on täiesti avalik: http://www.ulmefoorum.eu/stats/
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 09, 2011 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

Ja mina just mõtlesin, et kas facebookis ikka olemas Ulmefoorumi leht. Ja oligi, minust sai ka fänn Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 09, 2011 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

kawoosh kirjutas:
Ja mina just mõtlesin, et kas facebookis ikka olemas Ulmefoorumi leht. Ja oligi, minust sai ka fänn Smile


Cool Jee! Nüüdseks on fänne siis kogunenud juba kuraditosina jagu. Äkki mõni leiab veel tee sinna lehele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2011 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
kawoosh kirjutas:
Ja mina just mõtlesin, et kas facebookis ikka olemas Ulmefoorumi leht. Ja oligi, minust sai ka fänn Smile


Cool Jee! Nüüdseks on fänne siis kogunenud juba kuraditosina jagu. Äkki mõni leiab veel tee sinna lehele.


Kommenteerin iseennast. Meil toimus võrreldes eilsega väike suurenemine ja Facebookis on Ulmefoorumil nüüd juba 16 fänni. Innocent
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2011 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
Artzz kirjutas:
kawoosh kirjutas:
Ja mina just mõtlesin, et kas facebookis ikka olemas Ulmefoorumi leht. Ja oligi, minust sai ka fänn Smile


Cool Jee! Nüüdseks on fänne siis kogunenud juba kuraditosina jagu. Äkki mõni leiab veel tee sinna lehele.


Kommenteerin iseennast. Meil toimus võrreldes eilsega väike suurenemine ja Facebookis on Ulmefoorumil nüüd juba 16 fänni. Innocent


Resistance is futile. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. assimilate

Võimas areng ühe päeva kohta. Kes iganes selle taga on, kestvad kiiduavaldused administratsiooni poolt! Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2011 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

Üks neist (guess who Laughing ) olen mina nii et ärge nüüd väga vaimustuses ka olge. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

Hmmmm mis toimub? 9 inimest korraga foorumit brausimas. Tõesti, ehk ärkab lõpuks siis foorum ellu tagasi.

Mõtlen siis liitunud kasutajaid Smile
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2011 12:10 am    Teema: Vasta viitega

Pigem on huvitav täheldada seda, kuidas suur hulk inimesi kipub alati foorumis ühel ajal sees olema. Et siis kas pole üldse kedagi või on suur mass, nagu vahepealseid variante polegi. Kuigi eks see tegelikult on vist ka tugevalt kellaaegadega seotud, sest nädala sees on sel kellaajal enamus rahvast kodus. Very Happy

Aga jah, tore et rahvast ikka käib. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ulmo
Kadett


Liitunud: 11 Mai 2013
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Püh Mai 12, 2013 1:49 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on foorumi osas :idea selline mõte, et siin võiks olla selline koht nagu aktiivsed teemad või midagi sellist. Ühesõnaga koht kus saab näha uuemaid teemasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 14, 2013 11:36 am    Teema: Vasta viitega

Paremal nurgas on "Vaata peale eelmist külastust postitatud teateid".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group