Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Red Letter Media eepilised Episoodide I-III arvustused

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2010 11:46 pm    Teema: Red Letter Media eepilised Episoodide I-III arvustused Vasta viitega

Star Wars: The Phantom Menace Review (esimene osa seitsmest)
http://www.youtube.com/watch?v=FxKtZmQgxrI

Star Wars: The Attack of the Clones Review (esimene osa üheksast)
http://www.youtube.com/watch?v=CfBhi6qqFLA&feature=related

Kui teil on 2 ja pool tundi aega, siis soovitan neid arvustusi vaadata. Smile
Tegemist on täieliku dekonstruktsiooniga, mis on kohati kokku segatud absurdse huumoriga. Kui teie arvates ei olnud Prequel Trilogy suurem asi, siis pakuvad videod teile kohe kindlasti lõbu. Smile Julgen öelda, et siin esitatud kriitika on suurelt jaolt õigustatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2010 7:23 pm    Teema: Re: Red Letter Media eepilised Episood I & II arvustused Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Star Wars: The Phantom Menace Review (esimene osa seitsmest)
http://www.youtube.com/watch?v=FxKtZmQgxrI


Laughing Laughing Laughing
Vaatasin just Osa I ülevaate ära ja tõepoolest suur tänu viitamast. Naerda sai korralikult ja tuleb mainida, et ka mina olen selle kriitikaga enamjaolt nõus. Kohati oli see võib-olla veidi ülevoolav, aga ei saa öelda, et ebaõiglane. The Phantom Menace on Tähesõdade filmidest minu arvates kõige nõrgem, eriti võrreldes vana triloogiaga. Kõige paremini tõi jutustaja välja selle võrreldes Osa IV algust Osa I algusega:
"In fact this is so genius, I have a feeling that George Lucas had nothing to do with it and probably fought against putting it in the movie."
Very Happy

Aga jah, nende ülevaadete stiil on suurepärane (eriti naine keldris) ja kindlasti vaatan varsti ka Osa II ülevaate ära.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 07, 2010 2:41 am    Teema: Vasta viitega

Tore, et sulle meeldis. Smile Need arvustused andsid mulle kuidagi rahu, sest lõpuks ometi olid kõik probleemid uute filmidega sõnadesse pandud. Olin uue triloogia ajal 11-15 ja ei osanud omal ajal nii osavalt kritiseerida kuigi sain aru küll, et ei ole lihtsalt nii hea kui originaalne triloogia (mida nägin tervenisti umbes 7 aastaselt, Empire Strikes Back'i nägin veel varem kinos Ekraan).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 07, 2010 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka 1. osa arvustuse ära ja ütleks, et kui väga tahta, siis ehk annab kõikide filmide kohta absurdseid kohti välja tuua, aga peab nõustuma sellega, et arvustuses esitatud loogikavead olid veenvad ning panid muigama küll... "what's wrong with your face!" ...

Kui ma kunagi 1. osa vaatasin, siis peab tunnistama, et ma jäin filmi keskpaigas lihtsalt magama, kuna tempo oli liiga kiire, sisu hüplev ja suurt midagi nagu ei toimunud. Kindlasti ei taha ma siin öelda, et tegmist on väga halva filmiga, kuid peab paljudega nõustama, et kõigist SW filmidest on 1. osa kõige nõrgem.

"...what's wrong with your face?!"...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 7:40 am    Teema: Re: Red Letter Media eepilised Episood I & II arvustused Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Star Wars: The Attack of the Clones Review (esimene osa üheksast)
http://www.youtube.com/watch?v=CfBhi6qqFLA&feature=related


Vaatasin Osa II arvustuse ka ära. Ma ei tea kas asi oli hilises kellaajas või milleski muus, aga võrreldes eelmisega ei läinud see nagu niisama hästi täppi. Kuigi välja toodud vead olid tõesti olemas, jättis see ülevaade siiski kohati rohkem vägisi otsitud kriitika mulje. Kuigi eks minu subjektiivne arvamus on ka see, et Osa II on parem kui Phantom Menace, millega arvustaja nähtavasti ei nõustunud. Aga muidu oli siiski igati lõbus vaatamine, nii et soovitan kõigil aega võtta ja ära vaadata. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2011 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=27257

Osa III arvustus. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Jan 09, 2011 6:14 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
http://www.comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=27257

Osa III arvustus. Smile


Mul kulus selle vaatamiseks kaks päeva, aga hakkama sain. Very Happy Üldiselt oli see natuke õnnestunum kui Osa II arvustus, sest nalja sai rohkem, aga Osa I arvustus on endiselt minu arvates seni parim. Muidugi mõjutab minu arvamust ka see, et Osa III filmina mulle tegelikult väga meeldis ja kuigi ma mõistan selles ülevaates toodud kriitikat, siis ma ikkagi ei nõustu väitega, et see oleks halb film olnud.

Aga arvustamiseks on sellel filmil oma teema, nii et siin ma uuesti konkreetsemalt kirjutama ei hakka. Tegelikult peaksin filmi millalgi üle vaatama ja natuke korralikumalt kirjutama kui ma seda viis aastat tagasi tegin, aga see jääb esialgu määramata tulevikku. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2011 12:51 am    Teema: Vasta viitega

Star Treki arvustused ära vaadanud, otsustasin ka Star Warsi esimese osa ette võtta ning võiks öelda, et tegemist oli samuti väga meelelahutusliku tunnikesega.
Kriitika läks kindlasti enamusjaolt täppi, sest tegemist oli tõepoolest väga laialivalguva ja raskesti jälgitava filmiga.
Väga hea oli ka see, et välja olid toodud Lucase enda kahtlused pärast filmimise lõppu. Tegelikult kinnitasid tegijad isegi, et polnud looduga üldsegi rahul. Razz

Eredalt jäi arvustusest meelde tegelaste analüüsimine, mille käigus selgus, et Star Wars I tegelasi polegi kuidagi võimalik iseloomustada. Kui mõtlema hakata, siis tekib endal väga sarnane efekt ning vanade SW filmide puhul seda probleemi üldiselt pole. Very Happy

Kuigi mulle meeldisid eriti just Star Treki arvustused oma humoorikuse poolest, oli ka Star Wars I kriitikat igati lõbus vaadata ja vahepalad olid isegi paremad. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group