Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Battlestar Galactica Online

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Dets 17, 2010 5:55 pm    Teema: Battlestar Galactica Online Vasta viitega

Nagu paljud teist kindlasti teavad, siis varsti on välja tulemas brauseripõhine Battlestar Galactica MMO, mis baseerub samanimelise sarja uusversioonil. Täpset kuupäeva välja öeldud pole, kuid näiteks Wikipedia andmetel peaks see valmis saama 2010. aasta jõuludeks ehk siis juba üsna peagi. Seda mängu on Ulmefoorumis varem lühidalt mainitud uudiste ja arutelu teemas, aga tõenäoliselt väärib see siiski oma teemat.

Mingeid väga värskeid uudiseid hetkel saadaval pole, kuid ametliku traileriga võib tutvuda siin:
http://www.youtube.com/watch?v=L94LxePsETo

Väidetavalt on mängu tegemisega tugevalt seotud ka BSG uusversiooni looja Ronald D. Moore, mis annab alust eeldada teatavat kvaliteeti ning seda, et mängus on ka mingi storyline. Sisu kohta on täpsemalt kirjutatud järgmist:
Tsiteerin::
For fans of the series, Battlestar Galactica Online takes place during the height of Season 2, when the series' action was at its heaviest. The developers are working to make sure that the game mythos is entirely matched with the show's, with some new details provided via the in-game quest mechanics.

Allikas: http://worthplaying.com/event/E3_2010/Post_E3_2010/76351/

Lisaks kosmoselahingutele peaks tulema ka võimalus laevade sees liikuda:
http://pc.ign.com/articles/111/1112178p1.html

Juunikuust pärineva vanema preview piltidega mängust võib leida järgmiselt lingilt:
http://www.joystiq.com/2010/06/20/preview-battlestar-galactica-online

Mõningaid kahtlusi tekitab endiselt see, et tegu on brauseripõhise mänguga, aga eeltoodud allikate põhjal paistab, et need hirmud on suhteliselt alusetud ning tõesti on leitud tee ka sellise mänguga head 3D graafikat pakkuda. Kõige positiivsem külg mängu juures on ilmselt see, et mängida saab seda tasuta, vähemalt praeguste plaanide kohaselt. Clapping
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 05, 2011 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

Kas keegi on sellega ka ühinenud? Mina olen konto teinud ja vaikselt ka mängin. Tegemist siis üsnagi mängitava mänguga ja lahingud cylonitega vahel vägagi tulised Very Happy Ehk siis ka siit on mõni BGO-ga ühinenud...
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Märts 05, 2011 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
Kas keegi on sellega ka ühinenud? Mina olen konto teinud ja vaikselt ka mängin. Tegemist siis üsnagi mängitava mänguga ja lahingud cylonitega vahel vägagi tulised Very Happy Ehk siis ka siit on mõni BGO-ga ühinenud...


Sain mingil hetkel closed beta kutse ja natuke siis uudistasin mängus ringi ka, aga erilist huvi ausalt öeldes ei pakkunud, nii et pole selle juurde seni tagasi pöördunud. Muidu graafiline pool oli üllatavalt hea, aga UI ja juhtimine oli minu jaoks kuidagi ebaintuitiivne ja keeruline. Võib-olla nüüdseks on asja muudetud, ei oska öelda, aga see mäng vist polnud päris minu jaoks. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 05, 2011 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

Unustasin lisada, et tegutsen serveris nimega Libran.
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 1:55 pm    Teema: Vasta viitega

Ma aegajalt mängin ka, serveri nime ei mäletagi, üks esimestest nimekirja. Colonial, aga suht alguses alles... Raptoriga oli ikka suht raske kellegile vastu saada....
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raulrb
Kadett


Liitunud: 11 Mai 2011
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Kolm Mai 11, 2011 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

ma mängin seda suht iga päev . olen sigarahul . mängin tauron serveris inimeste all . ja mul on cickass viper ja suht hea advansed jortunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 02, 2011 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ka katsetasin seda mängu. No nii resursse imeb arvutil, olgugi, et rami ja protsessoril kiirust kõvasti. Ja ekraani suurus tundub väikseks jääma, kõik peale ei mahu. Õudne pettumus ikka, ei meeldi arvutit sedasi kiusata. Minecraftist täitsa piisab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group