Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Dragon Age mänguseeria

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2011 3:39 pm    Teema: Dragon Age mänguseeria Vasta viitega

Dragon Age 2.

Täitsa hea isegi. Mulle meeldis, kuigi arvamusi on seinast seina.
Pärast paari dlc-d ja bugfixi on tegu täitsa hea mänguga. ei midagi suurepäraselt erilist aga hea ikkagi.


Mõeldud, tehtud. Jagasin üldise mängude teema vastava koha juurest pooleks, nii et Dragon Age mängudel on nüüd oma teema. Smile
Enterprise

_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2011 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Hyperion Endymion kirjutas:
Dragon Age 2.

Täitsa hea isegi. Mulle meeldis, kuigi arvamusi on seinast seina.
Pärast paari dlc-d ja bugfixi on tegu täitsa hea mänguga. ei midagi suurepäraselt erilist aga hea ikkagi.


Lõpetasin ka eile õhtul. Smile Ma ei tea, paljud on muidugi pahased et nii mõnedki klassikalised RPG elemendid on lihtsustatud ja actionit on nüüd rohkem. Olen esimest mängu mänginud ja see mind isegi ei häiri et, põhimõtteliselt on Dragon Age 2 nüüd rohkem Mass Effecti sarnane (Bioware'i dialoogiratas on minu arust üks parimid leiutisi üldse). Ma ei tea kui paeluv Dragon Age'i maailm neile on, kes esimest mängu mänginud ei ole, sest mulle tundus, et tegijad lootsid selle peale, et mängija on juba üldise mütoloogiaga tuttav. Samas Hawke ja tema kaaslased on minu arust piisavalt huvitavad, humoorikad ja karismaatilised tegelased, et uustulija südmustesse haarata.

Kahjuks jäi mäng minu jaoks lühikeseks ja ma ei suutnud õieti uskuda, et selle koha peal jääb lugu pooleli. Selleks, et lugu saaks normaalse lõpu on vaja kas meeletus koguses DLC missioone või siis Hawke ja tema kaaslased peavad kohe kindlasti kolmandas mängus naasma.
Muidu meeldis see, et oli võimalik olla küllaltki vastutustundetu. Smile Näiteks andsin raamatu Isabela kätte ja kui ta sellega tagasi tuli, siis keeldusin teda Arishoki kätte andmast ja ei nõustunud ka duelliga, mis põhjustas veel rohkem verevalamist. Samuti aitasin Merrillit peegli taastamisega, mis lõppes tema dalishite jaoks väga kurvalt ja lõpus ütlesin ma Andersile, et kui ma oleksin tema plaanist teadlik olnud, siis ma oleksin teda vabatahlikult ka aidanud (Sebastian oli ülivihane haha).
Samas arvan, et selline käitumine tegelikult sobis selle looga, sest jutud ja tegelikkus alati erinevad ning siinkohal ilmnebki, et ka loo kangelane ei ole nö pühak.

Kusjuures ma olen mõelnud, et kas Dragon Age'i seeria kohta tasub eraldi teemat teha. Iseenesest oleks päris palju arutada, aga ei tea kui paljud mänginud on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2011 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Hyperion Endymion kirjutas:
Dragon Age 2.

Täitsa hea isegi. Mulle meeldis, kuigi arvamusi on seinast seina.
Pärast paari dlc-d ja bugfixi on tegu täitsa hea mänguga. ei midagi suurepäraselt erilist aga hea ikkagi.


Lõpetasin ka eile õhtul. Smile Ma ei tea, paljud on muidugi pahased et nii mõnedki klassikalised RPG elemendid on lihtsustatud ja actionit on nüüd rohkem. Olen esimest mängu mänginud ja see mind isegi ei häiri et, põhimõtteliselt on Dragon Age 2 nüüd rohkem Mass Effecti sarnane (Bioware'i dialoogiratas on minu arust üks parimid leiutisi üldse). Ma ei tea kui paeluv Dragon Age'i maailm neile on, kes esimest mängu mänginud ei ole, sest mulle tundus, et tegijad lootsid selle peale, et mängija on juba üldise mütoloogiaga tuttav. Samas Hawke ja tema kaaslased on minu arust piisavalt huvitavad, humoorikad ja karismaatilised tegelased, et uustulija südmustesse haarata.



Ei teadnud mina nendest mängudest ausalt öeldes eriti midagi, nime ehk olin kuulnud, aga selle jutu peale panin demo tõmbama. Very Happy Ja eraldi teema võiks ikka teha jah. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2011 2:44 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Lõpetasin ka eile õhtul. Smile Ma ei tea, paljud on muidugi pahased et nii mõnedki klassikalised RPG elemendid on lihtsustatud ja actionit on nüüd rohkem. Olen esimest mängu mänginud ja see mind isegi ei häiri et, põhimõtteliselt on Dragon Age 2 nüüd rohkem Mass Effecti sarnane (Bioware'i dialoogiratas on minu arust üks parimid leiutisi üldse). Ma ei tea kui paeluv Dragon Age'i maailm neile on, kes esimest mängu mänginud ei ole, sest mulle tundus, et tegijad lootsid selle peale, et mängija on juba üldise mütoloogiaga tuttav. Samas Hawke ja tema kaaslased on minu arust piisavalt huvitavad, humoorikad ja karismaatilised tegelased, et uustulija südmustesse haarata.

Kahjuks jäi mäng minu jaoks lühikeseks ja ma ei suutnud õieti uskuda, et selle koha peal jääb lugu pooleli. Selleks, et lugu saaks normaalse lõpu on vaja kas meeletus koguses DLC missioone või siis Hawke ja tema kaaslased peavad kohe kindlasti kolmandas mängus naasma.
Muidu meeldis see, et oli võimalik olla küllaltki vastutustundetu. Smile Näiteks andsin raamatu Isabela kätte ja kui ta sellega tagasi tuli, siis keeldusin teda Arishoki kätte andmast ja ei nõustunud ka duelliga, mis põhjustas veel rohkem verevalamist. Samuti aitasin Merrillit peegli taastamisega, mis lõppes tema dalishite jaoks väga kurvalt ja lõpus ütlesin ma Andersile, et kui ma oleksin tema plaanist teadlik olnud, siis ma oleksin teda vabatahlikult ka aidanud (Sebastian oli ülivihane haha).
Samas arvan, et selline käitumine tegelikult sobis selle looga, sest jutud ja tegelikkus alati erinevad ning siinkohal ilmnebki, et ka loo kangelane ei ole nö pühak.

Kusjuures ma olen mõelnud, et kas Dragon Age'i seeria kohta tasub eraldi teemat teha. Iseenesest oleks päris palju arutada, aga ei tea kui paljud mänginud on.


Tore et meeldis Smile
Ausalt öeldes võrrelda esimest ja teist mängu ma ei tahaks otseselt, sest minu silmis on hoopis erinevate mängudega tegemist. Nagu Mass Effect 2 erineb esimesest osast. DLC-si pidi kõvasti vist tulema ja 1 mingi selline suurem ka veel. Aga jah lõpp andis alust arvata et 3-ndas osas on võimalik kas mängida Hawke-ina või siis esimese osa Grey Wardenina või siis lausa mõlemana või Hawke on companion vms kuna Hawke-il on voicecast olemas. SPOILER: Minu lõpus vähemalt mainiti et Grey Warden on ka kadunud täpselt nagu Hawke.

Duelliga nõustusin kui Isabela tagasi tuli. Krdi raske fight oli dagger roguena see. Peegli taastamise mingi hetk lõpetasin ära aga ma ei ole kindel minu arust oli seal mingi bugi ja mäng läks nii edasi nagu oleks ikka taastanud või vähemalt seda deemonit sinna koopasse kutsuma läksin kuid Keeper oli ette jõudnud, kuid samas tänu savegamedele õnnestus vältida seda, et kõik dalishid maha oleksin pidanud pärast lööma.

Aga 1 küsimus kas sa võtsid Carveri/Bethany kaasa Deep roadsi? Nagu ma vist õieti aru saan siis on tibake kehv kui kaasa võtad. Mina ei võtnud ja Bethany õnnestus lõpuni ellu jätta.

Andersi kohapealt noh.. suur kiusatus oli ots peale teha, sest tegu oli sigadusega imo aga säästsin siiski ja siis pidin kuulama kuidas Sebastian lubas kõik maha lüüa vms. Aga samas kõik ülejäänud companionid õnnestus alles jätta. Isegi Fenris pärastpoole, kuigi alguses lahkus Templarite poolele. Võitlesin siis maagide poolel lõpus.


Mängu lühiduse kohta ütlen niipalju et mul vist läks mingi 36 tundi pure gametime-i sinna alla nii et just väga lühike polnud aga samas ma üritasin ka iga viimse kui questi ära teha kuigi paari ei olnud võimalik mingite bugide pärast vist teha.

Tõmbasin hiljuti selle high texture packi kah juurde et kui teist korda läbi teha oleks kenam, kuigi ehk ootan enne mõned DLC-d ja patchid ära enne kui teist korda pelama hakkan.

Mingi kõige suurem bugi vist oli midagi seoses DA 1 savegame importiga, et hakkab mingi hetk ikkagi oma joru ajama aga enda mängus nagu mingit suurt kõrvalekallet küll ei märganud.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2011 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

Ei hakka kõike sinu teksti tsiteerima, aga vastused küsimustele.

Selle save'i importimisega on jah praegu kerge jama, et mingi hetk ei jälgi enam seda, mida sa 1. mängus tegid. Ise valisin lihtsalt selle 1. default history (Alistair kuningas ja human noble Grey Warden) sest see oli kõige lähedasem minu enda save'ile. Ei importinud enda save'i, sest mul on veel Awakening ja Witch Hunt esimesest mängust tegemata.

Ka minu mängu lõpus öeldi, et nii Hawke (kelle ainsaks kaaslaseks on veel Isabela) kui ka Grey Warden on haihtunud ja et see ei ole tõeneäoliselt kokkusattumus vaid et midagi suuremat on plaanis. Kui mängu pikkusest rääkida, siis ka minul läks umbes sama palju aega (35h15min). Minu arust lõppes mäng lihtsalt nii äkitselt ja lõpus on ilgelt palju vastamata küsimusi. Ma saan aru, et tegijad mõtlevad juba tuleviku peale, aga see seiklus oleks võinud ikka natuke terviklikum olla.

Bethanyt ei võtnud Deep Roadsi kaasa. Ta ei pruugi aga Deep Roadsis *SPOILER* surma saada kui sa ka Andersi kaasa võtad. Kuna Anders on Grey Warden siis ta viib läbi selle rituaali ja Bethanyst saab siis Grey Warden. Kui Andersit kaasas ei ole siis aga Bethany sureb.*SPOILER*

Võitlesin samuti maagide poolt ja Fenrisega läks ka niisamuti. Kokkuvõttes pöörasid aga mõlemad pooled täiesti ära. *SPOILER*Meredith oli püstihull ja Orsino samuti (ja tuli ju ka välja, et ta oli selle sarimõrvari tööst teadlik, juba vihjati seda muidugi varem kui sa sarimõrvari laibalt leiad kirja tähega O). *SPOILER* Öõpuks otustasin maagide kasuks Bethany ja paari teise kaaslase pärast. Lisaks olin ma nagunii terve mängu pigem maage aidanud.

Aga minu poolt küsimus, et milline oli sinu jaoks kõige raske võitlus? Minu jaoks oli see kahtlemata High Dragon Bone Piti kaevanduse lähedal.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Teis Märts 15, 2011 6:02 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2011 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks ka tegelikult, kuigi ega see duell oli ka väga raske.

High Dragoniga tegi asja raskeks see, et ei pööranud Merrilile tähelepanu alguses ja sai surma suht kiiresti seejärel siis pidin suht Andersiga ainult mängima kuniks rogue hawke ja blondiinike/punapea seal tapsid teisi. Andersil ei olnud too hetk seda skilli kah millega ellu ärata kahjuks.

Et Andersiga siis suht healimine ja jookidega püsis asi korras.

Aga see Bethanyga seotuv on hea. Siis isegi tasuks ehk Very Happy

Tegelikult tahaks ise maagina järgmise playtrough teha aga siis vist jääb Carver alguses ellu kui ise maag oled. ja rogu/warriorina jääb Bethany. Mulle nagu Bethany meeldis rohkem.

Aga miinustest rääkides. Act 3 on igav muidu. Võrreldes esimese 2 Act-iga sisutühjem. ilmselt DLC-dega tuleb Contenti juurde.

Seoses core ja asjadega jäi silma üks hea idee miks see nii on ühelt teiselt foorumilt
Tsiteerin::

Or (which I have just thought of now as a brilliant way to explain everything even the exploding bodies) it is all down to Varric exagerating like he did with my sisters tits in the made up opening (she was way better like that as well)



EDIT: Kuigi ma romancesin Merrili ära ja nuh alguses Isabelaga kah siis minu lõpus oli kah et lõpus Hawke ja Isabela olid koos ja teised companionid kuskile mujale laiali läinud.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2011 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

Hyperion Endymion kirjutas:

EDIT: Kuigi ma romancesin Merrili ära ja nuh alguses Isabelaga kah siis minu lõpus oli kah et lõpus Hawke ja Isabela olid koos ja teised companionid kuskile mujale laiali läinud.


See on ka bug, mis paljudel ilmneb. Tegelikult peaks Varric lõpus mainima ikka just seda tegelast kellega sinu Hawke mängu lõpuks koos oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2011 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

Ma hõikan siin korra teie kahekõnele vahele ja ütlen, et proovisin siis Dragon Age II demo ära. Pean ütlema, et päris minu maitsele see ei vastanud. Mass Effect 2-le sarnased dialoogirattad olid küll huvitavad, aga üldiselt meenutas see mulle natuke liiga palju World of Warcrafti single-player versiooni, aga sellest mängust olen ma praeguseks loobunud. Very Happy Pealegi mulle eriti ei istu keskaja ja draakonite jms fantaasia temaatika (WoW oli erand Very Happy). Tuleb ilmselt nõustuda sellega, et mäng eeldab eelnevaid teadmisi, k.a. eelmisest mängust ja seetõttu on minu seisukoht ehk natuke ebaõiglane, aga mis parata. Pealegi suutis minu arvuti seda 1920x1080 resolutsioonil ainult medium-settingutel vedada, nii et esialgu jääb kindlasti ostmata.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2011 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Ma hõikan siin korra teie kahekõnele vahele ja ütlen, et proovisin siis Dragon Age II demo ära. Pean ütlema, et päris minu maitsele see ei vastanud. Mass Effect 2-le sarnased dialoogirattad olid küll huvitavad, aga üldiselt meenutas see mulle natuke liiga palju World of Warcrafti single-player versiooni, aga sellest mängust olen ma praeguseks loobunud. Very Happy Pealegi mulle eriti ei istu keskaja ja draakonite jms fantaasia temaatika (WoW oli erand Very Happy). Tuleb ilmselt nõustuda sellega, et mäng eeldab eelnevaid teadmisi, k.a. eelmisest mängust ja seetõttu on minu seisukoht ehk natuke ebaõiglane, aga mis parata. Pealegi suutis minu arvuti seda 1920x1080 resolutsioonil ainult medium-settingutel vedada, nii et esialgu jääb kindlasti ostmata.


Kahju Smile

Mul õnneks pole kunagi vahet olnud kus tegevus toimub. peaasi et RPG elemente oleks ja storytelling sellise tunde tekitab nagu ise seal sees oleks.
Selles suhtes isegi mõned FPS-id on meeldinud, peaasi, et neis pointi oleks ja mitte mingid mõttetud shooterid. Very Happy


Aga seoses selle bugiga Sad siis tuleb kindlasti 1 kord veel läbi teha.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2011 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

Hyperion Endymion kirjutas:


Kahju Smile

Mul õnneks pole kunagi vahet olnud kus tegevus toimub. peaasi et RPG elemente oleks ja storytelling sellise tunde tekitab nagu ise seal sees oleks.
Selles suhtes isegi mõned FPS-id on meeldinud, peaasi, et neis pointi oleks ja mitte mingid mõttetud shooterid. Very Happy


Aga seoses selle bugiga Sad siis tuleb kindlasti 1 kord veel läbi teha.



Nõustun 100% selle vaatega. Bugi kohta nii palju, et ühel inimesel oli näiteks lõpus audioapsakas ja Varric nimetas kaks nime korraga. Razz Tõenäoliselt tuleb oodata patchi.

EDIT:
Hyperion Endymion kirjutas:
Aga see Bethanyga seotuv on hea. Siis isegi tasuks ehk Very Happy


Kommenteerin veel, et seda saatust ei soovi tegelikult kellegile. Smile Teatavasti surevad ju Wardenid noorelt Darkspawni vere tõttu, mida nad jooma pidid. See elu on igaveseks aga Mage Circle'ist pääseb Bethany juba mängu lõpuks. Samas on Wardenid muidugi badassid. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group