Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Computer Games
Mine lehele 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 12:43 pm    Teema: Computer Games Vasta viitega

Niih lets talk about Computer Games.

1. Mis on teie lemmik arvutimäng(ud) ja zhanr(id).

Endale meeldib cRPG kõige rohkem. Teiseks siis peaks olema Taktika mängud (Robin hood, Commandos, Desperados jne) ja kolmandaks Rts
ja Turn based Strategy. Lemmik mängud on kõik Infinity mängumootoril
jooksvad cRPG-d, Neverwinter Nights, Star Wars KotOR, Fallout(kõik peale BOS-i), Warcraft, Red Alert, Starcraft, Star Wars Battlegrounds, Heroes of might and magic.

2. Mida hindad arvutimängudest?

Stoori! See on kõige tähtsam osa üldse. Graafika on teisijärguline.

3. Lemmik Mängufirma?

Black Isle(Pühaku rahus), Troika, Obsidian, Blizzard.

Ja üldse arvutimängudest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 7:22 pm    Teema: Re: Computer Games Vasta viitega

Tre,

Jedi Riddick kirjutas:
Niih lets talk about Computer Games.

1. Mis on teie lemmik arvutimäng(ud) ja zhanr(id).

Endale meeldib cRPG kõige rohkem. Teiseks siis peaks olema Taktika mängud (Robin hood, Commandos, Desperados jne) ja kolmandaks Rts
ja Turn based Strategy. Lemmik mängud on kõik Infinity mängumootoril
jooksvad cRPG-d, Neverwinter Nights, Star Wars KotOR, Fallout(kõik peale BOS-i), Warcraft, Red Alert, Starcraft, Star Wars Battlegrounds, Heroes of might and magic.



Njah..mängud on üldse selline väga subjektiivne teema. Aga endale meeldivad kõige enam RPG-d ja simulaatorid (peamiselt vormel, rally ja lennu).
Eriti olen ma kiindunud ST lennu ja taktika simulaatoritesse, mida eksisteerib suht vähe. Enamjaolt on levinud juba üle 20 aasta tagasi tehtud ST ufp vs.klingon väikseid simusid. Viimane mis nüüd välja tuli paari aasta eest ja mis seni kõige kõvem on muidugi ST Bridge Commander. Olen seda ka proovinud, kahjuks endal seda veel ei ole..aga palju kiidusõnu selle mängu suhtes. Vanad SFC I-III seeriad olid ütleme nii, et esimesed tõsised sellelaadsed simud.

Et miks ma räägin nendest..eks ikka sellepärast , et ma teen ise ühte sellist simu juba 6 aastat otsapidi..vaikselt teen oma lõbuks..nokitsen. Plaanid, ideed ja platvormid on sedavõrd muutunud, et ma olen seda lausa 5 prog.keeles kirjutanud. Hetkel olen Java peale pidama jäänud ja vabadel momentidel heegeldan ..kui kunagi midagi tõsisemat saama hakkab siis ilmselt ka publiku ette sellega plaan tulla on.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tere!

Minu vaieldamatud lemmikud on strateegia mängud.

Parimateks pean Age of Empires'it ja Age of Mythology't, mis on loodud "Ensemble Studios" poolt.
Eriti heaks pean ma mõlema mängu graafikat ja huvitavat ülesehitust, mis suudab pakkuda mõnu nii algajale kui ka proffile.Wink
Kuna ma olen ise suur male fänn, siis sellised strateegia mängud aitavad ka ideaalselt mõtlemist treenida.

Teiseks paneksin ma Warcraft'i Blizzard'i poolt, mis on samuti väga lahe mäng. Enamusjaolt võlub mind Warcraft III-me fantastiline graafika.
Warcraft on aga rohkem kiiretele näppudele ning minuseugune kipub seal veidi hätta jääma. Razz

Samuti olen mänginud mängu Desperados, mida ma panin tähele oli ka Jedi Riddick mänginud.Smile

Selline on siis minu paremik. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Dets 01, 2004 2:17 pm    Teema: Vasta viitega

Oma lemmikmänguks on hetkel GTA: Vice City. Cool
Ka GTA3 on hea, ja varem oli mu lemmikmänguks GTA2, aga kuna mul on nüüd WinXP, siis....


Üldiselt meeldivad mulle rallimängud ja FPS'id, strateegia niiväga ei istu Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 11:52 am    Teema: Vasta viitega

Smile Ma pean ka mainima et lemmik m2nguks on siiamaani olnud GTA VICE CITY kuid esikolmik j2rjestus oleks j2rgmine

VICE CITY
SIM CITY 4
CIVILIZATION 3 PLAY THE WORLD - tean et paljud selle kohta ei arva midagi aga see on lahe ajaviite m2ng mis on kerge ja n6uab palju aega.. v2ga rahustav Smile
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

Lemmik¾anriks RPG ja Turn Base Strategy.
Mängudest on lemmikud Commandos 3(2 oli ka hea), Blitzgrieg ja klassikast GTA 1 ja Heroes of Might and Magic (samuti 1).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 2:34 am    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldivad strateegiad nagu Red Alert 2(muide kas keegi on kohanud seda mängu koos Soviet ja Allied missioonidega millel videod ja Yuris Revenge kah veel peale lastud) ja Civilization III.
Siis veel sellised FPS nagu Serious Sam 2 ja SOF 2 ja Aliens Vs Predator 2...nö mõtlemisega kõmmutamised on kah head nagu Hitman 2,3 ja Splinter Cell...Commanods 2,3,4 on sammuti tasemel(loe:3=2,4=3 ja 2 on see mis enne Men OF courage tuleb)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 10:04 am    Teema: Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
nö mõtlemisega kõmmutamised on kah head nagu Hitman 2,3)


Täitsa nõus, need on ka ühed minu lemmikmängudest. Wink
Nende juures meeldib mulle just see, et seal on vaja ka midagi muud, kui osavaid näppe.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

Got that right...mulle meeldiks veel see kah kui saaks neid(hit 3 )mängida mingi muu resoga kui 600*.Muidu oskad äkki ütelda mis su lemmik level 3-s on Trekranger ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 3:04 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pean praegu natuke selle üle järele mõtlema, päris täpselt ei mäleta enam. Razz

Mis sul on?
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

Eee...üks päris lahe level on sarnane Hit 2 missioonile nimega an invitation to a party.3-s pead selles levelis neutraliseerima 3 meest(või oli see 2 meest) ...igaljuhul leveli lõpus pead põgenema keemiarelvaga spetsiaalkohvris.Hit 2-s on see an invitation to a party mu lemmik muidu...selline james bond värk käib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 7:24 pm    Teema: Vasta viitega

Need olid tõesti põnevad missioonid, kuid minu lemmik on ilmselt Hong Kongi missioon, kus kõrvaldada tuleb üks tähtis tegelane sniperiga. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

Kui see missioon algas tekis mul lausa hirmutav mõte, et ma mõtlen nagu mingi hitman...otsejoones pärast kaardi vaatamist seadsin sammud majani targeti vastas ja teisele korrusele.Istusin nurka maha ja lasin tule surnuks,snaiper välja ja põmm.
Tegin mängu läbi...nüüd teisel ringil teen kõiki missioone silent assasiniks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

Pole niivõrd küll enam aega tegeleda, kuid pean mainima, et parim on minu arvates Civ 3. Päris mõni aeg on küll mängimisest möödas, mis teha. Doom 2 on jällegi selline mõnus asi, mille juures mõtlema ei pea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

Civ 3 on kindlasti jah tasemel...aga mis diil selle doom 2 on??? Peaks vist endale kah muretsema...kui suur see installikana on umbes?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
Civ 3 on kindlasti jah tasemel...aga mis diil selle doom 2 on??? Peaks vist endale kah muretsema...kui suur see installikana on umbes?


4mb oli vist?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

Damn...NII väike??? Siis Googliski või kusagil üleval. Keegi mõnd saiti teab kust seda saada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
martnix
Kadett


Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 4
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2005 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

njah....Ise fännan HOMM3 ja diablo2
_________________
umm...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
inca
Lipnik


Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2005 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna aeg puudub, siis m2ngin ainult FPS-e. Aeg-ajalt nokin ka m6nda tummisemat asja, kuid ajapuudusest tingituna viskan ma nad suure n8rdimusega kohe nurka :<
Lemmikm2ngud siis iD toodangust. Wolfensteinid,doom ja quake. M2rkimata ei saaks j2tta ka Duke Nukemit. Quakega on kyll nii, et ma n2en et see on v2ga hea m2ng, kuid ise ma seda ei m2ngi.
Ja noh, Q3 mootor on nagu parim asi ever. Ka peale pikki aastaid pole minu meelest suudetud paindlikumat mootorit teha.
Olen fan yhes6naga :<. Ja jutt k2ib MP-st ofc.
Tahaks muidugi m2ngida Final Fantasyt ja muid selliseid asju, kuid jah ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2005 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

Mis see HOMM 3 on (arvatavasti tean tegelikult ja vist isegi mänginud...aga mälu on mul selline nagu ta on)? Kaks mängu mida olen mänginud multiplayeris on Quake 3 ja AvP 2 ja nendest on MINUarvates parem AvP 2 kuna servereid tohutult ja vigu väga pole kah tehtud...ainuke asi, et enamus inimesi kasutab sellist setingut, et erinevad tegelased saavad ainult teatud relvi kasutada...ütleks, et AINULT häid relvi pole ühelgi (inimesel).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 20

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group