Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ENT - 1x12 "Silent Enemy"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Hinne?
10
25%
 25%  [ 1 ]
9
50%
 50%  [ 2 ]
8
25%
 25%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 4

Autor Teade
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Reede Apr 08, 2005 11:57 pm    Teema: ENT - 1x12 "Silent Enemy" Vasta viitega

Ootaks teie arvamusi palun!

Jällegi väga hea osaga tegemist, mulle meeldis kogu idee nende ilma põhjusteta Enterprise't ründavatest tulnukatest. Hea sissejuhates Phase Kahuritele ning saime ka teada kui kaugele võib Archer oma laeva kaitsmiseks minna ja muidugi Malcom Reed'i kohta.

Kogu see teine, noh kuidas öelda, Malcom Reed'i sünnipäeva valmistumine oli ka väga huvitav ja naljakas, eriti see intsident Messhall'is.

Lõpuks saadi Reed'i lemmik toit teada, Phase Kahurid relvastatud ning tulnukad ära võidetud. Lõpp hea, kõik hea, taas 9 punkti selle hea osa eest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Apr 09, 2005 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

8. Armas osa.. nad on nii algelised Smile

Reed-i taga nuhkimine kah südant soojendav Wink
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 09, 2005 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

Silent Enemy on minu arust isegi väga väga hea episood.

Kindlalt on tegu minu lemmikepisoodiga esimesest hooajast.
Kõige rohkem meeldis mulle selle osa juures pinge ja see, et Enterprise'i meeskond ei ole siiski võitmatu ja salapärases galaktikas on veel palju jõhkraid tulnukate rasse, kes on suutelised Enterprise'i vabalt hävitama.
Archeri ja meeskonna uhke üleolek eelnevates episoodides hakkas juba ära tüütama. Wink
Pinge hoiti üleval kuni viimase minutini ning isegi Enterprise'i võit, mis tundus magus, tuli ju tegelikult tänu tulnukate endi saatuslikule veale.

Meeldis mulle ka see, et tulnukad nägid välja enam-vähem nagu need, keda inimesed praegusel ajal arvavad nägevat. Tunnused, mis sellele viitasid olid hall värvus, üpris suured silmad, see valguskiir inimese hüpnotiseerimiseks jne.
See lisas minu arust osale veelgi vürtsi. Cool

Lisaks tegi osa inimlikumaks Reedi tegelase lähem uurimine ja sellega kaasnevad humoorikad seigad. Smile

Kindlalt 10 punkti! Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt üheksa punkti. Cool
ENT'i esimese hooaja üks paremaid osi kindlalt ja üldarvestuseski minu jaoks suht kõrgel kohal.
Mulle meeldivad sellised osad, kus on segatud omavahel huumor ja tõsisemad seigad. Nagu teisedki kommenteerisid, oli see Reedi järele nuhkimine üsna lahe, erit meeldis mullegi see sööklastseen Hoshi ja Malcolmi vahel, minu arvates moodustaksid nad väga toreda paari ja mul on natuke kahju, et sarja tegijad nende vahel midagi ei aretanud, vaid keskendusid hoopis Tripi ja T'Poli suhetele ning lõpuks Hoshile hoopis Travise külge kirjutasid. Travisel lihtsalt pole seda karismat minu arust... njah. Muidugi oli Malcolmil Hoshist kõrgem auaste ja see oleks vist nende suhet niikuinii segama hakanud. Razz Ok, aitab sellest nüüd.

Episood ise igati põnev ja tempokas, eriti meeldis mulle Tripi idee faaskahurid ise kokku panna, aga...kas tõesti pidid need just seda tüüpi relvad olema? Öelge mis tahate, aga nimi nimeks, põhimõtteliselt on ju ikkagi tegu tavaliste faseritega, mida ka 200 aastat hiljem kasutatakse. Kas siis mingit arengut üldse ei toimu vahepeal? Oleks võinud näiteks lasereid kasutada ikkagi...ja üldse, mis sellest plasmakahurist sai, mis pilootosas neil olemas oli?

Tulnukad olid hästi tehtud, kuigi nende käitumine oli mõneti ebaloogiline...nii arenenud elukatelt ootaks näiteks transporteri kasutamist, mitte süstikuga võõrale alusele tungimist. Razz Nojah, vähemalt olid nad tulnukalikud.

Nagu TrekRanger mainis, meeldis ka mulle, et seekord polegi tähelaev Enterprise ülivõimas über-laev, millele keegi viga teha ei saa (episood "Azati Prime" näitab seda veelgi paremini Wink )
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group