Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Crysis & Crysis Warhead

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 7:49 pm    Teema: Crysis & Crysis Warhead Vasta viitega

Nagu näha, siis ka nende mängude kohta puudus meie foorumis teema. Smile

Crysis oli mõne aasta eest minu jaoks kõige oodatum mäng üldse, sest selle eelkäijast Far Cry pidasin ma sügavalt lugu ja lootsin, et saab seda kogemust korrata. Üldjoontes ütleks, et Crysise esimene pool oli suurepärane ning isegi ületas Far Cryd. Ka tulnukate laevas nullgravitatsioonis olnud levelid olid huvitav ja meeldejääv kogemus, kuid pärast seda muutus mäng minu arvates tunduvalt igavamaks. Viimased levelid olid väga lineaarsed ning VTOLiga lendamine oli lausa tüütu. Ka lõpulahing ei olnud eriti eripärane.

Crysis Warheadi ostsin hiljuti Steami vahendusel. Võrreldes Crysise endaga on tegemist sisuliselt laienduspaketiga, aga siiski on sellel ka mõned märgatavad uuendused ja parandused. Näiteks kuigi üldiselt on tegevus natuke lineaarsem kui Crysises, siis on levelid ise siiski ühtlasemad, minu arvates väga hästi disainitud ja põnevad. Ka mängu tempo on natuke kiirem ning kloakeerunult hiilimine ei oma selles mängus ilmselt niipalju tähtsust, kuigi see on just minu eelistus. Lemmikleveliks oli kahtlemata rongisõit, mis minu arvates oli väga meeldejääv ja kõige ilusam level mängus. Levelid pakkusid ka rohkem vaheldust kui originaalne mäng ning arvestades ka seda, et Crysis Warhead on oluliselt lühem kui Crysis (aga mitte ka liiga lühike), siis ei tekkinud kusagil ka tüdimust. Olemas olid nii lai vaba loodus, jääväljad kui ka kaevanduskäikudes ja siseruumides liikumine. Tulnukate vastu võitlemine oli ka seekord huvitavamaks tehtud ning meeldis see, et korealased figureerisid vastastena mängu lõpuni, mitte nagu Crysises.

Kokkuvõttes ütleks mõlema mängu kohta, et tegu on kahe minu suure lemmikuga ning eriti eristab neid paljudest teistest minu jaoks suur uuestimängimise väärtus nagu ka Far Cry puhul. Pean tunnistama, et nt Half-Life 2 seeria mänge mind eriti uuesti läbi mängima ei tõmba, aga Crysise troopilisele saarele tahaks küll tagasi saada. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Märts 20, 2011 2:25 pm    Teema: Vasta viitega

Gut games, enuff said. roll on Crysis 2
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group