Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sucker Punch (2011)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Dru
Nooremleitnant


Liitunud: 11 Jan 2011
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2011 8:58 pm    Teema: Sucker Punch (2011) Vasta viitega

Niisiis.
Sai just kinos käidud ja asi ära vaadatud. Ja ma olen meeldivalt üllatunud.

Üldiselt on nii, et pärast kinoskäiku hoiab mu mees kahe käega peast kinni, samal ajal kui ma ette laon kõik loogikavead, idiootsed arendused jne.
Seekord .. olin ma sõnatu. Film ise ei andnud mulle mitte midagi, mille pärast nuriseda.

Muusika oli super, filmi sisu uskumatult mitmekesine ja täiesti erineva käsitlusega.

Mina annan 9 punkti kümnest.
Miks siis üheksa?
Minul hakkas pea valutama. Film on täiesti kreisi ja põnev vaadata, aga minu aju ei suuda ennast kõikide nende fakkdapp kaameranurkade ja kiire möllu ümber mässida. Razz

Other than that ... Super film! Happy


Aa, ja ideaalne oli ka see, et film ei ole 3D.


Nii et, kellel polnud plaanis vaatama minna, siis mina igatahes soovitan. Täiesti teistmoodi värk.
_________________
It's not enough to simply survive. You have to be worthy of survival.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2011 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

See film üllatas ka mind. Kriitikud ja kinokülastajad on olnud väga karmid ja ma olin juba pettumuseks valmistunud. Tegemist on aga mõtlema paneva filmiga. Mind siin isiklikult action niivõrd ei huvitanudki kui ideed ja twistid, mis sü¾eesse peidetud on.

Seda filmi võib mitut moodi mõista. Näiteks on kohe alguses vihjeid (I'm the star of the show, remmeber?, Sweet Pea jutustab kogu seda lugu jne jne), et hoopis Sweet Pea on see, kes seda kõike (lõbumaja ja fantastilisi ülesandeid) ette kujutab. Lõpus öeldakse see küllaltki selgesõnaliselt välja (muidugi siin on ka üldisem idee, et me kõik oleme oma enda loo peategelased, aga teiste elus oleme hoopis kõrvaltegelased).

Kas Rocket oli Sweet Pea õde või andis Sweet Pea oma hulljulgele poolele (mis sundis Sweet Pead väidetavlt kodust ära jooksma) lihtsalt teise patsiendi näol kuju? Nimelt päris maailmas ei mainitud ühtegi mõrva, juttu oli aga ühe patsiendi (Sweet Pea) põgenemisest (millele Baby Doll tõesti vaimuhaiglas kaasa aitas).

Filmi lõpp oli nii kurb kui ka võidukas ning sääraseid ei kohta enam piisavalt tihti. Ma ei tea, kas ma julgen seda päris kõigile soovitada, aga tähelepanelik vaataja leiab siit nii mõndagi huvitavat. Ma üldse ei imestaks kui iga järgneva vaatamiega midagi uut ilmsiks tuleb.

Kui nüüd natuke kritiseerida, siis kohati oleks tahtnud karaktereid paremini tundma õppida, aga kuuldavasti pidi Zack Snyder kinoversioonist päris palju välja lõikama nii et ma loodan, et DVD-l director's cut seda asja parandab.

Postitus #800. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dru
Nooremleitnant


Liitunud: 11 Jan 2011
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2011 9:25 am    Teema: Vasta viitega

Õnne kaheksasajanda postituse puhul! Very Happy


Hmmh, tõsi .. aga nad mainisid, et Baby Doll pussitas töötajat, pani ruumi põlema ja aitas teisel põgeneda. Mis seal veel samal ajal toimus, keegi ei räägi ju. Sellistes asutustes sellel ajal oligi nii - kõik mätsiti kas kinni või leiti kahtlased vabandused. Enamasti eismest.

Ja mulle nii meeldib see, et Baby Dolly tantsude asemel näidati siis neid ägedaid fantaasiaid.

Kuigi film vist tõesti igaühele ei sobi .. on ta minu meelest siiski vaatamist väärt, kasvõi juba effektide ja lahenduskäigu pärast.
_________________
It's not enough to simply survive. You have to be worthy of survival.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Mai 06, 2011 6:51 pm    Teema: Vasta viitega

Tõepoolest unikaalne kinoelamus. Sucker Punch on ühest küljest väga kindlale sihtgrupile mõeldud, aga teisalt pakub midagi kõigile. Plahvatusi, actionit, väga lühikesi seelikuid, hingematvat CGI'd, head dialoogi ja piisavalt keerulist sisu, oivalist kaameratööd, pea kõiki sci-fi ¾anre - isegi steampunki... nimekiri on lõputu.

Sucker Punchi suurimaks tugevuseks ongi ülisuur meelelahutuslik element, mis tähendab, et filmi jooksul ei teki mitte ühtegi igavat hetke.
Eriti õnnestunud on alguskaadrid oma dramaatilisuses - kui Antichristi algus ja Tarantino kõige salajasemad mõtted omavahel sigida saaksid, siis oleks tulemus see. Ja loomulikult teeb film siis täieliku kannapöörde... ning jätkab deliver'imist lõpuni välja.

Ja kindlasti on see parim kinos vaadatuna.
7/10
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kalaa01
Lipnik


Liitunud: 25 Aug 2010
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2012 11:45 am    Teema: Vasta viitega

Paljud kritiseerivad, aga mulle ka meeldis.
7/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group