Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

9 (2009)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Dru
Nooremleitnant


Liitunud: 11 Jan 2011
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2011 11:48 am    Teema: 9 (2009) Vasta viitega

Tegu on küll animatsiooniga .. aga mulle tundus äärmiselt intrigeeriv.
Mõtlesin, et ehk pakub ka teile huvi.

9 (2009)
A rag doll that awakens in a post-apocalyptic future holds the key to humanity's salvation.
After an apocalyptic war between human and machines, the world is completely destroyed and without human life. The burlap doll 9 awakes without voice and finds a weird object in the middle of the debris that he brings with him. While walking through the ruins, 9 is attacked by a machine called Beast but he is saved by another doll called 2 that fixes his voice. 2 brings 9 to meet his hidden community, led by the coward 1. When 2 is captured by a machine, the newcomer 9 convinces the other dolls to go with him to rescue 2. However, 9 places the device that he found in a slot and activates a lethal machine called Brain. The burlap dolls are chased by Brain and despite the advices of 1 that they should hide, 9 organizes an attack to destroy Brain.

Ja trailer:
http://www.imdb.com/video/imdb/vi2476081689/


Lähemalt juba siis, kui olen filmi kätte saanud ja ära näinud Smile
_________________
It's not enough to simply survive. You have to be worthy of survival.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2011 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

Väga mõnus film oli. Täpselt õige pikkusega (keskmisest filmist natuke lühem) ja väga ilusa pildiga. Kindlasti tasub vaadata parima võimaliku kvaliteediga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2011 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Olen nõus, et tegemist on tõesti hea filmiga mida soovitada ka teistele. Hetkel ei mäleta täpsemalt lahata detaile, et mida ja kuidas ning eeldab seda, et ma millalgi peaksin selle uuesti üle vaatama Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group