Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGU - 2x16 "The Hunt"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
10%
 10%  [ 1 ]
9
10%
 10%  [ 1 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
30%
 30%  [ 3 ]
6
10%
 10%  [ 1 ]
5
20%
 20%  [ 2 ]
4
10%
 10%  [ 1 ]
3
10%
 10%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 10:54 pm    Teema: SGU - 2x16 "The Hunt" Vasta viitega

2x16 - "The Hunt"

Sisukokkuvõte:
Tsiteerin::
An alien abducts two crewmen during an off-world expedition, and a rescue team is dispatched to save them. Meanwhile on Destiny, the discovery of a new store of technology causes trouble for Brody.




Allikas + promo ja klipp episoodist
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 5:33 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2011 12:39 pm    Teema: Vasta viitega

5 punkti.

Käesoleva episoodi kohta pole eriti midagi head öelda, täiesti stereotüüpne Stargate-i koletise osa, mis sisuliselt midagi uut ei pakkunud.
Meenutas natuke just minu poolt vaadatud filmi "Ferocious Planet", mis oli tegelikult isegi palju huvitavam. Razz

Põhitegevusliin kiskja poolt kaasa võetud meeskonnaliikmete jahil oli paraku hästi igav ja mõjus suhteliselt kunstliku vahendina Lucian Alliance-i rahva paremaks integreerimiseks meeskonda.
Ainsa põnevama seigana võiks käsitleda Eli otsust minna Rushi korralduste vastu, mis viis ta küll suhteliselt ettenähtavalt probleemsesse olukorda. Ei saa öelda, et ka see midagi väga huvitavat oleks olnud, aga vähemalt pani hetkeks muigama. Smile

Üldiselt ei ütleks, et "The Hunt" oleks olnud otseselt halb episood, aga kuna hooaeg on juba lõpule lähenemas, siis oli kahtlemata tegemist liiga mugava ja ebaolulise sündmustikuga.
Madal hinne tuleneb eelkõige asjaolust, et ma ei mäleta sarjas eriti palju käesolevast osast tühisemaid episoode.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2011 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

Üldmulje on mul sellest episoodist sama, mis eelkõnelejal. Tegu oli suhteliselt igava ja laiemas plaanis tähtsusetu episoodiga. TrekRanger küll mainis LA rahva integreerimist, aga see lõppes sellega, et peale Varro said kõik surma, nagu ma aru sain. Very Happy Aga samas meenutas see osa ka halvemas mõttes sarnaseid eelnenud sarjade planeet Vancouveril toimunud osi, mis samuti koosnesid suures osas kuusemetsas jooksmisest.

Laeval toimunu oli ehk veidi humoorikam, kuigi minu arvates oli üsna ilmselge, et Rush teadis väga hästi, et Brody parasjagu krüokambris oli ja pani ta sinna meelega kinni, et teda ja Elit karistada käskude eiramise eest. Very Happy

Armastuskolmnurkade teemat arendati ka jälle edasi, aga lõppkokkuvõttes ei toonud ka see midagi uut ega olnud ka kuigivõrd huvitav vaadata.

Paraku ei oskagi rohkem midagi hetkel öelda, oli lihtsalt nii mittemidagiütlev episood. Razz Andsin 4 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Dru
Nooremleitnant


Liitunud: 11 Jan 2011
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2011 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

Mittemidagiütlev oli ta tõesti, aga minagi olen veendunud, et Rush ta sinna meelega kinni pani.
The self-satisfied smirk on his face.. Very Happy
See oli nagu parim seik.

Ja minu meelest oleks nad võinud Greeri teemat ka arendada. Alguses ei saanud end kokku võetud ja pärast lahendati tema (ma-ei-suuda-elus-asja-tulistada?) probleem lihtsalt sellega, et elukas oli arukas ja blablabla.
Seda oleks võinud küll kuidagi veel käsitleda, oleks päris huvitav olnud.

Andsin 5 punkti ja loodan, et nüüd lähenevad viimased osad saavad olulisemad olema.
See osa oli lihtsalt üks random encounter
_________________
It's not enough to simply survive. You have to be worthy of survival.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2011 5:45 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin 6 punkti... ei olnud jahh eriline hea osa... suht tavaline selline jälle kaks inimest kahekesi kinni (üks vigane) ja siis teised neid päästmas... See oli lahe, et nad leidsid selle uue laheda ruumi... ja minagi arvan, et Rush tegi seda meelega... osalt kiuste ja osalt ilmselt, et testida, kas nad saavad ise hakkama... Aga oleme ausad... enamus Stargate osad on sellised... ja selline huvitav edasikandev storyline on kõigi stargate-i sarjades olnud ainult hooaja keskel ja alguses-lõpus ning mõnikord harva siis ka vahepeal... ülejäänud ongi tihtipeale augutäited... nagu kogutaks raha, et teha siis mõni hullult hea osa... ma pakuks, et tehku pigem vähem ja harvem... aga tehku paremaid osi... et sellist pidevat head storylinei nagu B5-s ei ole stargateis kunagi olnud... kuigi korduvalt on olnud selline tunne, et nüüdsest see algab... ja siis jälle vajub ära... Very Happy
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 15, 2011 7:03 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 9 punkti... mh, ei olegi 8 punkti Rolling Eyes

Kuigi see osa võis tunduda mõttenuna, siis ma nautisin selle osa igat seika - et näidati jälle tulnuk-loomi, mis andis jälle mõista, et elu võimalikkus teistel planeetidel on ikka võimalik... noh, kui jätame kõrvale selle SG kirju maailma, kus kõik räägivad alati inglise keeles...üldjuhul. Varro ja Greeri omavaheline läbisaamist oli ka huvitav jälgida, kuid võis eeldada, et lõpuks asi laabub ja pärast seda kui Greer oma neeru ära andis, siis nüüd on tal päris deep arusaamine elust Smile

Mis puutub aga Rushi, siis ma ei arva, vaid see oli ilmselge, et Rush pani Brody krüokambrisse kinni ja suure tõenäosusega ta ka teadis, et need kambrid on seal olemas ja see oli päris vinge koha kätte näitamine Eli'le ja Brody'le, mida ja millal teha Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2011 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tänu teie kohutavatele "kokkuvõtetele" vaatasin alles eile öösel või hommikul kella nelja paiku selle osa ära. Panin 7 punkti, sest see oli tõepoolest TÄHEVÄRAVA osa, planeedil.. tegemas asju, kuigi ma väravat ennast kordagi ei näinud.
Niisiis, Rushi kohta niipalju, et tema motiiv oli selge: tahtis õppetunni anda, et KÕIKE pole vaja näppida, Eli jookseb ringi pea laiali ja kõike vaja katsuda - kunagi ei või teada, mis tagajärjed sel on. Nüüd vähemalt on paigal ega eksperimenteeri.

Ja viimane ja kõige tähtsam, mis mul selle osa kohta öelda: poor spacedeer Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2011 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

kawoosh kirjutas:
Ja viimane ja kõige tähtsam, mis mul selle osa kohta öelda: poor spacedeer Sad


Ma hakkasin mõtlema, et miks nad nn kosmosekitse erinevalt kiskjast intelligentseks ja tapmist mitte väärivaks ei pidanud. Very Happy Jah, heakene küll, seal mainiti midagi, et "kits" sõi omaenese okset, aga võib-olla siiski söödi mõistuslik eluvorm ära. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2011 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:

Ma hakkasin mõtlema, et miks nad nn kosmosekitse erinevalt kiskjast intelligentseks ja tapmist mitte väärivaks ei pidanud. Very Happy Jah, heakene küll, seal mainiti midagi, et "kits" sõi omaenese okset, aga võib-olla siiski söödi mõistuslik eluvorm ära. Smile


Ma arvan, et nad olid juba lihanäljast nõrkemas... ja ega neid vast sisemuses nii väga ei huvitanudki, kas ta on või ei ole mingit laadi mõistuslik eluvorm.... Ma läheks ise ka hulluks... Pean nagu igapäev liha sööma... Natuke Wraithi tunne on küll Very Happy
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2011 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Kus on alles näljased Very Happy Mina liha ei söö ja siiamaani elus. Elu Destiny'l oleks paradiis vist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group