Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGU - 2x17 "Common Descent"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
16%
 16%  [ 2 ]
9
25%
 25%  [ 3 ]
8
50%
 50%  [ 6 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
8%
 8%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 12

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2011 8:18 pm    Teema: SGU - 2x17 "Common Descent" Vasta viitega

2x17 - "Common Descent"

Sisututvustus:
Tsiteerin::
From TV Guide:

Attacking drones return when the Destiny tries to recharge in a star. Eli proposes a risky alternative, which requires the rest of the crew to gate to a nearby planet for safety, where they find an abandoned city.

From SPACE:

Destiny discovers the survivors of an interplanetary expedition who claim their civilization, Novus, was founded two thousand years earlier by Destiny‘s crew.




Allikas; promod ja klipp ning veel pilte episoodist
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 5:33 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2011 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on aind 1 küsimus. Kas Destiny tegi vahepeal edasi-tagasi ringe kuskil vms? Et kuidas on võimalik et mingi 2000 aastat tagasi laevalt maha astunud tüübid kuskil läheduses ikka on?
Loodetavasti saame mingi enamvähem ammendava vastuse. Vastasel juhul ma juba tunnen kuidas sellele episoodile tuleb 2 punkti lagi.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.


Viimati muutis seda Hyperion Endymion (Esm Apr 18, 2011 9:17 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2011 9:04 pm    Teema: Vasta viitega

Hyperion Endymion kirjutas:
Mul on aind küsimus. Kas Destiny tegi vahepeal edasi-tagasi ringe kuskil vms? Et kuidas on võimalik et mingi 2000 aastat tagasi laevalt maha astunud tüübid kuskil läheduses ikka on?
Loodetavasti saame mingi enamvähem ammendava vastuse. Vastasel juhul ma juba tunnen kuidas sellele episoodile tuleb 2 punkti lagi.


Küllap me varsti teada saame. Laughing Kuigi ma pean tunnistama, et mul tekkis sama küsimus seda juttu lugedes.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 19, 2011 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti.

Stargate Universe on sari, mis ajab mind ikka päris korralikult segadusse. Ühe nädala episood on pehmelt öeldes igav ja tühine ning järgmine kord tuleb jälle selline üllatus, et kiidusõnu pole piisavalt. Smile

Eelmise nädala osaga võrreldes on arenguhüpe tõepoolest meeletu ja sisukirjeldust lugedes poleks ma kindlasti nii head episoodi oodanud.
Teise Destiny meeskonna järglaste poolt rajatud tsivilisatsiooni mängu toomine oli äärmiselt huvitav idee ning andis ühtlasi minu hinnangul tervele tegevustikule uue tähenduse.
Olen alati selliste kadunud tsivilisatsioonide teooriate fänn olnud, sest ei tea ju meiegi päris kindlalt kas inimesed ikka kujunesid välja Maal. Smile

Lisaks huvitavale loole pakuti meile ka natuke täheväravalikku märulit ja pinget, nii et isegi selles osas oli episoodi igati põnev jälgida. Droonide kasutamine oli võibolla natuke liiga mugav samm, kuid samas aitas tegevustiku tempokusele märgatavalt kaasa.

Maksimumpunktidest võtsin ühe alla seetõttu, et minu hinnangul oleks võinud planeet Novuse tsivilisatsioon täies hiilguses alles olla. Isegi veel huvitavam võinuks olla see, kui meeskond oleks kohe Novusele sattunud ning avastanud eest Maa sarnase keskkonna. Samas saan aru, et sarja raamest oleks selline mastaapsus juba oluliselt väljunud ning tegijad pidid lihtsalt veidi kergema lõpplahenduse valima.
Siiski pole ju ka sugugi tegemist "reset" nupu vajutamisega, sest laeval on nüüd suurel hulgal uusi asukaid ning täiesti võimalik, et tegijad plaanisid veel kunagi teisigi Novuselt põgenenud tegelasi mängu tuua. Cool

Igal juhul minu arust oli tegemist suurepärase osaga ja pärast tänast on mul veel rohkem kahju, et frantsiisile nüüd täielikult joon alla tõmmati. Ei usu, et nii põnevat kosmosega seonduvat ulmesarja lähiaastatel enam tuleb. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Teis Apr 19, 2011 7:54 pm    Teema: Vasta viitega

Üllatavalt head lahendused indeed. Jumal tänatud et sisututvustusest jäänud mulje ei täitunud. Ja meeldiv näha et mõne episoodi taguseid tegevusi veel mäletati. aga jah esimest korda sgu ajaloo jooksul natuke ootan järgmist episoodi. aga osale 8p oli hea aga samas jätan veel reservi punkte.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 19, 2011 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti.

See oli tõepoolest ülihea osa. Andis tunda kui tõeline stargate kunagi.

Mind kohe huvitab, et kas kõik selle planeedi inimesed hukkusid või ehitasid kiirkorras kosmoselaevad ja lendasid minema? Tõeliselt põnev. Ja kas Destiny radarid ei võtnud siis ülesse, kas must auk võib läheduses olla? Ja mis saab nendest inimestest, kes oma kodu nägid sellises olukorras? Tahan nendele küsimustele vastuseid järgmiseks nädalaks!

See lõppenud tsivilisatsiooni mulje oli kohati irooniline: meie endi inimeste areng võib sinnamaani viia - supervulkaani purse meid päris sedasi ära ei pühi (näiteks viimase purske ajal jäi inimestest alles vaid 1000-2000 sigivat paari, mis teeb meist ka väga väikesest populatsioonist arenenud ühiskonna). Samas kui vaadata nüüd natuke seda inimeselooma. Anti uus planeet, uued võimalused ja ikka mindi samas taktis edasi.

Ma ise usun seda väidet, et need inimesed olid isegi rohkem arenenud kui Maa inimesed. 2000 aastat tehnoloogiaga ees vähemalt. Kuradi põnevaks on läinud, üle pika aja mõtlen, et mis küll toimub.

See osa oli väga hästi tehtud, need lindistused, esimene sünd jne. Liigutav, võimas. Tahan järgmist osa Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 19, 2011 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

kawoosh kirjutas:
Anti uus planeet, uued võimalused ja ikka mindi samas taktis edasi.


Ka minu arust oli see väga hea sõnum ning samas loogiline. Pole ju iseenesest vahet mis geenid inimestel on, käitumismallid jäävad ikka samaks. Smile

Mis puudutab Novuse elanike tehnoloogiat, siis oleks päris huvitav kui meile seda näidataks. Iseenesest peaks neil 2000 aastaga ammu enda kosmoselaevad olema, kuid tundus, et vähemalt 30 aastat tagasi neil seda võimekust veel ei eksisteerinud. Seega tundub, et tegijad on SGU-le kohaselt keskendunud pigem inimestele kui muule nendega seonduvale. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 9:36 am    Teema: Vasta viitega

Nõustun eelkõnelejatega, et kindlasti oli tegu hea episoodiga. Üldse on Tähevärava tegijad SGU teise hooaja viimasel poolel liikunud minu meelest pigem tagasi klassikalise Tähevärava valemi ja üldise sci-fi juurde. Igatahes meenutas see episood nii kontseptsioonilt kui teostuselt just varasemaid sarju - vähem keskenduti tegelaste omavahelistele suhetele ja rohkem teemaarendusele ning tegevustik oli kiirem ja põnevam jälgida.

Minule kui Star Treki fännile meenutas käesolev episood ühte suhteliselt tuntud ja populaarset (ning väga head) DS9 episoodi "Children of Time." Muidugi ei saa öelda, et Tähevärava tegijad oleks midagi kopeerinud, aga sarnasus oli märgatav. Lõpplahendus on meil veel samuti nägemata, kuid arvestades seni nähtut võib minu arvates eeldada, et need inimesed kas kaovad üldse ajaliinist või saavad mingil kombel hukka. Aga jagan siin ka rõõmu selle üle, et nende päritolu oli põnevalt ja leidlikult selgitatud ning sisututvustusest tekkinud hirmud osutusid seetõttu alusetuteks.

Vahepeal tekkis mul ka mõte, et Destinyt jälitavad droonid võivad olla nende enda minevikku sattunud järeltulijate leiutised (kuigi jah, nende päritolu seletati varem teistmoodi), aga see oleks olnud vähemalt minu jaoks kuidagi liiga kergesti ettenähtav liigutus.
Tsivilisatsiooni suurus ja võimsus tundus siiski natuke ebaloogiline ja kuigi matemaatiliselt on selline elanikkonna kasv ilmselt võimalik, siis eeldab see väga häid majanduslikke ja sotsiaalseid olusid ning nende stardipunkt ei olnud minu arvates kuigi hea. Kosmoselaevade ehitamine on aga keeruline tegevus, sest sattusid nad sellele planeedile ju põhimõtteliselt paljakäsi. Et kõik teised Novuse elanikud aga hukkunud on, paistab veelgi ebaloogilisem - kindlasti on vähemalt osa neist kolinud kusagile mujale ja loodaks, et seda tegevusliini ei unustata. Aga arvestades seda, et hooaja lõpuni jäänud osad on loetavad ühe käe sõrmedel, siis on sellele põhjalikuma vastuse saamine ilmselt võimatu, kui just järgmise episoodiga kõike kokku ei võeta.

Panin 8 punkti, sest minu jaoks jäi see episood kohati siiski liigselt nii-öelda ohutule territooriumile.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Nielander
Viitseadmiral


Liitunud: 7 Dets 2009
Postitusi: 216
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 10:11 am    Teema: Vasta viitega

Panin samuti 8-punkti. Episood oli hea, aga samas ka mitte nii-nii...
Kusagilt tundub selline storyline kuradima tuttav, aga konkreetselt ei tule hetkel meelde...tähendab midagi veel lisaks star trekile....
Seetõttu polnud episoodi alguses ja nende inimeste päritolu seletamine nii väga üllatav või võimas uudis...
Osa oli küll tempokas ja nägi ka uusi nägusid - seega kõvasti üle keskmise...
Kuigi oleks tahtnud teada rohkem Destiny meeskonna algsetest tegemistest seal planeedil(aega kulutati rokem sünnitamise vaatamisele)...

Üks asi aga jäi närima: kuidas sellel droonil õnnestus tähevärav puruks lasta? Sg1'st on meeles, et täheväravat peeti praktiliselt hävinematuks. Mälu järgi elas see üle meteoriiditabamuse ja ka (vist)tuumaplahvatuse...
Ja siis tuleb mingi junn ja laseb oma püssiga sellest kamaka välja?
_________________
When the spit hits the fan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 10:19 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Minule kui Star Treki fännile meenutas käesolev episood ühte suhteliselt tuntud ja populaarset (ning väga head) DS9 episoodi "Children of Time." Muidugi ei saa öelda, et Tähevärava tegijad oleks midagi kopeerinud, aga sarnasus oli märgatav.


Mõtlesin ka episoodi vaadates, et kus ma midagi väga sarnast varem näinud olen. Pähe tuli Star Trek, kuid mitte konkreetne episood. Sarnasused on tõepoolest päris suured, kuid arvan samuti, et tegemist on pigem juhusega. Smile

Mis puudutab Novuse tehnoloogilist arengutaset, siis minu loogika ütles lihtsalt seda, et kui tsivilisatsiooni algatajate hulgas oli mitmeid kaasaja teadlasi, siis pidi ka nende lähtepositsioon olema oluliselt parem kui Jeesuse aegsel Maal. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 11:40 am    Teema: Vasta viitega

Tegu on siiski kõige esimeste täheväravatega üldse, nad pole naquadast tehtud ja õrnemad igasugustele jamadele Very Happy

Ja 2000 aastaga kasvada miljonitesse on igati võimalik - ei räägitud ju miljarditest. Vaadake, kuhu meie oleme 2000 aastaga jõudnud. Eriti kuidas miljarditesse kasvanud viimase aastasajaga. Neil olid meditsiinilised teadmised, nende hulgas oli teadlasi - kindlasti oli suremus väike. Paljunemine oli ka igati päevakorras neil Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

kawoosh kirjutas:
Tegu on siiski kõige esimeste täheväravatega üldse, nad pole naquadast tehtud ja õrnemad igasugustele jamadele Very Happy

Ja 2000 aastaga kasvada miljonitesse on igati võimalik - ei räägitud ju miljarditest. Vaadake, kuhu meie oleme 2000 aastaga jõudnud. Eriti kuidas miljarditesse kasvanud viimase aastasajaga. Neil olid meditsiinilised teadmised, nende hulgas oli teadlasi - kindlasti oli suremus väike. Paljunemine oli ka igati päevakorras neil Very Happy


Aga kui suur oli baas üldse? Siis inimesi alguses kokku neil seal. Minu teada neid inimesi seal laevas väga palju ei olnud ja mingi ajavahemik oleks hoopis kerge mandumine loogilisem. Sest kui algelist geneetilist materjali on suht vähe siis nad pidid seal ikka suht täpselt vähemalt mõne põlvkonna jooksul jälgima et oma veresugulastega ei paarituks jne.
Minu arvates sellest osast jäigi puudu selline tiba sügavam lähenemine probleemidele mida planeedi asukad ületasid. Selle asemel näidati mingit sünnitust ja muud iba, mis nagu erilist põnevust ei tekitanud.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ligikaudu 80 inimest on pardal + Lucien Alliance inimesed, kes kindlasti omavad head ja värsket geneetilist materjali. Seega ligikaudu 90-100.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 5:45 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti minu poolt.

Selline asi ajab ikka tõsiselt vihale küll, et kui asi hakkab huvitavamaks minema, siis on kõik kraanid juba ammu kinni keeratud ja edasi mõtle ise, kuidas oma ulmenälga rahuldama pead.

Kuigi mingi kahtlus tekkis ka minul osa kirjelduse põhjal, et asi võib äkki rappa minna, siis suureks üllatuseks suudeti esitada vägagi kaasahaarav lahendus, kuid muidugi, kui hakata kõigile eespool räägitud detailidele mõtlema, siis mõned kahtlused ehk on, kuid arvestades uue tsivilisatsiooni rajajate paremat stardipositsiooni teadmiste osas, siis oleks ehk eeldanud, et nad on oma arenguga isegi kaugemale jõudnud, kuid kindlasti mängib siin rolli siiski ka populatsiooni väiksus ja ei usu ka kohe, et nad alustasid ka massilist laste tegemist, kuna neil oli kaasas ka Maa arenenud riikide mõtteviis, et enne saame rikkaks ja siis teeme lapsi. Muidugi oleks see tsivilisatsiooni rajamise lätetel rumal mõtteviis, sest nii oleksid nad päris kiiresti ehk välja surnud, kuid ikkagi.

Humoorikas seik oli ka see, et Rushist sai kuri deemon, kes käib öösiti lapsi röövimas ja mida veel. Eks oli neil ka vaja tondimehi, kellega lapsi hirmutada, kes ei tahtnud õhtul magama minna või tegid pahandusi. Loodetavasti suudetakse siiski sellele mingi mõnus lõpetus välja pakkuda, et ei oleks jällegi tegemist ühe mõttetu ummikusse jooksnud liiniga ja lihtsalt jätkatakse oma tavalist rännakut universumi keskele või kuhu iganes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

See episood pani mind korduvalt mõtlema nende inimeste mõistuse tervises.
Nad elasid 30 aastat telkides? Kõrval kena mets? Mis mõttes nad ei võtnud kodust kaasa tööriistu, et ehitada maju? Kuidas need telgid ikka nii hästi säilisid?
Nalja sai ka, eriti magus oli muidugi Russia.
Aga muidu jah, nad pidid ikka väga jälgima, et veresugulastega kohe ei paaritu.

Aga ma kuulsin esimest korda Tähevärava ajaloos röögatust: "You speak english????" Kahtlane on see, sest keel muutub, keel kohaneb. 2000 aastat on nii pikk aeg küll, et keel muutuks päris suures mahus.

Aga siiski, huumori eest annaks ikka punkte ka, lausa 8.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
silenius
Lipnik


Liitunud: 11 Märts 2006
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

Kuigi mulle episood meeldis ja oli parajagu meelt lahutav, kriipisid kergelt silma juba väljatoodud võimalikud ebaloogilisused.
Just eriti see mis puudutas kolonistide ellujäämis¹ansse ja tsiteeritud rahavaarvu 2000 aasta möödudes.
Tundusid esialgu lihtsalt mugandused parema loo huvides (millest hea loo puhul saab ju alati mööda vaadata Cool

Teema hakkas huvitama ja kaevasin veidi veebis. Selgub et teatud eeltingimuste, kokkulangevuste puhul oleks see isegi mõeldav.
Ehk kui arvestada kolonistide algseks arvuks 100, siis vedamise korral võis asja saada küll Cool

Minimaalse geneetiliselt elujõulise populatsiooni küsimus:
http://www.thetech.org/genetics/ask.php?id=113

Ja võimalikud hinnangud populatsiooni kasvule:
http://www.di2.nu/pop_sim.html
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 1:14 pm    Teema: Vasta viitega

Nõustun FLT-ga just keele osas. Keel võib isegi vähem kui sajandiga oluliselt muutuda ja üldiselt muutbki, nii et seetõttu on vähe usutav, et nad oleksid üksteist nii vabalt mõistnud. Aga antud episoodi puhul olen ma valmis selle andeks andma, sest seekord oli sellele vähemalt mõneti loogiline seletus olemas.

Laste osas tekkis veel selline mõte, et kas üldse on eetiline sünnitada lapsi keskkonda, kus ei ole nende üles kasvatamine mõistlikult tagatud. Ma ei tahagi muidugi öelda, et nad oleksid pidanud kõik üheskoos välja surema, aga edulugu tsivilisatsiooni loomisel tundus veidi uskumatuna. Ja seotud teemana mainiks seda, et kui sari kestaks edasi, siis me varem või hiljem ilmselt laste teemaga kokku puutuma peame, kuna arusaadavalt hakkab inimestel laeva peal igav ja kuna ma kahtlustan, et rasestumisvastaseid vahendeid on seal vaid piiratud hulgal, siis kogemata ikka juhtub. Very Happy Nii et selles mõttes on mul isegi hea meel, et sari edasi ei kesta, sellest tuleks liiga palju draamat.

Aga jah, eelmises postituses unustasin mainida, et Rushia oli küll episoodi parim naerukoht minu arvates.


Aga kui vaatajanumbritest rääkida, siis need taaskord langesid. Episoodi vaatas 861 000 vaatajat, mis on 16% vähem kui eelmist osa. Muuseas eelmise episoodi vaatajanumbrid kasvasid võrreldes sellele eelnenud osaga. Ise paneks selle seiga arvele, et eelnes Rodney McKayga osa ja siis otsustasid mõned inimesed sarjale võimaluse anda, aga kuna eelmine osa oli jälle igav metsas jooksmine, siis seekord anti jälle alla. Very Happy
Allikas
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2011 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

Päris hea... osa oli.. andsin 8 pointi aga tegelt tahtsin anda 9... ja ka mina ei annaks 10 just selle pärast, et jälle on arenenud tsivilisatsioon hävitatud... nagu alati... tuleb stargateis tappa ära kõik arenenud ühiskonnad... :S :S Kuigi see on just see, mida mina otsin sealt..
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group