Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 5x01 "Search and Rescue"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
12%
 12%  [ 2 ]
9
18%
 18%  [ 3 ]
8
25%
 25%  [ 4 ]
7
18%
 18%  [ 3 ]
6
12%
 12%  [ 2 ]
5
12%
 12%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 16

Autor Teade
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 22, 2008 4:13 am    Teema: SGA - 5x01 "Search and Rescue" Vasta viitega

Algas siis Atlantise uus hooaeg ja päris hoogsalt. Huvitav, kas Michaeliga on nüüd lõplikult ühel pool. Lõpp oli küll üllatav, miks nad Sami kohalt maha võtsid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 22, 2008 11:14 am    Teema: Vasta viitega

Teylat otsides jääb meeskond hoone rusude alla lõksu. Carter juhib päästeoperatsiooni, teadmata, et Michael on lähedal.

Väga hea algus. Millegipärast arvasin, et Carterit selles episoodis üldse polegi, aga hea, et eksisin. Woolseyga saab nalja igatahes.
Natuke ebareaalne oli, et Michaeli hüpperajam sai korda ja ta pole kohe lahkunud, lisaks, et Sheppard läks päästeoperatsioonile vigastatuna ja Keller pole kaasa läinud...
Tutvustati ka siis uut tegelast, Alicia Vegat.

8/10, piisavalt põnev Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 25, 2008 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

7 punkti.

Põnevust oli, aga kuidagi tühjaks jäi see episood minu jaoks, ma ei tea isegi miks. Ootasin enamat sellelt hooaja alguselt.

Tempo oli kõrgel, aga mitte midagi uut võrreldes teiste Atlantise episoodidega seekord ei pakutud ning antud olukorras ma seda ootasin.

Omamoodi on ehk isegi hea, et Woolsey Atlantisesse tuleb, Robert Picardo on väga hea näitleja ning olen kindel, et ta annab sarjale midagi juurde. Carter minu arvates ei sobinud eriti hästi Atlantist juhtima, mitte et mul midagi ta vastu oleks. Razz

See on hea, et Teyla lapse loole vähemalt mingisugune lõpplahendus leiti, kindlasti antud teema läheb veel edasi ja ei usu, et Michaelgi surnud on, kuid vähemalt ei jää see praegu venima.

Nalja muidugi mingil määral sai ja eriefektid olid ka seekord kuidagi eriti ilusad, aga jah, minu jaoks natuke liiga keskmiseks jäi see episood. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 04, 2008 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

Rõve ladinaameerika seepi meenutav episood... Paari nalja eest ja austusest sarja vast alla 5 punni ei pane, kuigi alguses tahtis näpp 3 peale klikata.

Väga nõrk hooaja algus. Ainukene lootus on see, et Woolsey lisab sarjale vürtsi.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2008 9:01 am    Teema: Vasta viitega

natukene igav oli, ootasin rohkemat...
õnneks läks Sam ära ja loodame et rohkem mingeid imelikke tegelasi ei tule.
6/10 ainult sellepärast, et Rodney tegi nalja Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cisalik
Kadett


Liitunud: 18 Märts 2006
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Püh Juul 20, 2008 3:48 pm    Teema: Mulle meeldis Vasta viitega

eriti efektne oli Michaeli kosmose hüppe nö. katkestamine. igatahes põnev oli.
ainuka asi mis häiris oli kuidas Sheppard üldse võimeline liikuma oli,
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 10, 2008 12:57 am    Teema: Vasta viitega

Siin tehti niipalju debiilseid asju... Millegipärast oli mingi Teila elu tähtsam, kui terve laeva täie inimeste elu. Ja siis kui Shieldid maha võeti... öäää... Et nagu tehti väga nõmedaid otsuseid... Nagu mingi lastefilm. Kõike heaga... ja hea võidab alati... Ja see lapseteema veel... tõesti seebikas... öääää...

Aga effektid olid uuel tasemel eriti kõva oli see Hyperspacei akna katkestamine... See oli nagu nii võimas koht... ja ettearvamatu.... tavaliselt nad ju ei ole pihta saanud ja laev on alati pääsenud hyperspace'i...
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Aug 10, 2008 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei loe tavaliselt spoilereid ja seega oleks Carteri väljavahetamine minu jaoks üllatusena tulnud, aga...

...ma ei saa aru, miks oli vaja kohe algustiitrites näidata, et Amanda Tapping vahetatakse Robert Picardo vastu välja, kui tegelikult taheti Carteri kojusaatmisest üllatust teha. See on nii tüüpiline Stargate'i (ja ka mitmete teiste sarjade) hooaegade algustes, et osatäitjate vahetused reedetakse juba esimese osa algustiitrites, kuigi tegelikult võivad need aset leida alles osa lõpus või hullemal juhul teises-kolmandas osas. Peab vist hakkama uute hooaegade esimesi algustiitreid edasi kerima. Evil or Very Mad

Muidu oli üsna keskpäraselt kehvapoolne episood, kus peale ilusate efektide midagi head nagu ei olnudki. Panin 5 punkti. Võibolla oleks tsipa rohkem pannud, kui tegu ei oleks uue hooaja avapauguga ja kõige nõrgema algusega hooajale SGA ajaloos. alzize poolt juba mainitud shieldide mahavõtmine oli ka minu jaoks täiesti hämmastav käik. Ma saan aru, et Stargate'i sarnastelt sarjadelt reaalsust oodata on natuke naiivne, aga kuhugi tuleb ikkagi piir tõmmata, muidu ei suuda seda sarja enam keegi tõsiselt võtta.

Teyla lapsesaamine on sarjale ainult kahjuks tulnud. Loodetavasti ei käi terve ülejäänud hooaja tegevus selle ümber ja meile ei näidata kümme osa järjest dilemma käes vaevlevat Teylat, kes ei suuda otsustada, kas galaktika päästmine on lapse juures olemisest tähtsam.

Who the f... is Alicia Vega?
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Mai 11, 2011 9:40 am    Teema: Vasta viitega

Hakkasin nüüd SGA 5. hooaega üle vaatama ja kuna mul on need osad varem kommenteerimata jäänud, siis katsun seda viga nüüd parandada. Very Happy

Panin hooaja esimesele osale 6 punkti. Üldiselt nõustun nii shadowmani kui ka teiste eelkõnelejate kriitikaga. Hooaja alustuseks ei olnud tegu kuigi hea osaga, oli kohati tõesti liiga seebilik ja samas palju ebaloogilisi kohti. Eriti hästi tuli seda episoodi vaadates muidugi esile kontrast SGU-ga. Kui siin käitus raskelt vigastatud Sheppard supermehena, minnes verest tühjaks jooksnuna ikka päästeoperatsioonile, siis SGU-s oleks me pigem näinud mingeid äärmiselt naturalistlikke kaadreid tema haavadest, kui ta laatsaretis valust röögib.

Carteri väljavahetamise üle on mul pigem hea meel. Kuigi ta on tore tegelane, ei mõjunud ta minu arvates SGA 4. hooajas eriti hästi, kuigi selle tingis ka osalt kindlasti see, et teda lihtsalt polnud kõikides episoodides. Temast jäi alati pigem mulje kui kõrvaltvaatajast, samas kui tema eelkäija Weir näis oluliselt osavõtlikum. Seega pean tema asemele Woolsey toomist igati positiivseks käiguks.

Huumor oli selles episoodis minu arvates samuti natuke mööda. Kui Rodney hakkas Teyla sünnituse juures enda ja oma kassi neerukividest rääkima, siis oli see pigem piinlik kui naljakas.

Aga üldiselt ütlen, et tore sari siiski ja hea meel on seda jälle vaadata. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 11, 2011 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Sheppard supermehena, minnes verest tühjaks jooksnuna ikka päästeoperatsioonile, siis SGU-s oleks me pigem näinud mingeid äärmiselt naturalistlikke kaadreid tema haavadest, kui ta laatsaretis valust röögib.

Hahhaaaaaaa Laughing Laughing Päris hästi märki tabatud... Very Happy

Enterprise kirjutas:

Carteri väljavahetamise üle on mul pigem hea meel. Kuigi ta on tore tegelane, ei mõjunud ta minu arvates SGA 4. hooajas eriti hästi


Mulle ka meeldis Woolsey hullult rohkem... võib olla isegi rohkem, kui Dr. Weir

SGA on mõnus.... eriti hea on teda vaadata peale SGU'd sest seal on iidsete tehnoloogia mõnusalt uus, ainult 10 000 aastat vana... samas kui SGU-s on jutt miljonitest...
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group