Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Walking Dead
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 02, 2010 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.collider.com/2010/11/30/frank-darabont-the-walking-dead-fires-writers/

Frank Darabont vallandas kõik 1. hooaja stsenaristid. Selline temp on küllaltki haruldane, aga ehk tähendab see seda, et Darabont ei olnud 1. hooajaga rahul ja 2. tuleb veel parem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Dets 02, 2010 2:16 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa öelda, et esimene hooaeg oleks siiani täiuslik olnud (1 osa veel näidata jäänud), aga üldiselt on minu arvates tase siiski väga kõrgel olnud, nii et ma ei ole eriti kindel, et pakutud muudatused midagi paremaks teeksid.

Eriti kahtlane oli see väide:
Tsiteerin::
Apparently Darabont is looking to work through the second season without a writing staff and merely assign scripts to freelance writers.


Ma pigem küll nõustuks artiklis toodud kahtlustega ja ütleks, et see loob pigem pinnase sisemiste ebakõlade tekkimiseks sarjas. Et kõik sellised asjad välja rookida, peab kontroll olema väga tugev. Samuti tundub mulle, et selline formaat sobib pigem stand-alone episoodidega sarjale, mitte aga jätkuva tegevusliiniga sarjale nagu seda on The Walking Dead. Või kavatsetakse seda formaati järgmises hooajas muuta ja pigem teha rohkem selliseid "nädala koll" stiilis lugusid, mis ei eelda sarja pidevat jälgimist? Minu arvates oleks see küll tõsine allakäik, aga eks me näe. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

Nonii, ma ei ole vahepeal siin teemas postitanud, aga nüüd on 6. osa nähtud ja ma arvan, et see oli siiani parim. Tegelased pandi väga raske valiku ette ja see, et nad otsustasid jätkata pärast kõike seda, mida nad kuulsid on imetlusväärne. Lõpp Dale'i ja Andreaga oli väga emotsionaalne, mõlemale näitlejale minu kiidusõnad.

Episood on ka tõestuseks, et The Walking Dead on midagi enamat kui tavaline zombikas. Ega midagi, tuleb järgmist hooaega oodata ja vahepeal ehk 1. hooaeg üle vaadata. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin samuti lõpuks esimese hooaja viimase osa ära. Võib nõustuda eelkõnelejaga, et episood oli tõesti tugev, seda eriti näitlejatöö poolest, kuigi üldiselt ma isiklikult hindaks vist sarja avaosa siiski natuke kõrgemalt.

Natuke häiris see kli¹eeline teemaarendus, et kui tegelased leiavad mingi mõnusa koha, kus võiks pikemalt peatuda, siis peab mingi asi neid sundima sealt episoodi lõpuks lahkuma. Uuem BSG näiteks vältis sarnast probleemi kui Pegasus pikemaks ajaks laevastikku jäi, kuigi kas Pegasuse saabumist just õnnelikuks pidada võis, on natuke vaieldav, aga põhimõtteliselt illustreerib seda, mida ma mõtlen. Teisest küljest on see jälle hea, sest sellises ohutus kohas olles oleks olnud raske sarja põhitemaatikale keskenduda ja ilmselt oleks asi varem või hiljem liiga seebiks kätte ära läinud. Aga ma ei hakka ka praegu pikemat juttu kirjutama ja ütlen lihtsalt kõigile teema lugejatele, kes sarja veel vaadanud pole, et tehke seda kindlasti! Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2010 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin siis ka paar päeva tagasi 1. hooaja viimase osa ära ja nõustun eelkõnelejatega, et tegemist oli hea osaga ning nõustun ka Enterprise'ga, et esimene osa oli muidugi nendest kuuest kõige parem. Mind veidi hämmastas ka sarja tootjate poolne käik vallandada kõik stsenaristid, sest iseenesest ei olnud ju teemaarendusel midagi viga ja kõik kulges siiski loogiliselt ja kuna tegemist ei ole minisarjaga, kus kõik peaks toimuma kiiresti ja kontsentreeritult, siis oli sarja tempo paras - ok, üks selline vaheepisood oli, kui maeti oma surnuid ning sõideti laagrist minema, kuid see oleks olnud ka imelik, kui nad ei oleks oma surnuid matnud ja lihstalt minema sõitnud. Noh, võibolla oleks saanud seda ka lühemalt näidata ja siis visanud tegelased uude keerisesse, kuid minu arvates ei olnud see vajalik.

Kui rääkida sellest võimalikust püsivast tegevuskohast CDC's, siis ma olen isegi rahul, et nad sinna pidama ei jäänud või vähemalt neile ei jäetud võimalust sinna kauaks jääda, sest siis oleks jäänud suur oht, et tegevus jääb pidama ning kujuneb välja pigem suhtedraama kui mõnus meelelahutus. Seetõttu sarja elujõulisuse säilitamiseks ole hea, et nad pidid CDC'st lahkuma ja tegelased otsustasid siiski variandi heaks proovida igal juhul edasi elada ja mitte vabasurma minna. Samas kui juhuslikult oleks olnud tegemist viimase osaga, siis see oleks olnud päris hea lõpp, kui nad kõik oleksid seal õhku lennanud - veidi teistmoodi lõpp, kui üksik kauboi rändab päikeseloojangusse lootuses kõik zombied tagasi teispoolsusesse saata. Laughing

Ja muidugi ühinen üleskutsega nende inimeste poole, kes pole veel seda sarja vaadanud, siis tehke seda kindlasti. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2010 11:47 pm    Teema: Vasta viitega

Vahepeal siiski selgus, et stsenariste õnneks vallandatud pole. Väidetavalt oli asi hoopis selles, et stsenaristidel on oma projektid käsil. See, kuidas kirjutatakse järgmise hooaja osad, veel selge pole. (Allikas: http://techland.time.com/2010/12/06/walking-dead-writers-not-fired-say-producers/ )

Mis puutub veel viimasesse ossa, siis mind pani mõtlema see flashback stseen, kus Shane üritas Ricki haiglast päästa ja paistis, et Rick tõesti oligi surnud. Tekkis mõte, et sellega üritati vaatajatele anda vihje, et Rick äkki surigi, kuid zombi-viirus ei mõjunud talle nii nagu teistele ja ta ärkas normaalsena uuesti ellu. Kuigi võib-olla on siin mõttekas rakendada Occami habemenoa printsiipi, mille kohaselt oli stseeni mõtteks siiski näidata, et Shane oli aus mees ega üritanud Ricki naist ära kasutada. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Märts 04, 2011 1:01 pm    Teema: Vasta viitega

Sarja produtsent lubab, et teine hooaeg tuleb veel parem kui esimene:

Tsiteerin::
If so, Robert Kirkman says to hold on to your seats when season two hits screens later this year. The producer and comic creator says the show will get even better in year two.

He tells Entertainment Weekly that the second run of the AMC zombie drama will be “twice… or three times as good”.

“Everyone here is mindful of how well received the first season was,” he admitted. “We’re breaking our backs, story-wise, to make sure the next season is [better], with a lot of twists and turns.”

He insisted that future episodes will keep on “pushing the envelope of what you can do on TV”.


Allikas


Kuna esimene hooaeg, kuigi lühike, oli juba niigi minu arvates väga kõrge kvaliteediga, siis kõlavad need sõnad üsna lootusi üles kütvalt. Loodaks siis ainult, et seda ka suudetakse ja ei pea pärast väga valusalt tagumikule maanduma. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Juul 26, 2011 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Teise hooaja treiler (4:40) Cool

Treiler on minu arvates paljulubav, nii et loodan sama kvaliteedi jätkumist. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2011 2:45 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin, et kui trailer juba väljas siis ehk algab se aasta varem, aga lõpus tuli ikka kiri ette et 16 oktoober. Jama.

Edit: http://www.deadline.com/2011/07/walking-dead-shocker-frank-darabont-steps-down-as-showrunner/

Vahel ma ei saa üldse aru, mis selle sarjaga kaadrite taga toimub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Sept 16, 2011 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu SinkaVonka eelmises postituses välja tõi, algab teine hooaeg 16. oktoobril, kuid episoode ei näidata järjest ära, vaid pärast 6 osa näitamist tehakse paus kuni 12. veebruarini, mil hakatakse näitama ülejäänud teise hooaja osi.

Tsiteerin::
AMC has announced that "The Walking Dead" will kick off its second season with a 90-minute premiere on Sunday, October 16 at 9PM ET. Unlike the short 6-episode first season, the second season will run a total of 13 episodes (including the 90-minute premiere). Unfortunately those episodes won’t run straight through from start to finish. AMC says six one-hour episodes will air in the weeks following the premiere but then the show will go on break until February 12, 2012.

Allikas
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2011 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

Aa cmoon, võiks ikka korralikult järjest näidata.

Natukene Offtopic : Ma ei tea kui paljud teist How I Met Your Motherit vaatavad, aga selle sarjaga oli ka mingi pausitamine. Vahepeal näidati sarja üle nädala. Vahepeal oli kaks nädalat pausi episoodide vahel.
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2011 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

Veel natuke uudiseid:

3. oktoobril tuleb internetti 6-osaline veebiseeria, mis räägib sarja pilootosas nähtud jalutu zombitüdruku elust enne zombikatastroofi:
Tsiteerin::
The webseries is a prequel of sorts, focusing on Hannah (Lilli Birdsell), known to fans as "Bicycle Girl," the legless zombie Rick Grimes encountered shortly after first waking up in the hospital in the show's first episode. Her name comes from her vicinity to the bicycle Rick took, of course - since, lacking any legs, she wasn't doing much riding herself. Per AMC, "Fans will learn about Hannah's life before the apocalypse, her struggle to survive and protect her family as the world begins to fall apart, and her ultimate demise into zombie-hood."

Allikas


Samuti hakkab pärast iga teise hooaja episoodi olema otse-eetris pooletunnine saade Talking Dead, kus nii sarja tegijad, näitlejad kui ka fännid arutavad sarja üle:
Tsiteerin::
AMC has officially ordered Talking Dead, a new live after show that that will air each week after The Walking Dead. Hosted by Chris Hardwick, the series will feature a discussion about that week's Walking Dead episode.

Allikas


Lisaks saab IGN-i galeriis tutvuda uute piltidega sarjast.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2011 6:30 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Esmaspäeval esilinastub Fox Crime kanalil Kuldgloobusele kandideerinud ning eelmise aasta USA ühe edukaima uue telesarja „Elavad surnud“ teine hooaeg. Esilinastus Eestis on vaid 14 tundi peale maailmaesilinastust.

“Oleme lubanud, et parimaid sarju ja nende uusi hooaegasid näeb eestlane esimesena Foxi kanalites ja sarja “Elavad surnud” uue hooaja esilinastus Fox Crime kanalil on selle lubaduse eeskujulik näide. Nii kiirelt pole meie vaatajad televisiooni vahendusel eestikeelsena maailma suurimatest telesarjadest kunagi osa saanud,” kommenteeris Karoli Hindriks, Fox International Channels Baltikumi regioonijuht.


Allikas
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 28, 2011 12:16 am    Teema: Vasta viitega

Otsustasin positiivsete kommentaaride lugemise järel ka lõpuks selle sarja käsile võtta ja nüüdseks on nähtud nii esimene hooaeg kui ka kaks esimest osa teisest hooajast.

Vaatamist alustades ma väga tõsiseltvõetavat sisu ei oodanud, kuid pärast esimese episoodi vaatamist oli selge, et tegemist on vägagi tugeva sarjaga.

Minu jaoks üllatab eelkõige see kuidas võrdlemisi tavalise zombie looga on ühildatud kaasahaarav draama ning loodud pingeline atmosfäär, mis pakub põnevaid hetki ka siis kui sündmused on rahulikud.
Sarjas on muljetavaldavalt realistlik õhustik ja tekkinud lootusetu olukord mõjub väga usutavalt.

Alguses tundusid näitlejad veidi näotud, kuid episoodide möödudes olen hakanud neid rohkem hindama ja leian, et enamusjaolt sobivad nad sarja väga hästi. Midagi suurepärast näitlejate seisukohast siiani näinud pole, aga loole ei jää neist keegi ette ja see on ka juba päris hea.
Tegelastest on võibolla kõige rohkem arenenud Rick, kes muutub iga osaga üha tugevamaks peategelaseks.

Kindlasti tuleks kiita ka tegijate poolt valitud meetodit sündmuste käsitlemiseks. Sellise väikse rühma tegevuse jälgimine toob olukorra tõsiduse vaatajale palju paremini pärale kui laiem vaatenurk või näiteks erinevate gruppide vaheldumisi näitamine.
Nagu teemas varem mainitud, on kiiduväärt ka tegijate julgus tegelasi ära kaotada, kuid samas tuleb tõdeda, et kui sellega väga liiale minna, siis ühel hetkel võib lugu koost laguneda. Seninähtu põhjal võib siiski kõiki selliseid käike vaid positiivseks pidada, sest emotsionaalses mõttes muutus sellega sari ainult mõjusamaks.

Peamine küsitav asjaolu on minu jaoks hetkel see, et kuidas see viirus/bakter üldse alguses levima hakkas. Nimelt saab praegu seda ainult hammustuste abil edasi kanda, kuid alguses pidi ju olema tegemist millegi sellisega, mis on õhus, toidus või vees? Samas kuidas see tõbi siis nüüd enam inimesi samamoodi ei mõjuta? Kas ellujäänud on lihtsalt viiruse teistele vormidele immuunsed ning nad haigestuvad vaid hammustusega? Kuidagi pidid ju maailma elanikud väga kiiresti ja peaaegu korraga haigestuma?

Selliseid küsimusi on palju ning vastuseid sai natuke vaid CDC-st ja sealtki pigem haiguse käigu kui nakatumise viiside kohta.
Kuigi müsteerium toidab teatud mõttes pingelist atmosfääri, siis lõputult ei tahaks teadmatusse jääda ning loodan, et lähiajal hakatakse meile pakkuma ka mingeid seletusi ilmselgete loogikaaukude lappimiseks. Razz

Lisaks on suhteliselt kummaline kuidas esimese hooaja aeglased zombie-d on nüüd kiiresti jooksma hakanud ja eelistavad lõhnataju asemel nägemismeeli. Smile

Igal juhul seni on olnud väga põnev vaatamine ning teise hooaja kahe esimese osa põhjal tundub, et ka järgnevas 11-s osas ei pea pettuma. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2011 1:06 am    Teema: Vasta viitega

2x03 - "Save the Last One"

Eelnevas osas algatatud probleemile leiti suhteliselt ettearvamatu lahendus.

Kuigi Carli terveks ravime oli enam-vähem ette teada, ei saa sama öelda Shane'i käitumise kohta, mis puudutas Otise ohverdamist enda päästmiseks. Juba mõnda aega on üritatud vihjata, et Shane on valmis isekateks ja julmadeks tegudeks, kuid päris midagi sellist ma hetkel ei oodanud. Selles osas muidugi jälle kiitus tegijatele, et suudetakse endiselt üllatada.

Lisaks tuleks öelda, et mulle meeldib eelmise hooaja lõpus alustatud diskussiooni jätkamine, mis puudutab elujäämise mõtekust uues maailmas. On selge, et sellises õuduses hakkaks igaüks lõpuks allaandmise peale mõtlema ning selles osas on väga huvitav jälgida kuidas erinevad inimesed muutunud olukorras enda elu mõtet otsivad.

Tegemist oli emotsionaalselt väga tugeva osaga ning taaskord suudeti vaatajale näidata, et selle sarja käiku on suhteliselt keeruline täpselt ette ennustada.
Kuna tegijad võtavad pidevalt ette julgeid samme, siis on tegevustik oluliselt realistlikum kui mitmetes teistes sarjades.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 09, 2011 12:58 am    Teema: Vasta viitega

2x04 - "Cherokee Rose"

Selle osaga tõmmati küll tempo päris korralikult maha ja kui teine hooaeg on olnudki natuke aeglasema tooniga, siis selle osa puhul oli juba selgelt näha, et suurem episoodide arv võimaldab luua hoopis teistsuguse õhustiku.

Ühest küljest oli esimese hooaja suurim pluss just tempokus ja ootamatult kiired sisupöörded, kuid kindlasti oli sarjas juba algusest enamat ning kindlasti ei püsinud sari pelgalt märuli abil vee peal.
Kuigi endist pinget hetkel pole, on tugev kvaliteet minu jaoks endiselt tuntav ja ka käesolevat osa oli sündmuste vähesusest hoolimata huvitav vaadata.

Kuna aega on rohkem, siis keskendutakse endisest enam inimeste mõtetele ja tunnetele ning üritatakse rõhuda tekkinud olukorra psühholoogilistele aspektidele.
Ainus oht on siin see, et laskutakse liiga draama (või ka seebiooperi)valdkonda ning sarja tegelik nägu kaob ära. Hetkel seda veel juhtunud pole, kuid kindlasti on peagi vaja uut meeldetuletust eelmise hooaja "köiel kõndimisest".

Sündmustest rääkides paistab, et Sofia leitakse peagi üles ning järjekordne kaotus jääb vähemalt esialgu ära.
Igal juhul usun, et kui see võrdlemisi etteaimatav sündmus toimub, on tegijatel meile mingi uus ootamatus varuks. Smile

Teiste sündmuste osas pole midagi märkimisväärset välja tuua, aga episoodi üldine toon mulle meeldis ja päris tore oli vahepeal natuke hinge tõmmata. Muidugi tuleb tunnistada, et mõned arengud on selgelt selliste vaatajate püüdmiseks, kes ei ole antud ¾anrile täiesti truud ja on huvitatud eelkõige suhtedraamast. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Esm Nov 14, 2011 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Episood 5.

Ei saanud episoodi sissejuhatusest eriti aru. Kas see pidi näitama kuidas osad peategelased omavahel tuttavaks said või siis, kuidas toimetati linnadega, mille zombied olid üle võtnud.

Episood ise oli suunatud peamiselt Darylile (mis mulle meeldis, kuna too on mu lemmik tegelane Very Happy) ja episoodi lõpule. Kuigi Daryli seik seal metsas oli ülimalt põnev, oleks võinud lisada ka teiste tegelaste seikadesse natuke vürtsi, sest sündmused hakkavad korduma või ei arene edasi: Shane muutub jälle mässumeelseks ning Hershel on ikka veel rahulolematu. Isegi eelmises episoodis teada saadud Lori rasedust mainiti ainult natukene.

Aga see, mis avastati küünist toob õnneks arvatavasti sündmusi ja pingeid juurde. Muide ma juba eelmine nädal tahtsin teha postituse selle kohta, et seal farmis on mingi kahtlane saladus, kui Hershel ütles Rickile et nad heinaküüni lähedale oma laagrit püsti ei paneks. Jätsin selle postituse sinna paika, sest Hershel lihtsalt tahab ,et Ricki punt lahkuks kohe kui Sophia leitakse. Veel üks vihje neljandas episoodis oli Maggie reaksioon, kui zombie kaevust välja tõmmati.

Ma tegelt ei ole nii kriitiline kui praegu võis välja paista, sest nagu TrekRanger ütles, on sari kvaliteetne ja huvitav vaadata. Smile
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Nov 15, 2011 12:11 am    Teema: Vasta viitega

Sain minagi hooaja esimesed 5 episoodi nüüd ära vaadatud ja tuleb rõõmsalt tõdeda, et tegu on endiselt väga kvaliteetse sarjaga ja kuigi see hooaeg on pikem kui esimene, siis põnev on ikka ja ei teki eriti tunnet, et liigselt venitatakse. Kui siis ainult niipalju, et Sophia otsimine juba mitmendat episoodi hakkab natuke tüütama, aga õnneks pakutakse selle taustal väga palju muud väärtuslikku, eriti mis puudutab tegelaskujude arengut ja suhteid.
The Walking Dead on üks neist vähestest sarjadest, mis ei jää eriti "poliitkorrektseks" oma dialoogide juures; ühe väga hästi meelde jäänuna tooks välja Andrea ja Dale'i vestluse (vist teisest episoodist), kus esimene ei olnud sugugi tänulik, et tema enesetapp ära hoiti. Aga ka Shane'i tegevusliin on väga huvitav olnud ja lisab tema tegelaskujule varjundeid, mida esialgu näha polnud.

Lori raseduse teema lõhnab kahjuks väga seebika järgi ja küsimus, et kas laps on nüüd Ricki või Shane'i oma, leiab kindlasti mingi dramaatilise vastuse. Loodaks, et sellega siiski üle ei pingutata.


Mis puutub viienda episoodi algusesse, siis arvan, et tegu oli lihtsalt episoodi teemakohase flashbackiga, mis näitas tõesti, kuidas osa rahvast kokku sai ja samas ka Lori ja Shane'i nn suhte algust, aga andis ka põhjuse tuua ekraanile tagasi mõned nüüdseks kadunud tegelased.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 15, 2011 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

2x05 - "Chupacabra"

Alguses tundus käesolev osa natuke liiga aeglane ja veniv, aga lõpu poole läks asi paremaks ja kuna sarnaselt kangurile on ka minu lemmiktegelane Daryl, oli tema katsumuste jälgimine väga põnev.

Pidevalt kartsin, et äkki Daryl saab episoodis surma. Tegemist oleks olnud väga suure kaotusega, sest kuigi sari ise on väga hea, on enamus tegelased võrdlemisi näotud.

Mõned tegevusliinid hakkavad ka minu meelest natuke korduvaks muutuma, kuid loodan, et varsti liigutakse edasi ja sarja tulevad uued pöörded enne kui asi igavaks läheb.
Kindlasti aitab sellele lootusele kaasa viienda osa lõpp, mis tõotab järgmiseks korraks tegevustikus suuri muutusi. Kuigi tuleb tõdeda, et farmi inimeste põhjus surnute sulgemiseks küüni on võrdlemisi selge. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Esm Nov 21, 2011 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

Episood 6.

Aaahhhh...mis episood.
Laagris siis põrkas Lori rasduse info ringi nagu põrkepall, mis lõpuks jäi telki lauapeale Ricki ootama. Rick sai siis Lori rasedusest ning Lori ja Shane koosolemisest teada. Rasedusest teada saamise reaksioon oli etteaimatav aga Shane asi lahenes üllatavalt lihtsalt. Confused
Seekord oli siis 90% draamat ja 10% actionit. Ehk järgmine osa toob rohkem tegude rohkeid sündmusi. Sad
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group