Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Adjustment Bureau (2011)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Nielander
Viitseadmiral


Liitunud: 7 Dets 2009
Postitusi: 216
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2011 11:43 am    Teema: The Adjustment Bureau (2011) Vasta viitega

Üks selle aasta uutest ulmefilmidest...

Filmi looks siis ühe eduka poliitiku avastus, et on olemas olendid, kes aktiivselt juhivad kogu inimkonna käekäiku vastavalt "plaanile". Kui aga peategelane armub ühte naisesse, kes sellesse plaani kuidagi kuuluda ei tohi, siis läheb jama lahti. Ühel pool võimetega planeerijad, kes ei kohku oma eesmärgi saavutamiseks millegi ees, teisel pool mees ja naine, kes soovivad vaid koos olla...

Tegemist väga huvitavaid küsimusi seoses vaba tahtega tõstatava filmiga, mille jooksul tegelikult igav ei hakka hetkekski...Kuna tegemist on suuresti sellise mõtlemisfilmiga, siis hea vaheldus kärtsule ja paugule - mitte et ka sellest nii väga puudu oleks...
Kriitikud on filmile enamasti head arvustused andnud, ainukese miinusena aga välja toonud selle, et film võib olla kardab minna veelgi kaugemale ning uurida neid tegelikke tagajärgi, mida selline etteplaneeritus endas kätkeb...

Aga igatahes tegemist väga hea filmiga ning näib, et praeguse seisuga selle aasta heade ulmekate jada jätkub(mida mina vähemalt näinud olen)...

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=wZJ0TP4nTaE
Wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Adjustment_Bureau
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1385826/[/url][/code]
_________________
When the spit hits the fan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2011 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

Igatpidi huvitav vaatamine, hoolimata et peaosa näitlejad just mu isiklikud lemmikud pole. Filmi premise aga oli nii tapvalt huvitav, et ma ei saanud parata, et mu ootused pilvelõhkujate kõrgused olid ja seetõttu veidi pettuma pidin.
Kõige suurem miinus oli narratiivi kooshoidev lohakas armastuslugu, mis oleks võinud nii palju parem olla. Näitlejad olid küll oma rollides veenvad, isegi Matt Damon Very Happy, aga on see siis moodsa inimese kibestumus või verejanu või mis, aga kogu see afäär lihtsalt oli nii etteaimatav ja kiskus kogu ülejäänud tegevust alla.
Ma ei tea, miski minus lihtsalt protesteerib, kui peategelane pool filmi ringi jookseb, armsamat kättpidi järel vedades (nagu *khkmhkmTransformers3khkhkmhkm*).

Entertaining ja huvitav vaatamine, aga siiski nõrk 7.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group