Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 5x13 "Inquisition"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
7%
 7%  [ 1 ]
8
50%
 50%  [ 7 ]
7
21%
 21%  [ 3 ]
6
14%
 14%  [ 2 ]
5
7%
 7%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 14

Autor Teade
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 10:49 am    Teema: SGA - 5x13 "Inquisition" Vasta viitega



A new coalition of human worlds puts the Atlantis team on trial for their alleged crimes against the Pegasus Galaxy.


9pts Wink mulle meeldis see osa. tegemist oli kindlalt ühe kõige omapärasema osaga kogu sarja jooksul seni.

Ning tegelt olgem ausad, suht järele mõtlematult on nad tegutsenud ikka küll. ja vaadates kui nad rääkisid, et nad on hive hävitanud ja neid ei usutud - siis ma lootsin, et nad teevad mõne väikese demonstratsiooni, hit-and-run stiilis mõnele wrait alusele nii, et nad koalitsiooni esindajad saavad naha seda.
samas oleks vast ka suht funny olnud kui nad oleks pidanud jõudu kasutama, et oma inimsed tagasi saada, ning seejärel kogu galaktikas väga ebapopulaarsed olnud - kuigi samas ega see neile väga palju midagi halba poleks ka teha saanud, lihtsalt see toit mida nad kohapealt ärivad oelks tulnud maalt tuua muud midagi vast...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2008 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

Üldiselt mulle seriaalides sellised osad ei meeldi, kus püütakse odavalt hakkama saada sellega, et näidatakse 50% ulatuses vanu kaadreid, aga õnneks aitas seekord kerimisnupp hädast välja... Antud episood meenutas kohati väga ühte Earth Final Conflicti episoodi... osaliselt oli tegemist peaegu, et copy/pastega.

No mis seal ikka pikalt jahuda, eks see üks mõttetud filler oli, aga samas oli meeldiv Woolseyt aktsioonis ja omas elemendis näha Very Happy Tänu sellele tõstan hinnangut 5 kahe punkti võrra.

7/10 minu poolt.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2008 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

Nõustun eelkõnelejaga selles osas, et ka mind teevad väga rahutuks sellised episoodid, kus näidatakse pidevalt vanu kaadreid ja mina seda eriti andestada ei suuda. Very Happy

Woolsey seisukohast oli episood muidugi hea ning tema selle ilmselt hävingust päästiski. Kuna aga mingit jäävat tagajärge sellel osal eriti pole, siis ma ei näinud kogu lool ka erilist mõtet. Võibolla kuuleme sellest liidust veel midagi, aga ühte keskset teemat sellest vaevalt tehakse, arvestades eriti veel sarja peatse lõpuga.

Kohati oli huvitavaid seiku, kuid laias laastus ikka väga mage epsiood minu jaoks.

Woolsey päästis, 6 punkti. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Nelj Okt 30, 2008 12:06 pm    Teema: Vasta viitega

kaitseks natuke seda osa, sest jh üldiselt sellised meenutamise osad SAKIVAD! sg1 meenub mingi citizen joe vms, jäigi lõppuni vaatamatta...

aga mis mulle antud osast meeldis on just idee selle kõige taga (tegemist pole just päris klassikalise meenutamise osaga)+Woolsey omas elemendis, kuigi jh antud osa mõttekust/mõttetust määrab lõppuks ikkagi ära see, et kas seda liini jätkatakse või mitte...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Okt 30, 2008 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Ma kuulun ka pigem nende leeri, kellele see osa meeldis. Jah, tegemist oli filleriga. Jah, kasutati korduvaid kaadreid. Kui selline kooslus on tavaliselt surmigav, siis seekord mul selle kohta midagi halba küll öelda ei ole. Meenutustega ei pingutatud absoluutselt üle ja pigem suudeti teha need lihtsalt osaks tervikust.

Ainuke asi, millest mul kahju on, on see, et lõpuks suudeti kohtus ikkagi võita. Õnneks küll mitte ausal teel, sest tavaline talking sense into people variant oleks seekord ikka ääretult mage olnud. Sest kui nüüd reaalselt asjale läheneda, siis selline käitumine, nagu Atlantise meeskond seal Pegasuse galaktikas näidanud on, ei oleks küll üheski kohtus mingitki moodi õigustatav. Nii kergekäeliselt ikka miljonite eludega mängida ei saa.

Palju lahedam pööre oleks olnud see, kui Atlantis oleks süüdi mõistetud, Sheppardi meeskond põgenenud ja järgnevates episoodides näeksime, kuidas kogu galaktika nende vastu on.

8/10
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 9:55 am    Teema: Vasta viitega

Mulle ka episood meeldis, 8 punkti
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Aug 30, 2011 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 7 punkti. Kuigi tegu oli mõnes mõttes tüüpilise clipshow'ga, suudeti esitada mõningaid huvitavaid ideid ning head näitlejatööd ja karakteriarendust eriti Woolsey puhul. Samas minu jaoks jättis natuke halva maitse suhu vastaspoole kujutamine, mille eelkõneleja shadowman juba põhimõtteliselt välja tõi. Tegelikult olid neil ju üsnagi olulised argumendid, kuid vaataja jaoks püüti nn kohust pigem diskrediteerida argumentum ad hominem stiilis ja ausalt öeldes jäi sellest pigem mulje kui USA poliitika õigustamisest, eriti mis puutub Rahvusvahelisest Kriminaalkohtust kõrvalehoidmist. Ehk siis meie oleme alati head ja kõik, kes on meie vastu, on halvad või kurjade tagamõtetega.

Lõpplahendus oli ootuspärane, kuigi selleni jõuti huvitaval ja ootamatul viisil, mistõttu minu poolt ka eelnimetatud seitse punkti veidi madalama hinnangu asemel.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group