Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 5x15 "Remnants"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
16%
 16%  [ 2 ]
9
16%
 16%  [ 2 ]
8
33%
 33%  [ 4 ]
7
16%
 16%  [ 2 ]
6
8%
 8%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
8%
 8%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 12

Autor Teade
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Laup Nov 15, 2008 8:48 am    Teema: SGA - 5x15 "Remnants" Vasta viitega



Sheppard is captured by an enemy he thought was dead, while Richard Woolsey undergoes an evaluation by the I.O.A. Atlantis discovers the existence of an ancient alien species on their new home planet.

-----------------------------------------
5 ei parem 4 punkti - antud hooaja viletsasim osa ning sarja ilmselt kõige segasem, ainus sarnaselt #€?x% osa mis meelde tuleb on ehk 1x09 "Home", aga seal oli vähemalt mingi idee...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
duncan
Leitnant


Liitunud: 18 Mai 2006
Postitusi: 79
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 16, 2008 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

Ma panin 7 punkti. Kuigi see osa üldist story`t kuidagi edasi ei arenda, oli minu arust huvitav episood. Kindlasti ei ole tegemist hooaja viletsama osaga (selles osas ei Whispers`il konkurentsi). Woolsey oli jälle tasemel, Sheppardi tegevusliin oli natuke igavam.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 16, 2008 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

Mina jällegi leian, et tegemist oli oluliselt parema osaga kui eelmine ja raudselt fillerite hulgast ühe selle hooaja parimaga.

Minu arust oli just episoodi keerukus see, mis ta eriliseks tegi ja enne kui tõde ilmsiks tuli, olin suhteliselt veedunud, et Sheppardi olukord on reaalne.
Midagi uskumatult head selles episoodis polnud, kuid juba omapärase sisu poolest vääriks see tunnustust. Eriti meeldis mulle lõpp, kus nägime nende Sakaride tõelist kuju. Kuna Atlantises on keskendutud eelkõige inimestele, siis on selliste eluvormide käsitlemine äärmiselt huvitav. Loodaks, et sarnaselt huvitavaid eluvorme saame veel elaval kujul näha uues sarja.

Mainimata ei saa jätta ka episoodi lõppu, kus tehisintellekt ka IOA esindajat petta suutis ning heaks lisaks oli McKay avastus. Sellised ootamatused on väga värskendavad. Very Happy

Igal juhul mulle osa meeldis, sisu oli rohkem kui tavaliselt.

8 punkti.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 16, 2008 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

See on minumeelest parim nn. "Non-space" osa terve Atlantise jooksul. Ehk siis effekte ei olnud palju aga näitlemistöö ja story oli nii huvitav, et olin algusest lõpuni klammerdunud ekraani külge... ja pärast lõppu tuli suust vaid üks sõna "Wau"

Niisiis 10p.

Eriti äge oli see AI naisterahvas, kes oli oma olekuga nii "Ancient" (Iidne)
Ja nemad on ju alati nii täiuslikud ja meeldivad...

See oli ka äge, et tuli välja, et Kolja oli ka tegelikult AI...ja Rodney sai ka ikka mõnusa tünga... SUPER!


Osa oli nii hea, et vaatasin ka teistkorda üle ja sain uuesti öelda "Wau"... Lihtsalt geniaalne... nii palju täielikult läbi mõeldud pisidetaile ja viimasel ajal tavaks saanud absurdsust polnud üldse...
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 19, 2008 11:56 am    Teema: Vasta viitega

Minult ka 10 punkti, sest oli põnev ja sisu oli ka uudsem, ei olnu ära leierdatud pahategelast, keda alguses arvasin olevat. Ning ka huumor ei puudunud.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Sept 04, 2011 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm jah, vaatan, et paljudele on see episood siin väga meeldinud, samas minu jaoks jäi tegevustik natuke lahjaks. Lisaks meenus mulle kangesti üks SG-1 episood, mis oli suhteliselt sarnase sisuga ja moraalsete küsimustega kui meeskonnaliikmete hallutsionatsioonid välja arvata.

Kõige rohkem meeldis mulle selle osa juures Kolya tagasi toomine ja ma olin pettunud, kui selgus, et see tegelikult polnudki tema, sest minu jaoks oli ta SGA üks huvitavamatest pahalastest. Muidugi hetk, kui Sheppadil käsi maha löödi, tegi juba selgeks, et asi ei saa päris reaalne olla, kuid ikkagi oleks lootnud teistsugust lahendust.

Üks paremaid huumoristseene jäi minu arvates episoodi algusesse, kui selgus, et Sheppard oli missioonile läinud sellepärast, et tundis ühe naissoost teadlase vastu huvi, aga see tema huvile sugugi ei vastanud. Very Happy

Woolsey ümber toimunu minu jaoks erilist muljet ei jätnud, aga ilmselt pole siin asi näitlejas, vaid pigem tegelaskujus, sest Woolsey kipubki olema selline kuiv ametnik, kes suudab harva vaataja kaasa tõmmata, erinevalt Doctorist Star Trek: Voyageris.

6 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group