Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 5x16 "Brain Storm"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
66%
 66%  [ 6 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
11%
 11%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
11%
 11%  [ 1 ]
4
11%
 11%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 9

Autor Teade
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Laup Nov 22, 2008 12:14 pm    Teema: SGA - 5x16 "Brain Storm" Vasta viitega


Rodney reluctantly returns to Earth to witness the triumph of his rival, but must help shut down a deadly weather device when the new technology goes horribly awry.


-----------------------------------------------------
minu poolt 9 punni, tegemist oli suht kobeda osaga, eriti läksid need punktid just teemaarenduse üle Rodney ja Kelleri kohta Cool sest tegemist oleks esimese paariga mis stargate-st välja kasvanud, sest kahjuks hoolimatta korduvatest vihjetest O'Neill ja Carter midagi tõsist pole juhtunud... :S
ning mis suht omapärane selle osa juures veel oli, siis see, et nad maa päästsid (atlantises vist suht esimst korda, wraitid on küll proovinud, aga korra nad tõmmati maha poolel teel ning see sgc ründamine poleks ilmselt muud kaasa toonud kui selle mäe nukimise) oli justkui teise järguline kõige muu juures

offtopic: siin võiks mingi macro vms olla "Kuidas hindate episoodi?" jaoks, sest suht totter on vajutada 10 korda [Lisa valikvastus]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 23, 2008 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt samuti 9 punkti.

Väga lõbus osa oli, täiesti erinev tavalisest Atlantise episoodist, pigem meenutas järjekordset osa sarjast Eureka. Teadlasteks olid väga head näitlejad valitud ja nalja sai ikka päris palju, sellest hoolimata, et teema oli tõsine.

McKay ja Kelleri teema edasiarendust oli muidugi juba ammu oodata ning nõustun eelkõnelejaga, et selle lõpuleviimine oli hea idee. Kuna sari läbi saab, siis tuleks kõik teha, et lahtised otsad enam-vähem kokku tõmmata.

Igal juhul väga meelelahutuslik osa oli ja kuulub kindlasti sarja paremikku. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 24, 2008 2:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mina andsin 9 puntki, suurepärane episood.
Mind jäi see kummitama, et kas Rodney't siis ikkagi tunnustati selle tehnoloogia loomise eest või mitte?
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Sept 05, 2011 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tõsi ta on, et episood erines suuresti tavalistest SGA episoodidest, kuigi samas ma pean ütlema, et üldiselt Maal toimuvad Tähevärava episoodid mulle eriliselt head muljet jätnud ei ole. Seda võib siiski pidada meeldivaks erandiks. Samuti tuletas episood ka mulle pigem Eurekat meelde.

Arvestades seda, et hooaja lõpp on juba nii lähedal, oli veidi kahju, et tegemist oli lihtsalt vahepalaga ning peamiste tegevusliinide lahendamiseni nähtavasti isegi ei kavatsetud jõuda. Mis puutub McKay ja Kelleri suhtesse, siis see on nunnu, aga minu jaoks ikka natuke ebaloogiline ja sellele sisuliselt terve episood pühendada tundus kuidagi raiskamisena.

Kokkuvõttes ütleksin, et lõbus osa siiski, nii et 7 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group