Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Sixth Sense

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2005 2:02 pm    Teema: The Sixth Sense Vasta viitega

The Sixth Sense e. Kuues meel

Otsustasin siis eile öösel üle pika aja ühte õudusfilmi vaadata. Sedakorda üritasin spoilereid vältida ja nii ma täpselt ei teadnudki, mis toimuma hakkab. Selgus, et tegu polnud siiski puhta õudukaga, vaid ka väga intelligentse trilleriga. Cool
Mulle "meeldis" pidevalt valitsev ängistav ja raskepärane atmosfäär ning kuigi otseselt õudseid kohti oli vähe, siis mõne aja pärast otsustasin siiski laualambi põlema panna Very Happy . Film suutis suurepäraselt tekitada tunde, et keegi teine on veel läheduses.
Lõpp oli minu jaoks kuni viimaste minutiteni täiesti ootamatu; võib-olla pole ma lihtsalt piisavalt läbinägelik, aga see oli hästi tehtud.
Muidugi tuleks mainida Bruce Willise ja Haley Joel Osmenti suurepärast näitlejatööd, kes oma rollides väga tõepärased tundusid.
The Sixth Sense on minu jaoks üks väheseid intelligentseid filme viimasest kümnendist. Smile

Kommentaarid?

Lisainfot filmide kohta:
http://us.imdb.com
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Esm Märts 28, 2005 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arvates täiesti vaadatava asjaga tegu. Ettearvatav lõpp? Seda mitte. Küll aga aimasin ma, et nii läheb. Bruce Willisel on olnud õnne headesse filmidesse sattuda, mis muutuvad tema näitlemisoskuse abil veel paremaks. Kohati oli küll raskekoeline, kuid ülimalt pingeline ning mõtterikas Rolling Eyes Minu poolt igatahes kiitev hinnang.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kalaa01
Lipnik


Liitunud: 25 Aug 2010
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2012 12:50 pm    Teema: Vasta viitega

Sai ka siis seda filmi alles vaadatud ja peab tõdema et oli päris huvitav. Lõpp oli üllatav.
8/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group