Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Wall-e

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Leib.ja.vein
Nooremleitnant


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Teis Dets 30, 2008 2:06 am    Teema: Wall-e Vasta viitega

Vaatasin just hiljuti Wall-e läbi. Ma olen väga palju head kuulnud selle filmi kohta aga alles nüüd kus mul oli kohutavalt igav otsustasin ma selle läbi vaadata. Ütleksin, et see oli üllatavalt väga lahe film! See film pani mind tõesti imestama kuidas arvuti graafika on arenenud. Alguse poole kus Wall-e üksinda ringi uitas... mõned stseenid olid lihtsalt väga hästi tehtud!
Stoori oli ettearvatavalt roheline.. kui keegi ei tea siis -
Inimesed saastasid meie planeedi ära ja otsustasid suurte laevadega minema minna ja jätta robotid planeeti koristama. Peategelane Wall-e on üks robot kelle tööülesandeks on koristada prahti kokku suurteks tornideks.
Üks hetk tuleb planeedile teine robot mida üksik peategelane on koguaeg oodanud.. seltsilist.
Minumeelest üllatavalt hea film! Annaksin 7/10
imdb - http://www.imdb.com/title/tt0910970/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LiveForThis
Leitnant


Liitunud: 27 Sept 2008
Postitusi: 71

PostitusPostitatud: Kolm Dets 31, 2008 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

Wall-E oli kindlasti üks parimaid selle aasta filmielamusi.
Nii tõsist ja ematsionaalset animatsiooni pole vist veel suudetud teha kui see. Smile

Kirjutasin blogis ka üht teist


Head viimast vana-aasta õhtut ka!!!!!!!! Very Happy
_________________
http://liveforthis90.blogspot.com/

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
suzlik
Leitnant


Liitunud: 11 Okt 2005
Postitusi: 61

PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

vaatasin selle ka lõpuks läbi, oli mul arvutis mingi kuu aega vedelenud aga polnud aega seda üldse vaadata.

väga südamlik film on ja õhtul tegi meele heaks. Very Happy Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

Mäletan, kui Wall-E välja tuli - trügis IMDB topis esimese kümne sekka, lugesin seda taevani kiitvad arvustusi, et see on fenomenaalne ja aasta parim ja mida veel. Hetkeseisuga paistab ta olevat 40s ja haip on veidi vaibunud.
Kuigi idee oli tõesti hästi armas ja teostus igati vaadatav, ei saa ma hästi Wall-E fenomenist aru. Mulle isiklikult ei istu väga selline hoiatav näpuga vibutamine - liiga puust ja punaseks oli tehtud, mõtet väga käima ei lükanud.

7. Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2009 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik oli väga kena ja väga bueno kuni kummiinimesed mängu tulid. Eelneva taustal tundus nende kujutlusviis liialt pealiskaudne.
Aga muidu 8/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2012 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

Kuigi suure hilinemisega, otsustasin minagi lõpuks WALL-E'le pilgu peale visata. Tuleb tõdeda, et päris sellist elamust ei saanud nagu pärast suure hulga kiitvate arvustuste lugemist lootsin, kuid sellest hoolimata oli tegu väga laheda filmiga.

Animatsioon oli muidugi väga kõrgel tasemel ja samuti suudeti robotitele tõeline hing anda. WALL-E ja EVE näitasid mõlemad väga tugevaid emotsioone ja kindlasti on see sisuliselt ilma näota tegelaste puhul väga suur saavutus.

Filmi algus (umbes esimesed 30 minutit) oli minu hinnangul lõpust oluliselt parem. WALL-E igapäeva toimetustega öeldi oluliselt rohkem kui hilisema mölluga ja sarnaselt eelkõnelejale leian, et inimeste näitamisest alates läks asi märksa lihtsakoelisemaks.
Kuigi tegu on eelkõige lastefilmiga, siis alguses pakuti meile kahtlemata midagi oluliselt enamat ja selles osas olid hilisemad sündmused pisikeseks pettumuseks.

Siiski emotsionaalne animatsioon ja WALL-E meeldejääv iseloom on igati kiitust väärt ning julgen filmi kõigile soovitada, kes seda veel mingil põhjusel näinud pole.
Igal juhul on tegemist väga omanäolise ja lõbusa animafilmiga. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group