Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lemmik tegelane SG-1's
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Lord Nott
Kadett


Liitunud: 10 Veeb 2006
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Teis Veeb 14, 2006 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

Stargate ja lemmiktegelane.
Tõsi ta on, kellele ei meeldiks jack O'Neill. Tema naljad olid parimad seitsemenda hooaja viimases osas "Lost city".
Ma naersin end lõhki. Kogu osa oli väga hea.

Kõige lemmikum tegelane on ehk Jonas Quinn. Väga kahju, et ta SG-1st ära läks. Nad võinuks teha viis liiget, kuid ei.

Tok'ra spioonidest oli ägedaim Lord Khonsu, just sellepärast ,et ta nimi kõlas hästi ning näitleja oli stiilne.

Kõige vähem meeldib mulle sam carter. Daniel Jacksonil on omad plussid ja miinused.

Kinseyt ma vihkan vägagi.
_________________
SG-1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
redoutable
Kadett


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1
Asukoht: @home

PostitusPostitatud: Nelj Mai 11, 2006 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

Minu lemmikuks on Jack O'Neil, sest vend oskab ikka kildu visata Laughing
Kõige parem neist üldse.
_________________
manicure - raha ravib!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Ausalt öeldes, enam ma ei saa muud öelda, kui kogu SG-1 tiim (kaasaarvatud need, kes on lahkunud) + Vala ja Anubis.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
lyina
Kadett


Liitunud: 28 Juul 2007
Postitusi: 5
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 28, 2007 10:48 am    Teema: Vasta viitega

nooh, mulle meeldib Daniel aga Teal'c on ka väga äge ikka. Peaks mainima, et tema lemmiksõna on Indeed. Ei tea mitu korda on ta seda öelnud kokku?
Very Happy ah jaa, Vala on ka hullult mõnus tegelane.

Pahadest tüüpidest oli Ba'al selline muhe sell aga see Anubis oli küll suht mõtetu lima kogu. Ori-d on ka väga huvitavad tegelased, päris vägevad ka.

Muidu meeldivad veel Asgardid, eriti Thor Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Nelj Apr 24, 2008 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

noh olen siis hetkel TV 6 SG1 vaadanud(ei teagi mitmes hooaeg sela käib), ja võin öelda et mull meeldib see (kahjuks ei jää need nimed meelde Very Happy ) pikkade juustega,vahepeal prillidega "teadlane" sealt meeskonnast. Teal'C räägib küll mõtlema panevalt ja vaimukalt (Indeed), kuid tema nägu jätab soovida. Eriti see kus ta vaatab üleoleva näoga(lõug üles poole, suu moodustab kõvera joone, silmad on pooleldi kaetud silmalaugadega.) ja kergitab paremat kulmu.


Igatahes Hea sari Razz
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 27, 2008 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

Daniel Jackson
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2008 8:59 am    Teema: Vasta viitega

Minu lemmiktegelsteks on Jack O'Neill, Cameron Mitchell ja goa'uldid, eriti Baal ja Heru'Ur.. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aare94
Kadett


Liitunud: 16 Sept 2008
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Laup Sept 27, 2008 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Sg1 liikmed, süsteemi isandatest Baal ja Anubis, ja niisama tegelastest Skaara, Thor ja Selmak.
_________________
- Klikkige ikka hoolega Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
suzlik
Leitnant


Liitunud: 11 Okt 2005
Postitusi: 61

PostitusPostitatud: Kolm Okt 01, 2008 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

Jack O´Neill muidugi ja ka Tealc väga, sest ta lahe kuju, eriti meeldis see osa, kus Tealc rääkis 1 anekdooti Goa´uldide kohta Very Happy.

Ja D. Jackson teisipäevases osas, kus tal mitu hinge pähe pandi ja kui ta näitles kõiki neid tegelasi eraldi Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Thor
Lipnik


Liitunud: 19 Aug 2009
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 2:36 pm    Teema: Vasta viitega

Teal'c ja Daniel.
Teal'c-i iseloom ning käitumine teeb temast minu jaoks absoluutse lemmiku.
Samuti Daniel, kellel on alati mingeid ideid ja kes on igast asjast huvitatud.

O'Neill on ka hea, aga vahest lähevad ta naljad natuke tüütuks ja liiga lapsikuks.

Pahalastest Goa'uldid ja Linea, kui ma õigesti mäletan(see maailmahävitaja tädi).
_________________
Better a little which is well done, than a great deal imperfectly.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2011 3:14 am    Teema: Vasta viitega

Minu absoluutne lemmik on Vala Mal Doran. Kiiksudega ja lõbus. Kuid enne tema tutvustamist hoidis Daniel Jackson kindlalt esikohta lemmikuna. Hoiab siiamaani tegelikult, Vala tal seltsiks lihtsalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Jan 09, 2011 1:10 am    Teema: Vasta viitega

Seda teemat uuesti üle lugedes tabasin end mõttelt, et SG1 sarjast lemmiktegelast leida on palju keerulisem kui seda oli SGA ja endiselt on SGU puhul. Kui SGA-s olid McKay selgelt teiste seast silmaspaistev ja SGU-s on seda Rush, siis SG1 näitlejad tunduvad olema palju ühtlasemal tasemel. Aastate jooksul on minu arvamus siiski natuke muutunud ja pean ütlema, et nüüd pean lemmiktegelaseks Daniel Jacksonit. Teal'c on endiselt minu arvates väga tore tegelane, aga Daniel sai sarja jooksul natuke rohkem tähelepanu ja tema tegelaskuju arenes rohkem kui ehk teised. Võib-olla kallutab minu valikut Danieli kasuks ka see, et minu lemmik Tähevärava episood Threads on sisuliselt talle pühendatud.

O'Neill on muidugi paljude lemmik ja võib-olla paari esimese hooaja põhjal oleks ka mina teda kõrgemalt hinnanud, aga nagu ma ka varem korduvalt öelnud olen, siis muutus ta lõpuks liiga tobedaks ja iseenese paroodiaks, kelle ainsaks eesmärgiks näis olevat öelda paar sarkastilist kommentaari ja siis jälle ekraanilt kaduda.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Soovik
Kadett


Liitunud: 28 Apr 2012
Postitusi: 6
Asukoht: Eesti, Tallinn, Harjumaa, Pärnumaa

PostitusPostitatud: Laup Mai 12, 2012 11:36 am    Teema: Vasta viitega

SG1 kõik koos on parim, igaüks eraldi ei annaks seda tulemust, kõigil on mida lisada sinna, Daniel Jacksoni lahkumine oli muidugi väga kurb ja võtab harjumine aega.

Kui ühte neist ei oleks siis ei oleks see see sari, isiklikult hindan tervikut seal.

Vahel muidugi kujuneb mõni rohkem lemmikuks aga see juba sõltub osast, kellel mis roll on ja kui palju tähelepanu temale juhitakse.
_________________
Tuleb uskuda uskumatut!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group