Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Fringe
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cochrane
Lipnik


Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Esm Mai 03, 2010 9:58 am    Teema: Vasta viitega

Ma tõesti ei salli episoode, mis lõhuvad sündmuste tavalist kulgu.

Ühed sellised episoodid on nn clip-showd, milles raisatakse aeg juba nähtu uuestinäitamisele. Tehku siis episood vähem ja näidaku sellist mingi eri-episoodina, mis pole tavapärases hooaja nimekirjas.

Teised on sellised, mis pakuvad kül uut materjali, kuid on ilmselgelt hooaja pikkuse tagamiseks pastakast välja imetud. Meenub SG-1'e lugu Vala ja tema isaga.

Ja kolmandad siis taolised nagu Fringe uusim episood Brown Betty, milles Walter Bishop jutustab mingisuguse noir stiilis detektiiviloo, peaosalisteks muidugi seriaali tegelased. Jah, selle loo sisu sümboliseerib temaga toimuvat, jah tegijatel on kindlati huvitav proovida erinevat stiili, kuid ikkagi ei vii toimuvat edasi ja on minu jaoks vaid raiskamine.

Parem võiksid hooajad (kõikidel seriaalidel) olla mõne episoodi võrra lühemad, kui suudetaks pakkuda rohkem tegelike sündmustega seotud sisu aga mitte hooajatäiteid.
_________________
http://visualfanatic.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 15, 2010 3:00 am    Teema: Vasta viitega

Pärast selle nädala osa julgen ma öelda, et Fringe on praegu kõige parem eetris olev ulmeseriaal. Kõiki alternatiivse universumi tegelasi oli väga lõbus jälgida. Suhteliselt hämmastav, kui palju tegelikult ainult kahe hooaja jooksul aset on leidnud.
Järgmine nädal on siis selle hooaja viimane episood ning seriaal naaseb sügisel 22 uue osaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 25, 2011 1:13 pm    Teema: Vasta viitega

http://tvbythenumbers.zap2it.com/2011/03/24/its-official-fringe-renewed/86988

Fringe on uuendatud. Smile Uskumatu, ma olen juba nii harjunud, et kõik pannakse enneaegselt kikni ja nüüd lausa 22 uut osa. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 25, 2011 11:50 pm    Teema: Vasta viitega

Naisss... Very Happy Viimased osad on olnud ikka vägagi põnevad. Ei jõua uut osa ära oodata... Cool
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 30, 2012 1:43 pm    Teema: Vasta viitega



Reedel algas Fringe'i viimane 5. hooaeg (treiler), nii et kes veel seda ei teadnud, siis nüüd on õige aeg hakata Fringe'i jälle vaatama, sest hooaja esimene episood jätkus sealt, kus viimati poole jäädi - Walteri peas on plaan, kuidas peatada Vaatlejad, kuid selleks on tal vaja seadet, mille nimetust ma ei püüagi esialgu tõlkima hakata Smile Transilience Thought-Unifier Model-11. Selle seadme eesmärk on korrastada Walteri mõtted, mis September Walteri pähe "istutas", kuid on plaani turvalisuse huvides jaotatud mitte järjest olevatesse partitsioonidesse. Esimene osa oli igatahes nii huvitav, et ma ei pannudki tähele, kui ruttu see 40 minutit mööda läks. Nii et soovitan kõigile huvilistele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group