Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

PALUN AIDAKE .

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmekirjandus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Skylines
Kadett


Liitunud: 4 Veeb 2013
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Esm Veeb 04, 2013 4:19 pm    Teema: PALUN AIDAKE . Vasta viitega

Tere, ma teen koolis uurimistööd ja selleks on mul vaja, et täidetaksite küsitlust. Ma oleksin väga tänulik, kui täidaksite järgnevad küsitlused teemal "Üleloomulikud jutud maailmast".

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFgzLVd0eGFSRTg0UkFqM0xGTVMxalE6MQ

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDh3UVdDVElhOWRDRmRFcUF6ZzBIMkE6MQ



AITÄH !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nielander
Viitseadmiral


Liitunud: 7 Dets 2009
Postitusi: 216
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Esm Veeb 04, 2013 11:01 pm    Teema: Vasta viitega

Panin tähele, et küsimuse juures "Milliseid järgnevaid raamatuid olete lugenud?" olid vastusevariantidena kirjas eranditult fantaasiateosed, aga ülejäänud küsimused käivad ulmekirjanduse kohta. Kas äkki on tekkinud segadus ulme ja fantaasia vahel? Ka küstluse pealkiri "Üleloomulikud jutud maailmast" näib rohekm viitavat fantaasiakirjandusele, kui ulmele...

Ütlen, kuna segaduse korral võivad küsitluse tulemused soovitud teemast mööda minna...
_________________
When the spit hits the fan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmekirjandus Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group