Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Apollo 18 (2011)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 9:49 am    Teema: Apollo 18 (2011) Vasta viitega

There's a reason we've never gone back to the Moon


(Kliki pildil, et näha suuremalt)


Tulemas siis film fiktiivsest salastatud Apollo 18 missioonist Kuule, kus astronaudid avastasid tõendeid maavälisest elust. Stiililt sarnaneb see nähtavasti filmidele nagu The Blair Witch Project ja Cloverfield, kasutades väidetavaid dokumentaalkaadreid. Filmi produtsendiks on venelane Timur Bekmambetov, kes on selliste filmide nagu "Öine patrull" ja "Päevane patrull" re¾issöör.

Täpsemalt inglise keeles:
With the recent discovery of Russian film footage that suggests that America’s Apollo 18 space mission actually did occur, despite being canceled by President Nixon in the early 1970s, The Weinstein Company (TWC) announced today that it has acquired the rights to a provocative new film project, titled Apollo 18. To be directed by Trevor Cawood from a screenplay by Brian Miller, the documentary-style sci-fi thriller will be produced by Russian filmmaker Timur Behmambetov (Wanted, 9, The Darkest Hour) and Michele Wolkoff, president of development for Bekmambetov Projects, Ltd. Production has been fast-tracked to begin in December, with a wide release planned for March 4.

A quintessential Cold War story, Apollo 18 casts light on the covert and undocumented lunar mission that officially “never happened.” Bekmambetov, hired by Russia to shoot a documentary about the Russian space station, recently came across footage in its space archives that bolsters the idea that an Apollo 18 mission did, in fact, take place, and reveals startling evidence of extraterrestrial life forms. This actual footage will be part of Apollo 18, a paranormal thriller that will interpolate fact and fiction.

Screenwriter Brian Miller came to the project after winning the inaugural Astana International Action Film Festival screenplay competition in Kazakhstan, founded by Bekmambetov.

“We first became aware of Timur after his 2004 film Night Watch,” stated Harvey Weinstein. “Recently he came to us with this never-before-seen footage, apparently of the Apollo 18 space mission, and, as filmmakers, we were absolutely compelled to bring it to the screen for audiences to judge for themselves.”

Allikas: http://www.collider.com/2010/11/23/apollo-18-movie-poster/

Ametlik kodulehekülg:
http://www.apollo18movie.net/
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 11:31 am    Teema: Vasta viitega

Tundub põnev, olen ise alati selliste lugude fänn olnud, mitte et ma neid usuks, kuid hea ulmefilmi potentsiaal on sellisel teoorial kindlasti.

Muidugi on vaja rohkem informatsiooni ja trailereid, enne kui üldse mingeid suuremat sorti järeldusi tegema saab hakata, kuid võin juba praegu öelda, et see on film mille arengutel ma kavatsen silma peal hoida. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2011 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

Ametlik treiler

Ei saa öelda, et sellest treilerist väga paeluv mulje oleks jäänud, tundub, et madal eelarve on siiski olulised piirangud seadnud. Ilmselt väike spoiler, aga treileri järgi paistab, et selles filmis on Kuule jõudnud ka venelased, kelle kuumoodul ühes kaadris näha on.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2011 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

Esmapilgul tundub keskpärane, millest on väga kahju, sest temaatika on kohutavalt paeluv - horror + ulme + psühholoogiline pinge + vandenõu(?). Päris kinno ilmselt seda vaatama ei lähe, aga ära vaadata tuleb küll. Jäägem ootama. Wink
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2011 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüdseks on selgunud, et kõnealust filmi me sel aastal ei näegi ning esilinastus on lükatud 2012. aasta 6. jaanuarile. Põhjuseid pole toodud, kuid kahtlaselt pikk aeg on see küll.
Allikas

Igatahes kahju, mina isiklikult ootasin seda filmi, kuigi lootused kvaliteedi suhtes eriti kõrged ei olnud. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2012 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

Apollo 18 nähtud ja tuleb tõdeda, et millegi kvaliteetsega küll tegu ei olnud.

Peale selle, et lugu ise oli ebausutav, oli terve tegevustiku ülesehitus minu arust äärmiselt igav ja pärast esimese kahekümne minuti vaatamist tekkis kange tahtmine filmi edasi kerida ja vaadata lõpplahendust. Pidasin siiski lõpuni ilma kerimata vastu ja ausalt öeldes tundus 76 minutit tohutult pikk, sest mitte midagi huvitavat ei toimunudki.

Vahepeal tundus, et lugu hakkab millegi põnevama poole kerima, kuid tegelikkuses läks asi järjest jaburamaks.

Ilmselt taheti dokumentaalfilmi stiilis filmimisega kogu lugu usutavamaks teha, aga leian, et käesoleva filmi puhul oli see pigem häiriv. Kohati oli juttu väga raske kuulata ja pidev kaadrite hüplemine tegi kogu vaatamise parajaks katsumuseks. Sellise lähenemisega on ka väga häid filme tehtud, kuid antud juhul näidati kuidas seda stiili kasutada ei tohiks.

Lühidalt oli tegemist võrdlemisi absurdse ja igava filmiga, mis suure reklaami ja hype'iga mingil viisil kokku ei läinud. Natuke midagi sellist ma juba enne vaatama hakkamist aimasin, sest olin filmi vastukajaga tutvunud, kuid sellest hoolimata suudeti mind negatiivselt üllatada. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Okt 14, 2013 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ma võtsin ka ennast lõpuks kokku ja vaatasin selle filmi ära. Nagu ma Ulmefoorumis ka varem kirjutanud olen, siis need nn found-footage stiilis filmid mulle ei meeldi ning pärast üht ebaõnnestunud katset alustada filmi vaatamist ja TrekRangeri arvustust, ei jõudnud ma selle juurde enam tagasi.

Aga tegelikult ütleks, et film ei olnud kaugeltki nii halb kui ma kartsin. Ei, ma ei saa nimetada seda filmi heaks, aga lihtsalt minu ootused olid niivõrd madalad, et peaaegu ükskõik millega oleks saanud neid ületada. Ütleks, et parim selle filmi juures on kontseptsioon - film oli segu vandenõuteooriatest, alternatiivajaloost ja ka ulmelistest elementidest ning pean ütlema, et tegemist on igati paeluva kontseptsiooniga. Jah, loomulikult ei olnud tegu eriti usutava sündmuste käiguga ja võiks ju küsida, et mida "kuuämblikud" muul ajal sõid, kui inimesi lõunaks võtta polnud, aga see ei ole võib-olla antud filmi juures ka eriti oluline. Pigem oli minu jaoks filmi ainsaks oluliseks probleemiks selle teostus, mis muutis filmi jälgimise väga igavaks. Ma usun, et selline stiil võimaldab küll filmi toota oluliselt odavamalt võrreldes tavapärase filmiga, mis esitaks produktsioonitasemele tunduvalt kõrgemaid nõudmisi, kuna selgema pildi tõttu paistaksid kõik vead paremini välja, kuid nn found-footage stiil pluss suhteliselt aeglane sündmustik panevad paratamatult haigutama.

Hiljuti vaadatud Europa Reporti pean vaatamata mitmetele sarnasustele sellega võrreldes siiski oluliselt paremaks filmiks. Esiteks oli pildikvaliteet oluliselt parem (kuigi Apollo 18's oli see taotluslikult halb) ning teiseks tegelased huvitavamad ning sündmustik natuke kaasahaaravam.

Kokkuvõttes julgen seda filmi soovitada ainult neile, keda konkreetselt just selline temaatika mingil põhjusel huvitab. Mind huvitas ja seetõttu ma selle poolteist tundi ka ära taluda suutsin. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group