Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Trek: Online
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2012 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

Tänud info eest Cool Eks siis tutvun mänguga ja edaspidi paistab... Razz
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 19, 2012 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Vahepeal siis Update 7: New Romulus välja tulnud ma vaatasin. Uks uus regioon juurde tehtud max level mängijatele, veel nipet näpet uuendusi. Sain ka eile Rear Admiral lvl44 ära tehtud. Lasen duty officer missioone teha. Selles suhtes lahe, et paned vaikselt tuksuma ja siis päeva pärast checkid rewardid üle ja exp tiksub, mitte küll kiiresti aga tiksub Smile

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 25, 2012 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

DOFF'idega teenib jah päris hästi exp'i. Kiiremini, kui teeks ainult missioone. Aga kutsun ikka ka minu praegusesse fleeti Mehed Maalt. Meil on päris palju arendatud ka fleeti tähebaasi, nii et lisaks on võimalik hankida veel ka ainult fleeti jaoks mõeldud nänni. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
J4nek
Kadett


Liitunud: 17 Dets 2012
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Esm Dets 17, 2012 10:04 am    Teema: Vasta viitega

Tere

Kas see fleet ikka endiselt toimetab, äkki vaja sinna uut liiget?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 18, 2012 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ikka vaja Very Happy Artzz vana kala, räägib vast täpsemalt mis ja kuidas, ise jõuan sinna vast alles uuel aastal, hetkel lihtsalt pole aega... Confused
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 18, 2012 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

J4nek kirjutas:
Tere

Kas see fleet ikka endiselt toimetab, äkki vaja sinna uut liiget?


Tere. Jep, uued liikmed on alati oodatud. Anna aga endast teada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
J4nek
Kadett


Liitunud: 17 Dets 2012
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Kolm Dets 19, 2012 7:03 am    Teema: Vasta viitega

Olen juba olemas seal , tean tuletegijat läbi ühe teise mängu Razz (kui ma ei eksi siis sa ka seal) ja ta saatis kutse mulle sinna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 19, 2012 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

UF Strike Forces, vist keegi peale minu aktiivne ei ole. Viimati ma vaatasin, siis need kes sees olid käinud, olid seda selle aasta esimeses pooles teinud. Samas ega ma ka ise aktiivne ei ole, aegajalt käin päevaseid duty officeride missioone tegemas vaid.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 19, 2012 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

UF Strike Force on hetkel täiesti välja surnud, sest ma ise pole enam ammu loginud.
Seega kui isu toimiva fleeti järele, siis soovitan kindlasti Artzziga ühineda. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 15, 2013 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Level 50 lõpuks..aga läks aga asja sai..haha Cool

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 30, 2013 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
Tre,

Level 50 lõpuks..aga läks aga asja sai..haha Cool

Equ


Hilinenud õnnesoovid, admiral! Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Okt 08, 2013 10:56 am    Teema: Vasta viitega

Jätkan oma drive-by postitamist siis siin teemas...

Pärast uue expansioni Legacy of Romulus väljatulekut otsustasin üle pika aja mängu uuesti proovida. Kahjuks ei õnnestunud mul vaatamata korduvatele katsetele oma vana accounti taastada ning seetõttu alustasin uuesti algusest. Igatahes tõmbas mind mängu juurde tagasi see, et lõpuks ometi sai STO-s teha romulani tegelase, kes on juba ammu olnud minu Star Treki lemmiktulnukad. Naughty

Esimesed muljed olid igati positiivsed. Romulanide tegelaste leveldamisprotsess tundus võrreldes varasemaga hoopis mitmekülgsem ning storyline ise oluliselt kaasahaaravam ja isikustatum kui varem. Mäletan, et kunagi oma esimest tegelast leveldades jättis kogu see protsess suhteliselt anonüümse mulje, kuid romulanidel on see teekond palju isiklikum. Mõnes mõttes meenutas see missioonidel meeskonnaliikmete kogumine mulle isegi Mass Effecti mänge. Missioonid olid huvitavad ja kaasahaaravad ning ka visuaalse poole pealt ei ole midagi ette heita. Muuhulgas mainiks, et eriti muljetavaldav oli minu arvates suuremate romulanide laevade mootoriruum ning midagi sellist oleks väga võimas mõnes filmis näha, kuid arvatavasti läheks sellise seti ehitamine maksma pool filmi eelarvest. Very Happy Kaptenisild oleks võinud seevastu suurem ja ilusam olla.

Siiski pean ütlema, et olles tegelase lõpuni leveldanud, ei suutnud ma mängu juurde kuigivõrd pikemaks jääda ning edaspidi on minu tegevus STO suhtes piirdunud suuremalt jaolt keskeltläbi korra nädalas sisse logimisega ning duty officeridele missioonide andmisega. Nn daily questid New Romulusel ja muu endgame content lihtsalt ei pakkunud mulle erilist huvi. Põhiline väärtus STO juures seisneb minu jaoks praegu siiski leveling contentis ja selles, et tegemist on ikkagi Star Treki mänguga, mille juures paistab muuhulgas selgelt silma, et seda on teinud inimesed, kes on Star Trekiga hästi kursis ja sellest hoolivad.

Eriline lemmik oli minu jaoks missioon Night of the Comet, kus sinu tegelane saadetakse tagasi aastasse 2265. TOS-i stiilis jaam ning vanade tegelastega kohtumine (Scotty ja McCoy) oli suurepärane ja meeldejääv ning muuhulgas sai sealt ka TOS-i episoodist "Where No Man Has Gone Before" tuttava phaser rifle'i, mis muuhulgas tegi ka tulistades täpselt samasugust häält. Kuna see missioon ja relv mulle väga meeldisid, siis tegin viimasele levelile jõudes selle missiooni veelkord läbi, et saada parem versioon sellest relvast (kuna õnneks STO-s mission rewardid skaleeruvad sinu leveliga). Very Happy

Aga nagu ma ütlesin, siis hetkel ma STO-d enam aktiivselt ei mängi. Tegin küll ka ühe klingoni tegelase, et saaks ka klingonite leveldamisprotsessi (mis on nüüd samuti olemas/uus) ühel hetkel läbi teha, aga praegu pole veel selleks erilist viitsimist tekkinud. Kuidas teistel STO-s läheb? NCC1701
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 17, 2013 11:42 am    Teema: Vasta viitega

Käin ise ka regulaarselt ikka neid duty officeri queste tegemas. Eile tegin kogemata esimest korda ka ühe fleet questi ära (tuli fleet starbase-is minna ja kadette noomida..iseenesest päris pull) Smile Kui kogemata samal ajal kui sisse kiikan juhtub olema ka suuremat sorti "Distress Call" lähedal siis olen nendega tavaliselt liitunud. Mingi ädise leveliga klingon on ka mull aga selle leveldamisega ei ole viitsinud tegeleda. Aga kui sa ei ole meie vana fleetiga liitunud siis ehk annad handle-i ja saan su sisse tagasi surkata. Mitte, et seal kedagi peale minu käiks või oleks. Viimane meie meestest peale minu oli vist korra juulis/augustis sees käinud.
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 17, 2013 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen viimasel ajal harva STOsse sattunud ning aktiivsemalt käisin seal aasta alguses, kuid veidi olen leveldanud ka enda Romulani tegelast. Samas mitte veel piisavalt palju, mistõttu ei oska Romulani storyle hinnangut anda, kuid esimesed missioonid olid hoopis teisel tasemel, kui Starfleeti missioonid. Aga eks tegijad saavad iga aastaga targemaks ning ideid, mida teha, on rohkem ja eks kindlasti mängib selles rolli ka konkurent SWTOR. Ise olen jätkuvalt Mehed Maalt fleedis, kus on ainult eesti mehed koos ning kui ma praegu ei eksi, siis meie Starbase on juba level 10 peal. Nii et kui te leiate, et võiks veidi suuremasse fleeti üle tulla, siis andke teada Wink eks siis võib millalgi ka koos midagi teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2014 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

Hei teie trekkarid! Aeg oleks jälle mängu kiigata. Kaks uut levelit on peale romulanide juurde tulnud. Nüüd saab dayson sfääris möllata ja ka undiinidega võidelda. Mehed Maalt vajaks kah veits värsket verd Very Happy
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2014 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

14. oktoobril avaldatakse STO uus laiendus Delta Rising, mille tegevus toimub delta kvadrandis. Tegelaste level cap'i tõstetakse 60 peale (lõpuks) ning võimalik on hankida endale ka tier 6 laevu ning kokku on suudetud saada ka suurem osa Voyageri meeskonnast, mistõttu oleks jällegi huvitav STO'sse tagasi vaadata Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2014 3:38 pm    Teema: Vasta viitega

Käin ikka ise ka aeg-ajalt STO-s sees ja meeldib, et see mäng tasapisi, aga suhteliselt kindlalt edasi areneb. Ma ei ole küll eriline Voyageri fänn, aga näha, et nii paljud selle sarja näitlejad uue expansioni tegemisest osa võtavad, on kindlasti väga positiivne ja motiveerib vähemalt esialgu niipalju mängima, et uued missioonid läbi teha ja tegelane level 60-ni leveldada.

Muuhulgas mainiks ka seda, et mulle meeldib STO FTP süsteem, kus tasuta mängimine ei piira mitte kuidagi mängu funktsionaalsust ega contenti kättesaadavust ja lisaks on ka kogu C-Store'i kauba jaoks võimalik dilithiumi grindida ja seda ZENiks vahetada. Hmm, nüüd uuesti lugedes kõlab see viimane lause nagu mingi propaganda, aga ausalt, ei ole. Laughing Tegu lihtsalt minu ausa arvamusega. Lihtsalt tahan öelda, et kui see mäng oleks kuutasuga, siis ma arvatavasti selle eest enam ei maksaks.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2014 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

Uh, ei ole ise ka vist juba paar kuud jälle nina mängu toppinud, peab uuesti ette võtma ja selle expansioni järgi vaatama.
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group