Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kokkutulek
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas osaled 29. juuli kokkutulekul?
Jah
50%
 50%  [ 3 ]
Ei
50%
 50%  [ 3 ]
Kokku Hääli : 6

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 02, 2017 1:55 pm    Teema: Kokkutulek Vasta viitega

Tere kõigile üle pika aja!

Alustan sellest, et kuigi foorum on juba päris kaua varjusurmas olnud (osaliselt ka minu mitteaktiivsuse tõttu), siis loodan sellegi poolest, et nii mõnegi foorumi liikmega on veel võimalik kontakti saada.

Tulin üle pika aja foorumit külastades mõttele, et oleks päris tore kui õnnestuks mõne kunagise postitajaga ka päris elus tuttavaks saada. See ei tähenda, et peaksime uuesti foorumis suuremat aktiivsust üles näitama, kuid võiks olla päris lahe nii öelda vanu aegu meenutada ja rääkida teemadel, mis meile kõigile huvi pakuvad või vähemalt on huvi pakkunud. Smile

Konkreetset ideed ma praegu kokkusaamise vormi osas välja pakkuma ei hakka, sest see sõltub esmalt väga palju sellest kas keegi üldse sellest mõttest huvitatud on. Kui selgub, et huvilisi on, siis saame arutada ka võimalike tegevuste üle ning kindlasti julgustan kõiki selles osas enda ideid välja pakkuma!

Lühidalt siin foorumis võttis sõna palju inimesi kellega oleks põnev päris elus kohtuda, rääkida ja miks mitte koos midagi huvitavat ette võtta.

Lisaks kõigile kes seda postitust nädalate pärast näevad - andke ikka huvist teada, tegemist ei ole sellise asjaga, millega oleks kiiret ja hoian teemal silma peal.

TrekRanger
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"


Viimati muutis seda TrekRanger (Nelj Juul 13, 2017 3:11 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 02, 2017 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

Ahoi!

Olen ka täitsa elus ja sain kenasti ka masspostituse kätte Wink Minu viimasest postitusest on juba tubli 2,5 aastat möödas, aga istun ikka veel arvuti taga uhkelt Ulmefoorumi t-särk seljas.

Mina kohtuksin hea meelega. Omal ajal sai ju seda mõtet ka veidi hellitatud, aga ei saanud asja. Tore, kui selline mõte on jälle päevakorda tõusnud ja oleks mõnus midagi ette võtta. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2017 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tore, vähemalt üks huviline olemas!

Kui keegi teine ei liitu, siis tuleb lihtsalt koosviibimine väga väikses ringis. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Nielander
Viitseadmiral


Liitunud: 7 Dets 2009
Postitusi: 216
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2017 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

Oleks ka huviline, aga kardan, et tõenäosusi arvestades toimuks selline asi ilmselt Põhja-Eestis. Või mis?
_________________
When the spit hits the fan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2017 5:34 am    Teema: Vasta viitega

Mina pooldan ka seda ideed. Smile Ma arvasin et kunagi juba toimus säärane üritus, aga ju siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2017 10:27 am    Teema: Vasta viitega

Nielander kirjutas:
Oleks ka huviline, aga kardan, et tõenäosusi arvestades toimuks selline asi ilmselt Põhja-Eestis. Või mis?


Suure tõenäosusega küll, aga vaatame kui palju veel inimesi sellise ürituse vastu huvi tunneb, siis saame juba konkreetsemalt edasi mõelda.

Endal tekkis praegu selline mõte, et kunagi sai siin foorumis räägitud koos lauamängude mängimisest. Kui leidub keegi kellel on ulmeteemalisi lauamänge suuremale seltskonnale, siis võiks ühe päris hea tegevuse leida (kui ei, siis saame ka hankida). Smile

Koha leidmisega ei tohiks tänapäeval probleeme olla.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2017 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

Tere. Smile
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2017 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Tere. Smile


Tere. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2017 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Lauamängudest on mul:
1) Star Trek: Fleet Captains koos kõigi laienditega https://boardgamegeek.com/boardgame/79127/star-trek-fleet-captains
2) Star Trek: Expeditions koos laiendiga https://boardgamegeek.com/boardgame/79131/star-trek-expeditions
3) Battlestar Galactica koos kõigi laienditega https://boardgamegeek.com/boardgame/37111/battlestar-galactica

BSG-ga on see asi, et ma ei ole veel siiamaani seda kordagi mänginud Rolling Eyes aga treki mängudega olen tuttav. Samuti on klassika Catani Asustajad koos kõigi laienditega olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2017 9:24 am    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:

BSG-ga on see asi, et ma ei ole veel siiamaani seda kordagi mänginud Rolling Eyes aga treki mängudega olen tuttav. Samuti on klassika Catani Asustajad koos kõigi laienditega olemas.


Suurepärane, siis on esimene küsimus lahendatud! Ka mul endal on üks lauamäng, mida saab suurema seltskonnaga mängida. Vajaliku ruumi saaksin ise korraldada.

Kaks huvilist on meil siis hetkel Tartust, kuidas teil Tallinnaga suhe on, kas käite siin ka vahel? Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 09, 2017 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tere!

Tartu siinpool. Mõte on põnev ja kui lauamängud juurde lisada, läheb veel ägedamaks. Mul on kogemust rohkem traditsioonilisemate mängudega (Catan, Tsitadell, Carcassonne, Troonide Mäng jne), kui ulmekatega, kuigi praegu mõtlema hakates kisuvad need nimetatud näited samuti fantaasia- ja ajaloolisesse maailma, mis väikest otsa pidi ulmega kokku puutub.

Ajaga on mul aga sedasi, et kui midagi kindlat saab paika, siis oskan öelda, sest palgatöö on täpselt kõrghooaja lainel ja seda veel mõnda aega.

Jee!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nielander
Viitseadmiral


Liitunud: 7 Dets 2009
Postitusi: 216
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Reede Märts 10, 2017 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ma siit pisikesest Tõrva linnast. Kui asi toimuks mai esimestel päevadel või lõpus ja sealt edasi, siis oleks isegi mõeldav... enne seda läheks raskeks päälinna ja tagasi jõudmisega.
_________________
When the spit hits the fan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2017 12:53 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:

Kaks huvilist on meil siis hetkel Tartust, kuidas teil Tallinnaga suhe on, kas käite siin ka vahel? Smile


Tallinnasse saan tulla küll, aga ainult siis kui mul keegi sõpradest samal ajal ka Tallinnas on, kelle juures ma ööbida saaksin. Natuke kiireks läheks kui ma pean hommikul Tallinnasse sõitma ja õhtul juba tagasi. Ja ka mina arvan, et see oleks suvekuudel mõeldav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 15, 2017 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

Selge. Ainuke mure on selles, et kui me ürituse taaskord nii pikaks ajaks edasi lükkame, siis võib samamoodi ära jääda nagu varasemalt. Smile

Positiivse poole pealt on muidugi see, et äkki leiab paari kuu jooksul keegi veel käesoleva teema ja saame natuke rohkem inimesi kokku.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Laup Märts 18, 2017 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ma viibin hetkel võõras riigis, nii et hetkel ei ole mul ilmselt võimalik üritusest osa võtta, aga hoian silma peal ja ehk juba järgmine kord olen ise ka kohal.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2017 10:22 am    Teema: Vasta viitega

Olen ka huvitatud. Mängudest on olemas Firefly https://boardgamegeek.com/boardgame/138161/firefly-game
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 16, 2017 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Logisn oma vanasse postkasti ja avastasin, et foorum täitsa olemas isegi. Kokkutuleku idee meeldib, oleneb ajast ja kohast.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 20, 2017 10:26 am    Teema: Vasta viitega

Tere kõigile!

Kuna varsti on suvi täies hoos, siis mõtlesin, et aeg on midagi konkreetsemat kokku leppida.

Esialgu pakun välja, et kohtuda võiks 13. - 16. juuli vahelisel ajal. Loodetavasti on see kesksuvine aeg enamusel vaba.

Kuidas teile tundub? Kui oleme aja enam-vähem kokku leppinud, siis võiks edasi juba kohtumispaiga juurde liikuda. Endal on üks idee olemas, kuid ootan selles osas kõigepealt kõikide teiste ettepanekuid. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 20, 2017 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

Minule need kuupäevad sobivad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 21, 2017 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

Ma lähen 9ndal Rootsi ja tagasi tulen alles 20 aegu Sad
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group