Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Wars'i sarjad.

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2005 6:39 pm    Teema: Star Wars'i sarjad. Vasta viitega

Niisiis, Star Wars'i sarju tahetakse tegema hakata.

Üks on Clone Wars'i lühikesed multikad täis pikkuses ning "stiilses 3D's.
Ning teine sari on Live-Action mis fokuseerib Rebellion'i varaste päevadele.
Lucasfilm plaanib teha 100 episoodi, 4 hooaega. Seda tehakse üks hooaeg korraga. Iga osa on tervelt tund aega pikk.

Mis te arvate sellest, kah siis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2005 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

Kui nüüd aus olla, siis sellest multikavärgist ma suuremat ei pea. Ei, mul pole kahtlustki tänapäevase animatsiooni heas kvaliteedis, aga ma kardan, et sellega võidakse Tähesõdade saaga ehk "odavaks" muuta, sest seda tüüpi teoseid seostatakse ikka millegi alamaga. Razz Huvitav, kas Lucas sai Matrixi multikatest inspiratsiooni või?

Aga see päris näitleteja sarja idee mulle väga meeldib jällegi. Loodetavasti suudetakse sinna huvitavad tegelaskujud leida ja piisavad finantsid heade eriefektide jaoks. Ainult et...oled kindel, et iga osa ikka 60 minutit pikk on? Tavaliselt on nende episoodide tegelikuks pikkuseks umbes 42-43 minutit, ülejäänu tunnist jääb reklaamile. Lihtsalt muidu oleks seda sarja keerulisem telekanalitele müüa... Razz Kuigi oleks lahe, kui üks osa tõesti 60 minutit kestaks.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2005 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

Arvatavasti telekanalid neid osi ikka ostavad, kuid nad võivad seda tervet näitamise aega pooleteise tunnile laiendada nii, et oleks reklaamile ka ruumi. Vanasti oli igastahes reklaam mis rääkis reklaami tähtsusest. Aga mul poleks mitte midagi selle vastu kui üks osa tunnike kestab, ainuke jama oleks WS pausidega Wink
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2005 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

Loodan, et seerial saab olema huvitav. Animatsioonid on tore Star Wars-i fännile. Eriti, kui värske doos on kohe-kohe saabumas Smile Animatsioon aitab veidi siluda vahet kahe filmi vahel. Samuti tutvustatakse ju ühe uut pahalast - General Grievous, kelle kohta antakse ka infot - kuda ta nii osav on lasermõõgaga. Ja pidevalt toonitatakse ja näidatakse, miks Anakin ikkagi pidevalt langeb Pimeduse Hõlma alla
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2005 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea.. Eriti ei poolda SW multikaid. Kuigi ei tea millised need välja tulevad, mis tegevus toimub. Kui tuleb siis kes teab..äkki hakkan isegi vaatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2005 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

Arvan seda, et ma vist kusagil rääkisin sellest midagi :p
JMS vihjas ühele uuele sarjale 2006 lõpus ja kohe peale seda kuulsin ka Star Warsi sarjas... Igatahes ootan huviga
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2005 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

Ausalt öeldes ei saa ma pihta miks tahab Lucas nyyd Clone Warsi 3D-le viia. Yks kord juba tehtud ju. Muidu mulle Clone Warsi osad meeldisid. Kokku sai seda tehtud neil 3 hooaega. Andis väga hea tausta mis episode II ja III vahepeal juhtus. Nojah kui Clone Wars 3D-na tuleb siis hakkan kindlasti vaatama.
Live-action sarja koha pealt pole midagi head öelda. Esiteks ütles Lucas, et ei jälgi yhegi filmidest tuttava tegelase storyline-i. Suhteliselt mõttetu ju. Teiseks on Star Wars filmidel liiga kõrge tase, et seda sarjaks muuta. Kahtlen et mingi aasta peale episood III vaatamist
viitsin veel näha mis seal III ja IV vhaepeal juhtus.
Ärge saage must valesti aru. Kui me näeksime Darth Vaderit ja Obi-Wani ja Yodat siis oleks kõik koras. Aga vaadata tegelaste seiklusi kellel pole mingit rolli filmides Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 05, 2005 7:52 am    Teema: Vasta viitega

Jah, esimese hooga ütles, et pole aga siis mõtles ümber ja ütles, et päris nii ka pole.

Ma usun, et seerialis ei saa olema esimese kaliibri staare. Kui samas Darth Vader-i maski taha ei näe, Yoda on digitaalne, Chewbacca, C3PO ja R2D2 kõik on raudselt olemas, kuna keegi neist ei küsi liialt suurt raha.

Kui Obi-wan ongi, vaevalt et Evan McGregor. Küsimärk on ka Imperaator.

Muu seltskond ju tapetakse ja uus pole veel üles kasvanud Smile

Ma ütleks küll, eks näis, mis tuleb.
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Mai 27, 2011 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

Elustan natuke iidset teemat.

Niinimetatud live-action sarjast on räägitud juba aastaid. Väidetavalt on Lucasel 50 episoodi käsikirjad valmis, aga kuna tehnoloogia pole veel nii kaugele jõudnud, et võimaldaks neid filmida mõistliku hinnaga, siis on need lihtsalt riiulis ootel.

Nimelt:
Tsiteerin::
The project, Lucas told G4, is sitting on a shelf, waiting for technology to catch up. But his dream is to produce picture quality superior to that of huge blockbuster movies for a fraction of the cost. And that's technology that could someday cut the cost to create big-budget films from $200 million to just $50 million.

"We are just waiting to figure out a different way of making movies," Lucas said of his live-action series, adding that 50 episodes are ready to go. "We're looking for a different technology to use, something economically feasible to shoot the show. Right now, it looks like the Star Wars features. We just have to figure out a way of making it at a tenth of the cost of the feature, because it's television."

Allikas


Seega pole antud sarja ilmselt lähiajal loota. Kahju muidugi, aga õnneks peaks vähemalt kaks hooaega CGI-sarja The Clone Wars siiski veel ees olema, nii et värsket Tähesõdade materjali veel mõneks ajaks vaatamiseks jätkub.
Loodetavasti õnnestub siis Lucasel leida mingi revolutsiooniline lahendus. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group